Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » No i masz misz-masz

Pokaż wątki Pokaż posty

No i masz misz-masz

Gosiek 23:20, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
No tak i jabłonkę gdzieś wcięło...



____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 23:24, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
asc napisał(a)
Zarażonej nie da się zarazić
Witaj.......
Asia dobrze Cię wyczuła Misz-masz to u mnie I go lubię chociaż denerwuje .. czyli roztargnienia ogrodnika

Witam we włościach
No chyba już zarażona

Mimo wszystko misz- masz, najgorszego nie pokazalam...
____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 23:30, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Asisko_2005 napisał(a)
Witaj Gosiek, kokietka z Ciebie Piękne rosliny, nie ma sie czego wstydzić.


Ale Asiowo się u mnie zrobilo. miło mi niezmiernie gościć.
Rośliny może i piękne niektòre ale nie w takich pstrokatych zestawieniach, oczopląsu można dostać, póki ni są tak duże gotowa jestem przesadzać
____________________
Gosia No i masz misz masz
Asisko_2005 23:33, 13 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Gosiek napisał(a)





to juz owoce z tego roku? po ilu latach zakwitła pierwszy raz?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Gosiek 23:40, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Asisko_2005 napisał(a)

to juz owoce z tego roku? po ilu latach zakwitła pierszy raz?


W jesieni będzie mieć trzy lata a kwitnie drugi rok, owocuje poraz pierwszy. Prawda, że pięknie. Ma dokładnie 21 brzoskwinek
____________________
Gosia No i masz misz masz
Asisko_2005 10:10, 14 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Cudna. Lubię te owoce, wygodnie się je zjada, nic nie kapie i nie leci sok. Najczęsciej kupuję w biedronce, nawet nie myślałam,z e można urawiać ja w kraju. Drzewko w szkołce kupowałaś czy w necie?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Anita1978 10:21, 14 cze 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Witaj!
Front domu bardzo mi się podoba! Skalniaków miłośniczką nie jestem, ale w końcu ogród to taka układanka, więc wszystko można pozmieniać , wykorzystując posiadane rośliny. Ja sama ostatnio zmieniałam oczko- wygląda zupełnie inaczej a rośliny te same, tylko poprzesadzane inaczej
A to dla ciebie na przywitanie

____________________
ogródek Anity
Gosiek 17:30, 14 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Asisko_2005 napisał(a)
Cudna. Lubię te owoce, wygodnie się je zjada, nic nie kapie i nie leci sok. Najczęsciej kupuję w biedronce, nawet nie myślałam,z e można urawiać ja w kraju. Drzewko w szkołce kupowałaś czy w necie?

Z tego co pamiętam, to na targach w krakowie na klimeckiego, miałam 2 sztuki ale druga niepozyla za długo, znajomej skolei nornica pożarła. Zwija mi jej trochę liście ta cała kędzierzawość
____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 17:44, 14 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Anita1978 napisał(a)
Witaj!
Front domu bardzo mi się podoba! Skalniaków miłośniczką nie jestem, ale w końcu ogród to taka układanka, więc wszystko można pozmieniać , wykorzystując posiadane rośliny. Ja sama ostatnio zmieniałam oczko- wygląda zupełnie inaczej a rośliny te same, tylko poprzesadzane inaczej
A to dla ciebie na przywitanie



Dziękuję za kwiatuszka, pięknie pachnie. Widzę że mam do czynienia z miłośniczką róż.
Też mam kilka sztuk, jak wszystko to wszystko





____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 18:30, 16 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
No i teraz kilka fotek od strony ogrodu

To strona zachodnia i niestety jest tam spory spadek. Przy dużych opadach jak ostatnio wszystko spływa.
A tutaj do was prośba.Jak macie jakieś pomysły i sugestie jak ciekawie zagospodarować teren gdzie często bywa mokro a sporadycznie wręcz stoi woda i sądzę że są tam malutkie naturalne cieki wodne.


Wiele roślin nie poradziło sobie z tym miejscem... padły lilaki, sosenka, nawet cebule białego czosnku z 10 sztuk jeden zawitał reszta zginął. Posadzilam trawy i zeszłej jesieni jedną wierzby hahuro..., przeżyły zimę, wiec dosadzilam kolejne dwie. Co możnaby tu jeszcze dla towarzystwa?
Myślałam, że hortensji się tam spodoba ale jakoś ją dziwnie zwijało więc przesadziłam.
Trawsko porosło ale kory dosypię jak dosadzę rośliny.

Poniżej rabatka przy tarasie. Nie jest chyba taka zła do końca, powstała jesienią dwa lata temu. Chciałbym ją powiększyć i jakoś "uszlachetnić". Póki co rośnie tam szczepiona tujka, lawenda, sasanka biała, pieris, gloteria i cyprysik lawsona. Co zabrAć, co dosadzić help???

____________________
Gosia No i masz misz masz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies