Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

martaibartek 18:55, 29 wrz 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Metamorfoza bardzo udana. Mi taki kolorowy mix bardzo się podoba

Mam do ciebie pytanie o żurawkę arella. Znasz? masz? Jeżeli masz to rośnie u ciebie w cieniu czy na słońcu?
____________________
nicol21 22:38, 29 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10372
Rok bardzo pracowity...tzn ten czas od wiosny. Efekty widać i grunt że cieszą i Ciebie i rodzinę.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Nikita 07:41, 30 wrz 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Łukasz, fajnie było cię znowu zobaczyć, jesteś super facet. Och szkoda, że nie jestem kilka...naście lat młodsza...ha ha żarcik.

Obfociłam te moje żurawki przywiezione do Wojsławic przez Kasię z Zielonej Góry. One już miały swoją sesję zdjęciową u Kasi w wątku (chyba na 283 stronie) ale nie mam pewności które to są... proszę o identyfikację mistrzu...
Tutaj pozują w pełnym słońcu


a tu z cieniu

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Luki 10:44, 30 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agnieszko bardzo miło czyta się takie słowa, bardzo budujące
CIeszę się, że mam coś w ogrodzie co może inspirować, bardzo to trudne gdy ma się taki mix roślinny i kolorystyczny
Spotkanie na pewno nie jedno jeszcze będzie, a ja tylko po cichu mówie, że masz duży ogród, który pomieści nas dużo

Gosiu ja przepraszam za niechlujne zapakowanie, ale jak to u mnie bywa było na szybko. Jeszcze mi troszke zostało więc jak będzie jeszcze potrzbne to wiadomo gdzie się zgłosić. Najgorsze, że niskie astry zostały na schodach w domu... zapomniałem na amen.

Marto bardzo mi miło.
Arelle znam, ale nie mam. TO jedna z największych żurawek i to polska odmiana na dodatek. W dobrych warunkach poradzi sobie na słońcu, ale lepiej żeby przez częśc dnia miała jednak troszke cienia

Ewelino sezon był i jest ogromnie pracowity... baterie są na skraju wyczerpania, podładowane troszke w Wojsławicach, ale niewystarczająco, aby rozwiązać problemy

Nikita normalnie nienormalnie mam uno problemo z tą żurawką tak ganiam już 4 raz do ogródu i za każdym razem z innym typem. U kasi wyglądała na Paprike, ale teraz obstawiam przy Pinot Gris lub Apricot
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 11:05, 30 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mimo wyjazdu, który naładował baterie złapałem wczoraj doła. Zdałem sobie sprawe, że mam ostatnie dwa dni, dzisiaj już jednen legalnych wakacji... poźniej to już tylko legalne bezrobocie moge mieć Niestety, a może i stety taka kolej rzeczy. Kolejny ważny etap się zbliża.
No i moje plany ogrodowe się posypały mam stanowczo za małe rabaty na moje pomysły. Ide pokopać i odetchnąć od tych spraw.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Agania 11:21, 30 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Łukasz ja też się cieszę ze spotkania i dziękuję za prezent na bogato
Jesteś bezcenny z aparatem fotograficznym i zdjęciami jakie robisz.


Jak będziesz się wybierał do Krakowa do pana liliwcowego, to musisz koniecznie do mnie przyjechać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:26, 30 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Luki napisał(a)
Mimo wyjazdu, który naładował baterie złapałem wczoraj doła. Zdałem sobie sprawe, że mam ostatnie dwa dni, dzisiaj już jednen legalnych wakacji... poźniej to już tylko legalne bezrobocie moge mieć Niestety, a może i stety taka kolej rzeczy. Kolejny ważny etap się zbliża.
No i moje plany ogrodowe się posypały mam stanowczo za małe rabaty na moje pomysły. Ide pokopać i odetchnąć od tych spraw.



Ha,ha,ha i to jest to co nas odstresowuje, pokop sobie Łukaszku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anita1978 11:34, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Dziękuje za miłe spotkanie ( kolejne) i piękną fotorelacje!
A metamorfoza- wow! Superowa! W moim stylu !
____________________
ogródek Anity
Milka 13:19, 30 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To zdjęcie z Anią bomba! Łukasz przystojniaku, jeśli masz chwilę, zerknij na żurawkę czy faktycznie lady bursztynowa
A tak nawiasem miło było cię poznać, choć i z tobą się nie nagadałam, a o tyle chciałam pytać!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Napia 17:16, 30 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Fajnie, że pokazujesz zdjęcia z różnych lat, ale widać, ile pracy Cię to kosztowało to także nadzieja dla takich żuczków jak ja , że kiedyś uda się stworzyć ładny ogród
Sympatyczna fotka ze spotkania
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies