Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

malgorzata_s... 20:48, 21 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Łukasz bomba Normalnie chyba z linijką sadziłeś. Moje obwódki przy twojej to normalnie koślawce. Kurcze chyba wezmę latarkę i równać pójdę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
asica 20:49, 21 kwi 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Ale się dzieje. Super.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Agatan24 20:52, 21 kwi 2015


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Cuuuudoooownieeeeee tylko tyle mi przychodzi na myśl.
Poza tym jak Ty wszystko czysciutko i dokładnie robisz nawet dołki sa idealnie. Jak by u mnie miało byc robione nawadnianie to by była sodoma i gomora bo mój mąż twierdzi ze to się posprzata i zagrabi itp.........
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Iwk4 20:55, 21 kwi 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Pięknie wyszło.
I dobrze, ze zapomniałeś aparatu. Efekt końcowy powalił mnie
____________________
Ogródek Iwony II
AlKa 21:01, 21 kwi 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Poszalałeś Luki, a buksy zazdraszczam. Czy one z Madżenkowego źródła? Ja chyba jednak namówię mojego eM na wyjazd po buksy, tylko takiego auta nie mam
____________________
pora na zmiany
Zielona 21:05, 21 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
woooooooooooooooooow!
To się nazywa mocne wejście. Kurczę, ale ta rabata jest duża. Domyślam się, że jesteś szczęśliwy Kawał dobrej roboty, Luki!
Nallar 21:15, 21 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mam nadzieję że jesteś zadowolony z efektu? Bo ja bym była baaaardzo zadowolona. Super wyszło, a precyzja w kopaniu rowków.... szok.
Zdolnyś chłopak i tyle.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Lukasz2013 21:30, 21 kwi 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Super Luki. Nakopałeś się zdrowo. Nasadzenia świetne. Dobry gust.
Kasik 21:46, 21 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Łukasz- Twoja praca to, no własnie, słów mi brakuje. Tak czyściutko, tak poukładane, że ja nie mogę.

Jesteś perfekcjonistą. No i widzę, że te małe też fajnie wygladają.
U mnie kulki też posadzone, ale ta Twoja rabata każe mi się zastanowić nad tymi maluchami.

Kupiłam cały bagażnik, ale sobie ani jednego

Moja rabata powstaje, ale efekt bedzie zaprezentowany po zakończeniu. CZekam jeszcze na rośliny.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Luki 21:51, 21 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nie wiecie jak suszę zęby do monitora

Olu dziękuje bardzo

Paweł jak posadziłem bukszpany to rabat przestała straszyć pustką, ale jeszcze nawet połowa roślin nie posadzona, ale teraz zostały mi do posadzenia hortensje róże i reszta bylin

Gosiu samo wymierzenie bukszpanów na swoje miejsca zajęło mi ponad godzinę... gotowy pprojekt z wymiarami ma jednak swoje minusy

Asiu czekają mnie jeszcze napady na szkółki, ale muszę najpierw przeprowadzić dokładny wywiad

Agato bardzo mi miło. Ja tam zawsze staram się myśleć praktycznie w tym przypadku udało się wyrównać kilka dziur w trawniku, a po wykopach prawie nie ma śladu, z perspektywy w ogóle nie widać

Iwonko aparat leżał niedaleko, ale cały byłem umorusany ziemią i Rosahumusem. Nie polecam rozlewać tego na siebie, trudno się zmywa

Alka tak buksy z Madżenkowego źródła w tym roku dzięki Gosi Kasi i Kasi mam je na rabacie za co jestem im Ogromnie wdzięczny i bardzo się cieszę

Marto strasznie się cieszę, nawet mojemu tacie bardzo się spodobało co okazał nawet dość wylewnie
Rabata jest spora, obwóski jest 8 mb, a kule posadzone co 110cm

Ewo ja jestem bardzo zadowolony jeszcze jak uda się dosadzić resztę roślin do czerwca to będę mega zadowolony, na razie truję jeszcze nornice, która rządzi na tej rabacie, ale mam ją pod kontrolą, nie dam paskudzie się zadomowić

Łukasz dzięki Najważniejsze to, że szkielet rabaty posadzony, teraz całe wypełnienie trzeba dosadzić
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies