Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

anna_t 09:30, 04 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Łukasz piękne róże
zajrzał byś do mnie bo zrobilam planowaną listę zakupow i może masz coś do poradzenia o jakiejś odmianie. zalezy mi na jak najdłuzszym kwitnieniu...
czy twoja Tereska tez w pierszym roku stała jak zaklęta? moja kwitnie pięnie ale nadal 30cm ma...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Luki 20:49, 04 wrz 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu byłem
Tereska u mnie rośnie dość powoli, ale rośnie, w zeszłym roku miała krótkie pędy, ale kwitła ładnie.


Deszcz w końcu pada co tam, że podlewałem wieczorem, hortki położy, róże otrzaska, ale ja nie będę musiał stać z wężem i podlewać przez kilka dni... coś pięknego
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
bozga 20:58, 04 wrz 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Masz rację, różanka piękna U mnie też leje
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
polinka 22:14, 04 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Lubię tu przyjść i poczytać co piszesz, a że fajnie piszesz to miło się czyta
Pozdrawiam Luki.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
admete 06:29, 05 wrz 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Luki napisał(a)
No muszę powiedzieć, że różanka się zrehabilitowała po pierwszym tłoczeniu i wygląda teraz cudnie




O raju cudownie!!!!
To już prawdziwa dorodna różanka!!!!!

projekt ogrodzenia super - podobny do mojego

u mnie też od rana mokro......tez cieszę się bardzo i liczę na cały deszczowy dzień
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
lojalna_ 08:22, 05 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
U mnie pada ale rosliny widac jak sie ciesza.

Roze na tle tujek prezentuja sie doskonale
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
JustynaZ 08:31, 05 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Po prostu pięknie . Rosarium do pozazdroszczenia .
____________________
JustynaMój Eden
Kawa 08:34, 05 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Sebek 08:52, 05 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
polinka napisał(a)
Lubię tu przyjść i poczytać co piszesz, a że fajnie piszesz to miło się czyta
Pozdrawiam Luki.


Ja też lubię czytać, bo zawsze dowiaduje się, że wszytko w grzybie, trawnik szpetny, a róże rozwalone - a potem patrze na zdjęcia i... śmieję się z rozbieżności opisu z rzeczywistością
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Luki 09:12, 05 wrz 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bożenko deszcz teraz potrzebny u mnie strasznie, a trawnik znów odżyje bo mimo podlewania zaczynał mi podsychać.

Polinko komplement o tym, że fajnie pisze to jak medal na zawodach, w szkole to ja zawsze z pisania na krawędzi przechodziłem i byłem szantażowany przez siostrę by mi pomagała

Agnieszko nie ukrywam, że miałem zaplanowany dzień podwórkowy, ale deszcz bardzo potrzebny.
Na różance muszę poprawić obsadzenie bylinami, ale teraz już na spokojnie, chociaż widać, że zaczynają łapać choróbska, chociaż i tak późno
Z ogrodzeniem machnąłem się w jednym miejscu o 2cm i przeboleć tego nie mogę, normalnie spać nie mogłem, ale już po ptokach jeszcze mnóstwo pracy zostało, domurować trzeba, później styropian do wyrównania i trzeba wymiary do spawalni podać

Jolu muszę zobaczyć czy moje się cieszą na pewno trawnik się ucieszył bo solidnie popadało. Tujki mam nadzieję, że już w przyszłym roku się wyrównają

Justyno pomyśl sobie, że dwa lata temu byłem największym przeciwnikiem róż na szczęście nie zachorowałem na nie na tyle by ciągle chcieć nowe, to co mam w zupełności mi wystarczy

Kamilo

Sebek byłeś, widziałeś, więc wiesz, że do ideału duuuużo brakuje, ale powiem Ci, że moje gderanie na rośliny jest dość skuteczne, boją się później mojej łopaty i lepiej rosną
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies