Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Karoli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Karoli

Loosiuu 11:04, 25 maj 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Tawuły możesz w przyszłym roku obciąć równo z gruntem tak jak ja obcinam i piękne kulki się zrobią
Żurawki myślałem, żeby dać jedną odmianę np. 'Obsidian' po całości od tawuł w prawo, ale trawki też są fajnym pomysłem!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Loosiuu 11:05, 25 maj 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
I jeszcze coś...jestem ciekawy dalszej części ogródka
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Kasiek 20:08, 26 maj 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj Przyszlam sie przywitac i oczywiscie pochwalic Twoj ogrod.Akcja z korzeniem niesamowita,podziwam Pozdrawiam cieplutko
____________________
Bawarka
23:48, 26 maj 2013
Karola napisał(a)
Korzeń po części wyrywany był samochodem dostawczym Dziabany siekierą i rżnięty piłą spalinową. Dodam tylko, że wszystkie prace w ogrodzie wykonujemy sami. Ogrom pracy wykonuje mój tata


Witaj Karola
Tata się trochę napracował i to nawet bardzo My jak wycinaliśmy stare tuje to nawet nie ruszaliśmy korzeni, a nawet w połowie nie były takie jak u was, ja trochę się mocowałam, ale odpuściłam, wykopałam po 2 latach dopiero.

Rabatka zapowiada się sympatycznie, czekam na dalsze zdjęcia no i fotki budlei
14:08, 27 maj 2013
Karola nie wiem czy wiesz, że jest Budleja karłowa 'BLUE CHIP' może by pasowała na twoją rabatę i długo masz kwiaty.
Karola 21:47, 27 maj 2013


Dołączył: 16 kwi 2013
Posty: 45
Monika5 napisał(a)
Karola nie wiem czy wiesz, że jest Budleja karłowa 'BLUE CHIP' może by pasowała na twoją rabatę i długo masz kwiaty.

Piękna Wiesz może gdzie ją kupię ? (oprócz Internetu)
____________________
Ogród Karoli
alinak 22:22, 27 maj 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Możesz podać nazwę oprysku i co będziesz zwalczać? Tez przymierzam się do opryskiwania mojego trawnika


Karola oprysk robię z chwastoxu ekstra + starane . proporcje : 100 ml.chwastox ekstra - 50 ml. starane . mieszasz i pryskasz
fajna przemiana w przedogródku.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
23:29, 27 maj 2013
Karola napisał(a)

Piękna Wiesz może gdzie ją kupię ? (oprócz Internetu)


na allegro no i cenna 25 zł plus przesyłka ale nie wiem jak z jej zimowaniem. Moje duże odmiany nie przemarzły ani nawet kawałek.
Gardenarium 10:15, 31 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jest świerk centralnie, stożek z cisa tu nie pasuje, bardziej pasują trzy miskanty albo więcej hortensji. Grandiflora nie jest najlepszą z bukietowych, ja jej nie sadzę bo są ładniejsze np. Vanille Fraise. Phantom czy Limelight.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Robertop 11:14, 31 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Cześć Karola. Wpadłem z rewizytą. Ładna ta nowa rabata. Pomyśl o zrobieniu kolorowych plam. Jedna plama to te żółte tawuły. Zrób też plamę z czerwonych żurawek i jeszcze innych roślin w koło tych hortensji. Nie jestem ekspertem ale tak sobie to wyobrażam
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies