Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 21:54, 21 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu ja właśnie w drodze do Ciebie z podziękowaniami bo dzięki Tobie mam te małe buksiki, którymi jestem zachwycony. W pęczkach wyglądają niepozornie, ale jak się 'rozpakuje' oczom ukazują się piękne gęste sadzonki.

Rabatę pokazuje bo zanim obasdze ją do końca to troszkę jeszcze będę musiał poczekać. Nie tak łatwo zdobyć planowane rośliny. Dziękuje za miłe słowa.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Agnieszka_B 21:56, 21 kwi 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Cudne bukszpany, no i tak ładnie je posadziłeś.
Fryzjer to chyba je odwiedzi, a nie na odwrót
____________________
zapach-ziemi
malgorzata_s... 21:56, 21 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Tak myślałam że mierzyłeś Ty perfekcjonista jesteś przecież
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nallar 21:57, 21 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)
Nie wiecie jak suszę zęby do monitora

Ewo ja jestem bardzo zadowolony jeszcze jak uda się dosadzić resztę roślin do czerwca to będę mega zadowolony, na razie truję jeszcze nornice, która rządzi na tej rabacie, ale mam ją pod kontrolą, nie dam paskudzie się zadomowić

Zdradź czym, bo ja mam całą rodzinkę (wielopokoleniową)
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Agnieszka_B 21:59, 21 kwi 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Nallar napisał(a)

Zdradź czym, bo ja mam całą rodzinkę (wielopokoleniową)


Kota tam wypuśccie Takiego nie karmionego przez 3 dni.
____________________
zapach-ziemi
butterfly 22:06, 21 kwi 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Wooow, woow, woow !!!!
Rabata z samymi tylko bukszpanami juz wygląda suuuper!!
Lubie to!
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
ewsyg 22:15, 21 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Przydałby mi się taki syn lub zięć
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Zielona 22:23, 21 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Luki napisał(a)

Marto strasznie się cieszę, nawet mojemu tacie bardzo się spodobało co okazał nawet dość wylewnie


Cieszę się razem z Tobą Oby tendencja się utrzymała
nicol21 22:25, 21 kwi 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Bosko! i wykopki zrobione ze szwajcarską precyzją i nasadzenia również. Czekam na dalsze działania
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Luki 22:43, 21 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agnieszko co racja to racja zestaw nożyc już gotowy bo jak zwykle ja tylko jednymi nie potrafię

Gosiu w sumie to nie wiem co mam teraz powiedzieć

Ewo teraz to już wszystkim co dostępne w sklepach jadę i kupuję co mają w tym przypadku jestem bardzo niehumanitarny i nie mam żadnych skrupułów

Agnieszko nie przepadam za kotami i w tym tkwi problem. Pies siostry próbuje złapać bo ciągle kopie po jej stronie, ale coś kiepsko mu idzie

Motylku bardzo się cieszę Czeka mnie jeszcze najtrudniejszy temat tej rabaty... róże

Ewo dziękuje bo mniemam, że to komplement

Marto ciekaw jestem jak zareagują na czwartkową wiadomość o ile dojdzie do skutku, ale o tym też w czwartek napiszę

Ewelino miło mi Reszta nasadzeń to głównie byliny więc efektu na razie nie będzie, ale za miesiąc już powinno się zazielenić
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies