Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » No i masz misz-masz

Pokaż wątki Pokaż posty

No i masz misz-masz

Gosiek 22:05, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Witajcie moi Kochani,
Od blisko dwóch tygodni ( odkąd zrobiło się paskudnie na zewnątrz) właściwie każdą wolną chwilę spędzam z Wami. Do tego momentu incognito...tylko pądglądałam, ale postanowiłam dołączyć, bo poczułam jakiś fajny klimat i czuje, że zawitam na dłużej
Zakochałam się w wielu ogrodach. Począwszy od klasyki w najlepszym wydaniu, czyli ...nie tylko bukszpanowych, i wszelkich wariacji na jego temat, poprzez, ..z lustrem, inteligentnym, a na ogrodzie w brzozach skończywszy. Zresztą nie bez powodu sama jestem posidaczką skromnych siedmiu marniutkuch sztuk, więc jest mi on bliski.
Na ogrodach się niewiele znam i dlatego wyszło jak wyszło. Mam u siebie prawie wszystko
Bo jak tu nie kupić kolejnej nowości. Napatrzyłam się na te Wasze wycacane cudeńka i trochę mi wstyd, ale jest kilka zakątków, które ciągle lubię. Jedno wiem na pewno mój ogród potrzebuje natychmiastowej reaktyracji.
Uwielbiam ludzi z pasją i może mnie tą pasją zarazicie...








____________________
Gosia No i masz misz masz
siaaska 22:15, 13 cze 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witaj Do zaglądnięcia zachęcił mnie tytuł ale cos czuję że to wcale taki misz masz nie będzie
Pokaż nam jakieś fotki
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Gosiek 22:26, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Na początku było tak... wielkie pole i zachwyt nad działką Ta i żadna inna...
____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 22:45, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
siaaska napisał(a)
Witaj Do zaglądnięcia zachęcił mnie tytuł ale cos czuję że to wcale taki misz masz nie będzie
Pokaż nam jakieś fotki

Witam Cię Siaaska u siebie,
No właśnie walczę z tym ustrojestem. Ale zaraz cosik wrzucę, w końcu po coś biegałam dzisiaj z aparatem po ogrodzie zacznę od tych, których się tak bardzo się wstydzę
To jest front domu
size=640x360]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/38/387816/original.jp g[/img]

____________________
Gosia No i masz misz masz
Mala_Mi 22:48, 13 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zarażonej nie da się zarazić
Witaj.......
Asia dobrze Cię wyczuła Misz-masz to u mnie I go lubię chociaż denerwuje .. czyli roztargnienia ogrodnika
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Asisko_2005 22:50, 13 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Witaj Gosiek, kokietka z Ciebie Piękne rosliny, nie ma sie czego wstydzić.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Gosiek 22:53, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Ale im dalej w las tym gorzej

Poniżej godne pożałowania skalniaki...

I drugie ujecię, są dość spore. Działka była dość wymagająca z niemałym spadkiem...
____________________
Gosia No i masz misz masz
Asisko_2005 23:07, 13 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
o wodzę Red Baronka....lubię tę trawkę. Skalniaki mi się podobają, wyglądają na takie dzikie, jak naturalne. Ponoć już od dawna passe.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Gosiek 23:11, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Ups, trochę dziwnie mi wkleja
Złośliwość rzeczy martwych. Właściwie to niewiele powiedziałam o swoim ogrodzie. Pięć lat temu kupiliśmy działkę, ogròd ma trzy lata, ale brak mu charakteru ogòłem i liczę na waszą pomoc. Chyba wiem co i się podoba, ale jestem jakaś rozdarta.

Poniżej kilka moich rarytasków. Żałuję, że nie nie robiłam zdjęc na bierzaco, bo ròżaneczniki wyglądały w tym roku bosko, ale nie mam nic na dowód
ale coś na bieżąco




Moje saturniki czy ufo... po raz pierwszy owocuje


I tegoroczna jabłoka
____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 23:18, 13 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Asisko_2005 napisał(a)
o wodzę Red Baronka....lubię tę trawkę. Skalniaki mi się podobają, wyglądają na takie dzikie, jak naturalne. Ponoć już od dawna passe.


Witaj Asisko,
No właśnie passe
I trza z tym coś zrobić , bo się za bardzo tutaj innych rzeczy napatrzyłam.
A red baronka też lubię.. jedna z niewielu nazw które zapamiętałem


P.s.
Skurcze jak wy szybko reagujecie
____________________
Gosia No i masz misz masz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies