Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 21:41, 27 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Sylwio nie ma za co dziękować zawsze chętnie odpowiadam. Za komplementy dziękuje bardzo mi miło. Jak chcesz już przeglądać wątek to zeszłego roku nie ma co oglądać od marca zaczęło się coś dziać

Kasiu na tej rabacie wyleciały jedynie liliowce bo to już była przesada , a dojdą czosnki i dużo tulipanów na wiosne, najchętniej wsadziłbym w skalniak krokusy, ale dam sobie spokój bo sklaniak i tak kiedyś zniknie ale spokojnie jeszcze troche u mnie będzie.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
iwonadm 21:51, 27 wrz 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Pięknie pokazałeś zmiany
bardzo mi się podoba Twoje spojrzenie na ogród
pięknie przycięta trzmielina cuudo
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
bartek_luberda 21:57, 27 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Też mi się podoba ta rabata
____________________
Ogródeczek
Luki 22:05, 27 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko bardzo Ci dziękuje trzmielina będzie piękniejsza bo jeszcze odchorowuje moje zaniedbanie w zeszłym roku

Beato cieszę się, chyba się jutro widzimy, gdyby co to wiadomo jak wyglądam
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
kasiek 20:42, 28 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Ale zmiany - szok!
Super te kolory ciesza oko a rabaty wyglądają jak kolorowe motyle!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
katarzynkak 21:26, 28 wrz 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Witaj Łukaszu.
Przyszłam do Ciebie, jako specjalisty ds. żurawek
Chciałam się zapytać, czy teraz mogę jeszcze porobić sadzonki żurawek? Czy rozmnaża sie je poprzez podział dużej, rozrośniętej rośliny, czy mozna jakoś inaczej?
A moze w wolnej chwili zobaczysz co za odmiane mam u siebie na rabacie z szambem?
pozdrawiam serdecznie
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Luki 22:57, 28 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu na szczęście kolory nie znikają tak szybko ja motyle z kwiatów Jestem mimo wszystko na etapie ujednolicenia kolorów na rabatach, no ale żurawki pozostaj

Katarzyno teoretycznie troszke za późno na dzielenie żurawek, ale ja nadal dziele bo październik zapowiadają ciepły i żurawki tak miesiąc potrzebują na ukorzenienie, ale te dzielone teraz albo dajesz do gruntu, albo do doniczek, które na zimie najlepiej zadołować. Jak dzisiaj nie usne przed komputerem to jeszcze wpadne
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 23:01, 28 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dzisiaj dzień pełen emocji spędzony w Wojsławicach z drugą rodziną... Ogrodowiskiem

Było cudownie, ale jak zwykle za krótko. Arboretum to piękne miejsce i w przyszłym roku obowiązkowo robie sobie wycieczke w lipcu na Hemeromanię
Oferta na kiermaszu była bardzo bogata i prawie same gratisy dawli ale ja nie wiem jakim cudem nic nie kupiłem, a kuciły turzyce, rozplenice i piękne zawilce z jednej strony szkoda, ale z drugiej mam problem upychania z głowy

Zostawiam jedno zdjęcie u uciekam spać bo jestem padnięty, a trzeba wykorzystać jutrzejszy słoneczny dzień bo duża częśc ogrodu przekopana
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
admete 06:56, 29 wrz 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Luki napisał(a)


Agnieszko przesiałem kompost, skosiłem trawnik, przesadziłem i podzieliłem ponad 30 żurawek (brakło mi ziemi na sadzonki), pozbyłem się reszty darni pod rabate, wysprzątałem w 80% warzywnik i zaplecze(ale te jak wiadomo czyste będzie dopiero pod koniec sezonu ). Jestem zadowolony...troszke za długo grzebałem się z żurawkami, ale to jednak troche trwa takiedłubanie przy nich.
Jak pogoda pozwoli to judro działam z resztą kostki i nowymi nasadzeniami, skończe sadzić żurawki i może uda się przesadzić tuje lub posadzić 300 szafirków... z tymi jest jednak problem bo nie wiem gdzie




Kawał roboty, czytałam wczesniej ale nie miałam czasu skrobnąć

Super pokazana metamorfoza!!!!!
I oczywiście rabatka na koniec naprawdę zachwyca

Znalazłam nawet inspirację dla mojej rabatki przy bramie wjazdowej




Zazdroszczę spotkania!!!!
Miałyśmy tam być
Ale mnie wypadł akurat zjazd rodzinny, dzięki temu mam nadrobione zaległości w pracach...więc niestety coś za coś .
Mam nadzieję że następnym razem nam się uda

Pozdrowionka zostawiam i miłego dnia życzę
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
malgorzata_s... 11:35, 29 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Luki matko kochana toż Ty mi całą szkółkę rojników przywiozłeśDzięki wielkie Dopiero w domu zobaczyłam te skarby Będzie cudny skalniak na przedpłociu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies