Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

ryska 21:13, 07 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Hej super relacja ze spotkania. Pozdrawiam gorąco
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
JoannA 21:36, 07 wrz 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Fajnie by było spotkać się w Skierniewicach.
A jak się udała wycieczka rowerowa bo pogoda chyba dzisiaj wszystkim dopisała.
Ale u nas już susza, zaczęłam ogród podlewać i przydałby się jakis zbawienny deszczyk. Grzybki w lesie też sie powoli kończą.
Dobrej nocy Doniu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
monteverde 21:49, 07 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Doniu fajne spotkanie i zakupy, a pochwal się coś tam targała za ciężary ja myślałam, że to Ty jedziesz tym pięknym białym autema Ewa to Ewa004?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Donia72 22:23, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Iwonko lwk4nie usuwaj zdjęć Ten mój rozchodnik, to taki zwykły, najczęściej spotykanyA bukszpaniki, zobaczymy co z nich będzie. Wsadziłam prosto do ziemi, a inne mam w doniczkach(wcześniej ucięte).
Dankawycieczka udana, szkoda, że tak szybko się skończyła. A pogoda była super
Bogusiubardzo fajne są takie spotkania, chociaż my bardzo króciutko się widziałyśmy, ale mam tę satysfakcję, że poznałam dziewczyny, a nigdy się wcześniej nie widziałyśmyRoślinek kupiłam bardzo mało, prawie nic Kupiłam białego zawilca, trawę bronzitę i kilka cebulek tulipanów. Chciałam kupić werbenę, ale była taka licha, połamana
Renatko-Ryśkotakich spotkań oby jak najwięcejrównież pozdrawiam cieplutko
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Bogdzia 22:25, 07 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Donia72 napisał(a)
Dziewczyny
Nikita,Margarete,Paniprzyroda,Popcarol,Bogdzia bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać Rozglądałam się wszędzie dookoła, w nadziei, że Was spotkam. I nagle, taka trochę znajoma buzia, więc pytam sięOgrodowisko? Bogdzia? Szkoda, tylko, ze tak krótko byłam z Wami ale myślę, że nadrobimy ten czasi będzie okazja do dłuższego spotkania i rozmowyNastępnym razem umówimy się na dłuższą pogawędkę


Nieźle mnie zaskoczyłas tym pytaniem , może jakieś znaczki na ubraniach powinnyśmy nosic takie samoprzylepne? Miło było Cie spotkac i słyszę że do Skierniewic też sie wybierasz. Do zobaczenia w takim razie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Donia72 22:27, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
JoasiuBardzo chciałabym jechać do SkierniewicNie mam aż tak daleko, ok.130km. Zobaczymy, jak to będzie. A wycieczka rowerowa udana, pojechaliśmy ze znajomymi do MacdonaldaTo co po drodze spaliliśmy, to nadrobiliśmy lodami Zrobiliśmy 20 km, trochę mało U nas też sucho, jutro trzeba kupić miał na opał (póki suchy)A grzybków u nas w lasku nie ma Pozdrawiam nocną porą
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:33, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
monteverde napisał(a)
Doniu fajne spotkanie i zakupy, a pochwal się coś tam targała za ciężary ja myślałam, że to Ty jedziesz tym pięknym białym autema Ewa to Ewa004?


Aniu, spotkanie fajne, ale króciutkie Zakupów nie miałam dużo, tylko zawilca i trawkę. Dokupiłam jeszcze sobie parę cebul tulipanów. A to białe auto fajowe, ja byłam małym czerwonym. Ta Ewa to moja przyjaciółkamieszkamy parę domów od siebie, do szkoły podstawowej chodziłyśmy razem. Mężów mamy z tej samej wioski i oni byli i są dobrymi kolegami
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:46, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Bogdzia napisał(a)


Nieźle mnie zaskoczyłas tym pytaniem , może jakieś znaczki na ubraniach powinnyśmy nosic takie samoprzylepne? Miło było Cie spotkac i słyszę że do Skierniewic też sie wybierasz. Do zobaczenia w takim razie.


Bogdziu ja też sama byłam zaskoczona Rozglądałam się za grupką dziewczyn, z czego jedna miała być ubrana na czarno i uczesana w koczek Nikogo takiego nie widziałam I jakoś tak wyszło, że zobaczyłam Ciebie i się zapytałamgrodowisko? Ja nie widziałam Was na oczy, a Ty jakoś tak mi się wydałaś znajoma Moja koleżanka Ewa była w szoku, że wśród tulu ludzi jakoś wypatrzyłam Was A jak chciałam kupić werbenę, to któraś z Was powiedziała, że trzeba ją wykopywać na zimę, a ja nie wiedziałam, że to Wy jesteście A ja taka już jestem, po prostu podchodzę i się pytam, a kto pyta nie błądzi
Bardzo się cieszę, że Was poznałam i następnym razem będziemy miały więcej czasu, żeby sobie porozmawiać A tak w ogóle, to Łódź jest nie tak daleko ode mnie i możecie mnie odwiedzić
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
renatamama3 08:16, 08 wrz 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Super spotkanie ,święto róż widzę udane ,najważniejsze,że zadowolona co widać po uśmiechu .Kiedy te Skierniewice?pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
mira 09:34, 08 wrz 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Super relacja z Kutna aż mi się zachciało tam jechać - szkoda że tak mało kupiłaś - miałaś zły dzień czy nic w oko nie wpadlo?

A w kwestii nawłoci mam już jasność - ogrodowe też są ale z doświadczń Poziomki i Małej Mi pewnie nie warto ryzykować choć bukiety z nimi cudne a na dodatek widziałam w aranżacji na wystawie Zieleń to Zycie u P.Szmit /na zdjęciach bo nie byłam /

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies