Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 19:20, 11 lut 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Monia81 napisał(a)
U Ciebie to już fajnie widać coś wiosennego też wczoraj trochę pociachałam traw, bo naśmieciły po całym ogrodzie.


Monia zaczęło się fajnie dziać cieszę się bo już za długo smutno ... a to fajnie czyli sama nie jestem z cięciem powód ten sam tak tak wiatr się pobawił a wiało ostatnio okropnie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:23, 11 lut 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Monika83 napisał(a)
Fajnie wyglądają posadzone w takiej masie te żółte słoneczka


Hej Monia te słoneczka od Hanusi z nasion i rozchodzą się pomału po rabatce
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basilikum 15:39, 12 lut 2024


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
A pakow krokusow jeszcze u mnie nie widzialam, chociaz mam takie bardzo wczesne. Musze sie porozgladac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
UrszulaB 16:27, 12 lut 2024


Dołączył: 02 gru 2018
Posty: 210
Zima małymi krokami odchodzi
hankaandrus_44 21:30, 13 lut 2024


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Edytko, witam po przerwie .
Zrobiłam sobie odstres od komputera zimą, oczy już nie te, a i słońca było nawet na lekarstwo nie starczyło. Ale już dzień ciut dłuższy, w tygodniu do ogrodu jadę.
Może nie trzeba będzie załamywać rąk patrząc na stan ogrodowy po zimie.
Życzenia noworoczne niech się nam spełniają.

Dziękuję, że jesteś.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
basia3012 22:15, 13 lut 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Edytko, jestem po długiej przerwie. Kiedyś zaglądałam do Ciebie ale tamten rok był trochę problemowy i mniej mnie było na forum.
Masz już zwiastuny wiosny. Wcześniej niż u nas. U nas jakieś kiełki nieśmiało wychodzą. Ale wszystko malutkie.
Ja też już trawy pocięłam i chore liście ciemierników też. Łany ranników zachwycają.
Dobrego roku ogrodowego życzę.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
eda 20:32, 17 lut 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basilikum napisał(a)
A pakow krokusow jeszcze u mnie nie widzialam, chociaz mam takie bardzo wczesne. Musze sie porozgladac


Hej Izabelka szał już jest

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:33, 17 lut 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
UrszulaB napisał(a)
Zima małymi krokami odchodzi


tak tak Ulcia dzieje się
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:38, 17 lut 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Edytko, witam po przerwie .
Zrobiłam sobie odstres od komputera zimą, oczy już nie te, a i słońca było nawet na lekarstwo nie starczyło. Ale już dzień ciut dłuższy, w tygodniu do ogrodu jadę.
Może nie trzeba będzie załamywać rąk patrząc na stan ogrodowy po zimie.
Życzenia noworoczne niech się nam spełniają.

Dziękuję, że jesteś.


Witaj Hanuś dobrze zrobiłaś potrzeba resetu jasne i ze wzrokiem i u mnie też okulary musiałam już zrobić czas leci haa
nie martw się ogród pomału się ogarnie tylko o pomocnikach nie zapomnij
tak koniecznie tego się trzymajmy zdrowia, ciepła i radości wokół nas buziaczki

też się cieszę że jesteś
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:46, 17 lut 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
basia3012 napisał(a)
Edytko, jestem po długiej przerwie. Kiedyś zaglądałam do Ciebie ale tamten rok był trochę problemowy i mniej mnie było na forum.
Masz już zwiastuny wiosny. Wcześniej niż u nas. U nas jakieś kiełki nieśmiało wychodzą. Ale wszystko malutkie.
Ja też już trawy pocięłam i chore liście ciemierników też. Łany ranników zachwycają.
Dobrego roku ogrodowego życzę.
Pozdrawiam.


Basiu super ,że jesteś trudne czasy mamy i nie zawsze nam tu po drodze ja tez z przerwami nic nie poradzimy przyjemności odkładamy rodzina na pierwszym miejscu zawsze ...
dobrze, że wpadłaś i uporałaś się z problemowym rokiem mam nadzieje ...
wiem wiem u ciebie dłużej zimno zawsze ale wiesz ten rok jakby szybszy co roku coraz szybciej wiosennie to i u ciebie się rozkręci a i u mnie może jeszcze śnieg przykryć kto to wie
póki co szał jest
jasne trzeba pomału usuwać co obumarłe bo w liściach też choroby czyhają a i od razu wszystkiego się nie zrobi i po kawałku trzeba
Dziękuję wzajemnie Basiu niech będzie szczęśliwie i spokojnie
buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies