Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 21:08, 14 sty 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)


A wiesz, że coś w tym jest, ja naprawdę nie myślę ile mam lat Chyba po prostu szkoda mi na to czasu, by zastanawiać się nad swoim wiekiem staram się cieszyć z każdej chwili, nie tracić czasu na jakieś niepotrzebne rozmyślanie nad swoim wiekiem tylko córka czasami mi przypomina, że jest już dawno pelnoletnia, jak dla żartów chę jej coś zabronić


Haaa tak tak Basiu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Napia 21:41, 14 sty 2024


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Życzenia urodzinowe ślę i witam w doborowym klubie 50+
Kiedyś Maria Czubaszek powiedziała, że w pewnym wieku kobieta powinna raz na zawsze ustalić, ile ma lat i się tego trzymać ten pomysł wydaje mi się idealny A tak na serio istotne jest to, jak się człowiek czuje - moja babcia, gdy była naprawdę wiekową panią, miała jasny, żywy umysł, mnóstwo planów na przyszłość i ciekawość świata. Sądzę, że duchowo była znacznie młodsza, niż wskazywałaby na to jej data urodzenia. Myślę, że kontakt z przyrodą i praca w ogrodzie pozwolą nam jeszcze bardzo długo zachować młodość. Raz jeszcze najlepszego!
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zawitka 10:48, 17 sty 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Piąteczka za wiek-zdrówka życzę na następne latka i radości bo tego pominąć nie mogłam .Polatałam trochę i rośliniara jesteś Wielka, tyle odmian wszystkie dobrze utrzymane nawet rozchodniki te ciemne aaakie ładne a u mnie nie bardzo rosną .No pogadam ja sobie z nimi na wiosnę Pozdrawiam ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kordina 11:00, 17 sty 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
zawitka napisał(a)
...No pogadam ja sobie z nimi na wiosnę Pozdrawiam ;d

To zabrzmiało jak groźba ale pamiętam jak miałam dość domowego drapaka storczyka, który trwał ze 3 lata taki ogryzek i przemówiłam do niego - no, albo się weźmiesz w garść, albo cię wyrzucę. I jakie było moje zdumienie, jak zaczął nawet kwitnąć po tylu latach, to działa!
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
GorAna 18:57, 17 sty 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Edytko, Jubilatko, życzę następnej pięćdziesiątki w zdrowiu i pogodzie ducha
Na cały ten rok dobrej pogody na ogród
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
eda 17:15, 18 sty 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Napia napisał(a)
Życzenia urodzinowe ślę i witam w doborowym klubie 50+
Kiedyś Maria Czubaszek powiedziała, że w pewnym wieku kobieta powinna raz na zawsze ustalić, ile ma lat i się tego trzymać ten pomysł wydaje mi się idealny A tak na serio istotne jest to, jak się człowiek czuje - moja babcia, gdy była naprawdę wiekową panią, miała jasny, żywy umysł, mnóstwo planów na przyszłość i ciekawość świata. Sądzę, że duchowo była znacznie młodsza, niż wskazywałaby na to jej data urodzenia. Myślę, że kontakt z przyrodą i praca w ogrodzie pozwolą nam jeszcze bardzo długo zachować młodość. Raz jeszcze najlepszego!


Dziękuję Agniesia ślicznie tak tak będzie jak piszesz to takie budujące i wspomnienie o babci ... tego będziemy się trzymać i trzymać głowę w zielonym to nasza recepta na zdrowie
uściski posyłam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:54, 18 sty 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zawitka napisał(a)
Piąteczka za wiek-zdrówka życzę na następne latka i radości bo tego pominąć nie mogłam .Polatałam trochę i rośliniara jesteś Wielka, tyle odmian wszystkie dobrze utrzymane nawet rozchodniki te ciemne aaakie ładne a u mnie nie bardzo rosną .No pogadam ja sobie z nimi na wiosnę Pozdrawiam ;d


Halinko dziękuję ślicznie haa tak jak my wszystkie gramy w zielone ciemne lubią wodę zauważyłam bo w te suche lato nie rosły jak zawsze ja podsypuję je kompostownikiem i zdarzy się ,że trocinami gadanie też lubią
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:56, 18 sty 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kordina napisał(a)

To zabrzmiało jak groźba ale pamiętam jak miałam dość domowego drapaka storczyka, który trwał ze 3 lata taki ogryzek i przemówiłam do niego - no, albo się weźmiesz w garść, albo cię wyrzucę. I jakie było moje zdumienie, jak zaczął nawet kwitnąć po tylu latach, to działa!


Działa działa Bożenko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:57, 18 sty 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
GorAna napisał(a)
Edytko, Jubilatko, życzę następnej pięćdziesiątki w zdrowiu i pogodzie ducha
Na cały ten rok dobrej pogody na ogród


Dziękuję Aniu serdecznie i dla nas wszystkich
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:29, 19 sty 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
wiosenne na dzień babć i dziadków ...aż wspomnienie wiosny się przed oczami zrobiło

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies