Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Donia72 01:02, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
paniprzyroda napisał(a)
Szkoda, iż czasu brakło dzisiaj, może innym razem Wypatrzyłaś coś ciekawego na giełdzie? Zaglądam na nią dość często również ze względu na rośliny


Mariolkoszkoda, że tak wyszło i nie miałyśmy okazji dłużej sobie pogadać. Ja na giełdzie byłam po ósmej godzinieNogi nas już bolały od łażenia w tę i z powrotem Kupiłam sobie do ogrodu dwa małe obeliska metalowe i kaczuszkę do kuchniPozdrawiam i myślę, że jeszcze się spotkamy
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 01:20, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Wycieczka do Kutna na Święto Róży




Zjeść też trzeba


Pierogi były pycha


W żywiole


Zostałyśmy z Ewą obdarowane różyczkamiwszystkie kobietki dostawały róże







____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
JoannA 08:55, 07 wrz 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Doniu,
spotkanie jak widać na fotkach bardzo udane, a Ty uśmiechnięta i szczęśliwa.
I zakupy były, a to najbardziej cieszy.
Orliki posadzone. Dzięki
Ja dzisiaj wybieram sie na święto plonów w mojej gminie, a do Skierniewic też się wybieram
Cudownej niedzieli życzę
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
malgorzata_s... 09:18, 07 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ale fajna wyprawa była Doniu poznałaś tajne dziewczyny
Buziaczki i miło Cię zobaczyć
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Jag_58 13:05, 07 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Donia72 napisał(a)


Jagódko, ja też bardzo ucieszyłam się z przesyłki od Joasi Roślinki takie dorodne A hortki to pinky vinky

Dorotko dzięki miłej niedzieli
____________________
Jagoda
Donia72 15:02, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Joasiu bardzo bym chciała jechać do Skierniewic, ale nie wiem czy nasz wyjazd dojdzie do skutku Właśnie w tę sobotę co przypadają Skierniewice miałam zrobić urodzinki Ale nasi znajomi chcą jechać i może się zjawimy, a imprezkę w innym terminie zrobię Dziewczyny poznałam i bardzo się z tego cieszętym bardziej, że nie miałam pojęcia jak wyglądają i wśród tylu ludzi wypatrzyłam nasze kobietkiU nas święto plonów było w tamtą niedzielę
Bardzo chciałabym Ciebie też poznaćmoże będzie nam dane spotkać się
Gosiuwycieczka była bardzo udanaNasze ogrodowiskowe dziewczyny są bardzo fajne i milutkieI cieszę się, że miałam okazję je poznać
Jagódkoja też życzę miłej niedzieli
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 15:25, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Miłej niedzieli Zaraz wybieramy się na małą wycieczkę rowerowąKalorie po obiedzie trzeba spalić




____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Iwk4 17:38, 07 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Doniu, ciekawą wycieczkę miałaś. I taka uśmiechnięta, pięknie.
Masz śliczny rozchodnik, kolor taki inny, niż widziałam w szkółce, pewnie przywiozłaś sobie?
Widziałam, że na różnych wątkach zapytujesz się o bukszpany. Najlepiej robić sadzonki z pierwszego lub drugiego cięcia, bo mają szansę się ukorzenić. W doniczkę wtykasz w ziemię jedną przy drugiej, tyle ile się zmieści. Masz je z cięcia np. kulek. To był czerwiec. W sierpniu miałam takie sadzonki, jak na drugim zdjęciu. Po prostu wyciągałam z doniczki delikatnie kilka naraz i rozkładałam na ziemi, aby rozdzielić. Wsadziłam je do ziemi, od razu robiąc obwódkę. Jak będzie za gęsto, to najwyżej za rok powysadzam połowę.


3 lata temu też robiłam sadzonki, tak na oko, odhodowałam 32 piękne sadzonki, z których zrobiłam zawijasek. Niestety przesadzałam w czerwcu na zawijasek i trochę odchorowały. Dlatego teraz postanowiłam wsadzić je od małego na miejsce, gdzie mają rosnąć. Tu są trzyletnie, przesadzane z innego miejsca.
Doniu, daj znać, to usunę fotki.
____________________
Ogródek Iwony II
bdan 19:12, 07 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ale fajna wycieczka jeszcze przy tak wspaniałej pogodzie.
Miło Cię było zobaczyć.
boguslawa_ma... 19:19, 07 wrz 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Fajne są takie spotkania ogrodowiskowe
Dorota twoje rabaty zmieniają się w zaskakujący sposób i szybko,widzę że dużo roślin nakupiłaśPozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies