Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Już nie działka - już ogród (u Topoli)

Pokaż wątki Pokaż posty

Już nie działka - już ogród (u Topoli)

Topola 15:21, 27 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
Dzień dobry wszystkim.
Mam na imię Krzysiek. Mieszkam w Wielkopolsce (okolice Gniezna).
Od ponad roku regularnie zaglądam na Ogrodowisko i nie ma co ukrywać, że znalazłem tu wiele inspiracji do stworzenia swojego ogrodu. Dzięki temu, że tu trafiłem teraz jest, jak jest. Ostatnio złapałem się na tym, że zacząłem na swój ogród mówić "ogród" ,a nie jak jeszcze w roku poprzednim "działka".
Chociaż ogród jest młody, bo zaledwie 3-letni, to już przeszedł swój gruntowny remont, a nawet można powiedzieć, że rewolucję.
Rewolucja i wykopki/przekopki przeprowadziłem w ubiegłym roku jesienią. Powód rewolucji był oczywisty: jak większość nowicjuszy rzuciłem się w wir kupowania i sadzenia bez pomysłu i bez planu.
Jeszcze wiele jest do zrobienia, dlatego liczę na Was, na Wasze pomysły i sugestie.
Dobra, na początek to tyle o mnie.
Poniżej kilka aktualnych fotek z mojego ogrodu (już nie działki):
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
Ola54 15:24, 27 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Niech będę pierwsza i powiem Wow
Ja się będę zachwycać. Pięknie i tak świeżo
bozka 15:31, 27 cze 2013


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Po pierwszym zdjęciu już wiedziałam że będzie to piękny ogród, nie myliłam się. Czy ogród był robiony z projektu?
____________________
Bożena
Moniika 15:35, 27 cze 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj ! Pięknie u Ciebie pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Gardenarium 16:40, 27 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Matko i córko, ale ładnie Mam prośbę o kilka "pustych postów" z uśmieszkiem, abym mogła podzielić zdjęcia, wklejamy po 4-5 zdjęć dla lepszej oglądalności

Co tu dużo gadać, typowo "ogrodowiskowy" zadbany ogród, nie wiem czy się inspirowałeś, ale świetnie wyszło. Widzę tu jakby swoją rękę też, choć nie dotykałam się do twojego ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Topola 17:39, 27 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
bozka napisał(a)
Po pierwszym zdjęciu już wiedziałam że będzie to piękny ogród, nie myliłam się. Czy ogród był robiony z projektu?


Dzięki. Ogród był robiony tylko na podstawie inspiracji ogrodowiskowych. Zaprojektowany przeze mnie.


____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
Topola 17:42, 27 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
Gardenarium napisał(a)
Matko i córko, ale ładnie Mam prośbę o kilka "pustych postów" z uśmieszkiem, abym mogła podzielić zdjęcia, wklejamy po 4-5 zdjęć dla lepszej oglądalności

Co tu dużo gadać, typowo "ogrodowiskowy" zadbany ogród, nie wiem czy się inspirowałeś, ale świetnie wyszło. Widzę tu jakby swoją rękę też, choć nie dotykałam się do twojego ogrodu


Pewnie, że widzisz tu swoją rękę. Nie ukrywam, że przejrzałem wszystkie Twoje realizacje i wybrałem, to co mi najbardziej odpowiadało. Masz pełne prawo, czuć się poniekąd autorką projektu.


____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
Topola 17:43, 27 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
Topola 17:44, 27 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
17:47, 27 cze 2013
Dopieszczony ten Twój ogród,fajnie to wszystko zaaranżowałeś ale działkę też masz sporawą a to duży plus bo można szaleć z pomysłami..
A trawnik moje marzenie,pewnie dużo czasu mu poświęcasz..
Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies