Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 14:49, 12 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marto, Ewo uśmiecham się porozumiewawczo

Marzenko poniekąd bardzo ważny punkt i chyba wart do dodania...ciekawe co Danusia na to. Cieszmy się tym co posadzone i oszczędzajmy na następne szaleństwa

Mileno jak jest taka potrzeba to fotki ciurkadełka będą
Z taką sytuacją też już się kilka razy spotkałem. Planuje na przyszły rok zakupić kilka drzew, aby 'podwyższyć ogród bo bardzo mi tego brakuje

Sylwio również witam Jeżeli masz dostęp do żurawek w dużych doniczkach (równoznaczne z rozorśnietym systemem korzeniowym) takich 2 litrowych to jeszcze można posadzić, ale jeżeli jakieś maleństwa to nie polecam teraz sadzić. Wczesną wiosną trzeba znowu czujnie kupować, aby nie przynieść sobie opuchlaków z dwuletnimi już żurawkami. Jeżeli będziesz kupować w czerwcu to ryzyko jest o wiele mniejsze bo żurawki będą wszędzie dostępne raczej z nowych sadzonek. Chyba nie zamotałem za bardzo

Jolu oby roślinki upasły się jak najszybciej ale ćwicze cierpliwość od nowa... do niektórych rzeczy niestety mi jej brakuje, ale oddycham płynnie i czekam na wiosenny wybuch roślin

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 21:03, 12 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wpadłam tylko na chwilkę się przywitać, bo w tym tygodniu czasu mieć nie będę. Na ogród to już wcale, więc szybko przeleciałam po ostatnich stronach i macham.

Łuki, popracowałam nad moim planem, jak masz chęć, to zajrzyj i powiedz, czy to ma sens. Jako kontynuacja tego, co mam , powinny być dalej linie proste, delikatne łuki i koła. (żółty, to żwirek)
____________________
Ogródek Iwony II
Luki 21:21, 13 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Piękny dzień, słoneczny, ciepły, idealny do prac ogrodowych... no a ja sobie przeleżałem na huśtawce prawie cały dzień wpatrując się w trawy i szumiące drzewa fakt sąsiad walący namiętnie w coś młotkiem czasem przeszkadzał w kontemplacji, ale i tak dzień skończył się na totalnym lenistwie. Ruszyłem się zrobić kilka zdjęć.
Nie mam w sumie nic nowego do pokazania i ciągle pokazuje to samo, ale jak już zrobiłem zdjęcia to wrzuce


Liliowce wcale nie muszą straszyć o tej porze roku... żółte liście dodają jesiennego uroku.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:28, 13 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:36, 13 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909

Leszczyna zaczęła się złocić.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:46, 13 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosia była zbulwersowana tym, że nie pokazałem dokładnie ciurkadełka czynię to teraz, ale to nic specjalnego tylko poukładana streta kamieni

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bogdzia 21:49, 13 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Luki napisał(a)


Ale pięknie. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Viola 21:50, 13 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
No ładne mi nic takiego ! Jak to, że nie zrobiłeś reportażu? Ja teraz nie wiem jak coś takiego się robi. A to takie ładne Chce mieć !!!!!!
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 21:52, 13 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
I znowu zdjęcia wstawiłeś jak miałam iść spać A teraz będę siedzieć i patrzeć, bo jak tu nie patrzeć, jak takie kwiatki kolorowe i ciurkadełko
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Ewa777 22:09, 13 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Jesień u Ciebie przepiękna. Tak bym chciała mieć. Najbardziej zazdroszczę tego słońca. U mnie ponuro, rano była mgła jak mleko, a potem to już tylko szaro.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies