Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 22:20, 06 sty 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jeszcze troszkę majowych widoczków



Obsadziłem też pechową rabatę i gdy nawet się do tego przyzwyczaiłęm zostałą jesienią w połowie rozebrana przez kanalizacje. Podziękowania za roślinki jankosi, Bogdzi i Ewie





____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 22:25, 06 sty 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Oczywiście maj to również odwiedziny w raju u Bożenki


Z początkiem czerwca zakwitły moje pierwsze piwonie, najgorsze, że apetyt na więcej rośnie, trzeba opatentować sadzenie warstwowo


Druga część ogrodu która w czerwcu jeszcze jakoś wyglądała, później było coraz gorzej i dlatego potrzebne są zmiany.


Na bylinowej zaczęło się coś dziać
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 22:30, 06 sty 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Czym był by czerwiec bez pierwszych róż, które posadził największy ich przeciwnik, mam teraz 17 krzewów... jak policzyłem sam nie dowierzałem... jakaś tragedia
Jako pierwsze zakwitły Queen o Sweeden i Ascot




W czerwcu było również spotkanie u Kapiasa w ogrodach, mam takie ładne zdjęcie, ale z dedykacją dla Gosi malkulowej go nie zamieszczę
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 22:34, 06 sty 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Na spotkaniu zostałem obdarowany ślimaczkiem od Danusi z skromnego ogrodu


Bukszpany też miały swoje cięcie i po roku od posadzenia wyglądają jak dla mnie prawie idealnie


Był też pomysł a rabatę w takich kolorach, ale brak miejsca


Rabata z hortensjami wymaga drobnych zmian, głównie na powiększeniu grup roślin, ale to związane z podjazdem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Sebek 22:40, 06 sty 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Świetna robota! Myślałem, że płot był rozebrany w 2014... Mega dużo prac jak na jeden sezon wykonałeś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Luki 22:42, 06 sty 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Druga część jutro o ile za późno nie wrócę do domu

Gosiu, Ewo herbatka może być jak najbardziej

Krysiu stanie się cud jak się uda to zrealizować, oj będzie cud

Iwonko roślinami się nie martwię bo i tak mam nadmiar, nawadnianie tylko troszkę trzeba rozbudować, bo większość już zaplanowałem na zapas, więc siedzi w ziemi i jeszcze warzywnik jakiś koszt wygeneruje. Najgorzej z podjazdem, ale kto jak nie Ty mnie lepiej zrozumie. Muszę to jeszcze wszystko dokładnie przeliczyć i zobaczyć jaki będzie całkowity koszt, najgorsze jest to, że nie da się tego rozdzielić na dwa razy, całość musi być zrobione za jednym zamachem.

Łukasz jutro zapraszam na lato

Sebek troszkę tego było do tego drugie podwórko, ale czymś trzeba było zająć nadmiar wolnego czasu chociaż po drodze jeszcze się broniłem i kończyłem studia.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Lukasz2013 22:47, 06 sty 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
To zdjęcie z dedykacją mnie zaciekawiło hmmm
Nallar 22:51, 06 sty 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Siły, pomysłów, zdolności, smaku....gratuluję
Z przyjemnością obejrzałam dzisiejszy przegląd, na jutro wykupiłam już miejscówkę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
malgorzata_s... 22:54, 06 sty 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Nallar napisał(a)
Siły, pomysłów, zdolności, smaku....gratuluję
Z przyjemnością obejrzałam dzisiejszy przegląd, na jutro wykupiłam już miejscówkę.


Ja też
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
mateuszmichn 03:02, 07 sty 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Ale miło obejrzeć takie ładne widoczki z całego roku w jednym miejscu.
Super zmiany były i jeszcze lepsze się szykują.
Może jednak pomyśl nad rozdzieleniem budowy podjazdu na dwa etapy, bo to jednak duży koszt.
Myślę, że można zrobić do połowy domu, zakończyć kraweznikiem, a reszta na drugi rok.
Trzymam kciuki za realizację
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies