Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Sebek 21:35, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja jeszcze w sprawie szafirków z żurawkach - to dobre połączenie, jednak pamiętaj, że jak szafirki wypuszczą liście jesienią to przelezą przez żurawki - może to wkurzać, ale zawsze można się pobawić i chować te liście
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
nicol21 22:10, 24 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10371
Sebek napisał(a)
Ja jeszcze w sprawie szafirków z żurawkach - to dobre połączenie, jednak pamiętaj, że jak szafirki wypuszczą liście jesienią to przelezą przez żurawki - może to wkurzać, ale zawsze można się pobawić i chować te liście


Hmmmmm.... doświadczenie przemawia ? Stopień szaleństwa wzrasta ?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Tusiala 09:19, 25 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Luki napisał(a)


Marto(Tusiala) chyba oszalałaś nie dla mnie takie rzeczy. Swoją drogą opini na temat tego programu nie będę wyrażać bo za natłok niecenzuralnych słów mógłbym zostać wyciepany z forum


Cóż... tylko troszkę ale pośmiac się miło do monitiora





Madzenka 18:03, 25 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
U mnie szafirki rosną za carexami, widać kwiatki, nie widać liści. Mam też partę w kostce bukszpanowej, analogicznei jak z carexami wystają tylko kwiatki ponad bukszpany
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Katkak 18:29, 25 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pawlus napisał(a)
Wszystko już gotowe? Pozbywanie się darni to najgorsza robota w ogrodzie... A czeka mnie w tym orku jeszcze duuuuużo.

Lepszy od Garden Puzlle jest Gimp Tylko strasznie długo się robi.
Mój "projekcik" zrobiony dla kuzynki:


Można wkleić co się chce. Gorzej z wycinaniem poszczególnych roślin. Trawy to koszmar

Ale śliczniutki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 21:37, 25 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Sebastian przeżyje, a najwyżej będę listki chować... co tam nie takie rzeczy się wyprawia w ogrodzie, jak już ze szczotką między trawami biegam to co tam jakięs listki pochować

Ewelino a tam szaleństwo zaraz... to się perfekcjonizm nazywa

Marto pewnie, że warto sę pośmiać jak to mówią śmiech to zdrowie i wydłuża życie, a ZUS wtedy nie jest zadowolony

Marzenko już posadziłem między żurawkami, a w turzycach posadziłem krokusy.

Kasiu uśmiech przesyłam.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:43, 25 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Pogoda dzisiaj znowu dopisała. Podzieliłem i posadzonkowałem kolejne żurawki i powoli na zapleczu nie mam się gdzie ruszyć i ogranicze dzieleni już w tym roku.
Dokończyłem układać kostke, posadziłem z 4 setki drobnicowych cebul, szafirków i krokusów. Rozwaliłem słupek betonowy i okoliczne badziewie. Posadziłem trawki i graby na nowym fragmencie rabaty i tu ciekawostka, na 5 metrach szerokości ok 70cm znalazłem : 2 waidra gruzu, 2 cegły, 2,5 słoika, 3 płytki ceramiczne, łyżke i pół widelca, kilka starych drobnych, kilka prętów stalowych, butelke, kilka klocków i ani grama złota
Niedawno skończyłem piec jeszcze rogaliki z marmoladą i tak się nawcinałem, że koniecznie muszę się położyć brzuchem w strone gwiazd bo siedzenie mało komfortowe
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Zielona 21:55, 25 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Rozbawiłeś mnie Pyszna relacja
Kasik 21:57, 25 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Luki napisał(a)
Pogoda dzisiaj znowu dopisała. Podzieliłem i posadzonkowałem kolejne żurawki i powoli na zapleczu nie mam się gdzie ruszyć i ogranicze dzieleni już w tym roku.
Dokończyłem układać kostke, posadziłem z 4 setki drobnicowych cebul, szafirków i krokusów. Rozwaliłem słupek betonowy i okoliczne badziewie. Posadziłem trawki i graby na nowym fragmencie rabaty i tu ciekawostka, na 5 metrach szerokości ok 70cm znalazłem : 2 waidra gruzu, 2 cegły, 2,5 słoika, 3 płytki ceramiczne, łyżke i pół widelca, kilka starych drobnych, kilka prętów stalowych, butelke, kilka klocków i ani grama złota
Niedawno skończyłem piec jeszcze rogaliki z marmoladą i tak się nawcinałem, że koniecznie muszę się położyć brzuchem w strone gwiazd bo siedzenie mało komfortowe

Łukasz Ty chociaż mnie nie dobijaj Rogaliki? To nie ma dziś takich facetów.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 22:03, 25 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Łukasz trzeba było Krzysia z wykrywką na wykopki tych skarbów zaprosić Może te sztućce jakieś wiekowe są
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies