Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Margarete 10:10, 08 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Buziaki zostawiam Doniu !
Miło mi że miałysmy okazje poznac sie osobiście, szkoda że tak krótko...
Zapraszamy do nas do Łodzi i do naszych ogrodów - masz relatywnie blisko do Łodzi - może kiedys sie wybierzesz
Ogród masz coraz ładniejszy - a męza twojego pozyczysz mi na troszke - żeby i moje bonzaje dla ubogich podstzrygł ?
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
monteverde 10:31, 08 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Donia72 napisał(a)


Aniu, spotkanie fajne, ale króciutkie Zakupów nie miałam dużo, tylko zawilca i trawkę. Dokupiłam jeszcze sobie parę cebul tulipanów. A to białe auto fajowe, ja byłam małym czerwonym. Ta Ewa to moja przyjaciółkamieszkamy parę domów od siebie, do szkoły podstawowej chodziłyśmy razem. Mężów mamy z tej samej wioski i oni byli i są dobrymi kolegami

No to faktycznie długa przyjaźń czekam na donice
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Napia 12:44, 08 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Donia72 napisał(a)


Napio-Agnieszkote hortensje to pinky vinkyteraz fajnie się przebarwiaja

Tak właśnie myślałam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 12:51, 08 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Doniu, piękne zdjęcia ze Święta Róż sympatyczne takie spotkanie, ale jak udało się Tobie w tłumie znaleźć dziewczyny z O. pozostaje dla mnie zagadką szczęśliwy przypadek
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Donia72 14:59, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
RenatkoFajnie było na święcie róż, chociaż jak dla mnie to było mało roślinA Skierniewice to 20 i 21 wrzesień
Miramoże w następnym roku bardziej się sprężymy i zrobimy nalot A zakupy moje liche, sama nie wiedziałam co chce kupić I co, z nawłoci rezygnujemy? Bardzo ekspansywna jest?
Margarete-Małgosiuoj szkoda, że tak króciutko się widziałyśmy I ja zapraszam w moje strony, zawsze możecie przyjechać tą samą grupąA mąż...może da się wypożyczyćZa chipsy da się przekupić
Napio-Agnieszkospotkanie było bardzo sympatyczne A jak poznałam dziewczyny? To chyba intuicjaA Bogdzia wydała mi się taka znajoma I podeszłam się zapytać
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Jag_58 16:09, 08 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Dorotko czytam ,ze masz nosa i sokoli wzrok ,zeby w takim tłumie rozpoznać dziewczyny z ogrodowiskaszczęściara z Ciebie fajnie tak się spotkać i chociaż przez chwilke pogadać
zakupy zrobione to zostało tylko sadzenie ,czyli sama przyjemność
pozdrówka i miłego dnia
____________________
Jagoda
Donia72 16:17, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Poniedziałkowe fotki ogrodowe Widać już pomalutku jesień,liście lecą z drzew




____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 16:20, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Jagódko to raczej intuicjaalbo i szczęście Trawki i zawilca jeszcze nie wsadziłam. Kupiłam jeszcze donicę z terakoty i muszę coś w nią wsadzić. I jak na razie nie mam "pomysła". Okraczę rower i pojadę po inspirację do szkółki
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
malgorzata_s... 16:27, 08 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Bogdzia to tak kochany człowiek że przyciąga jak magnes Nie dziwię się że do Niej podeszłaś Może z Mai ją zapamiętałaś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Donia72 16:37, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Moje trawki. Ciągle ich przybywa

red baron


ferner osten


rozplenica "jakaś tam" i kostrzewa



rozplenica japońska i turzyca


carex evergold


A teraz jadę do szkółki
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies