Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » No i masz misz-masz

Pokaż wątki Pokaż posty

No i masz misz-masz

Borbetka 08:15, 24 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Tak, u Anity podobnie i trochę mi Twój ogród przypomina Jurajski. Macie tam takie spadkowe klimaty. Witaj Gosiu. Ale wielki ten dom sąsiada! Picea omorica byłaby fajnym drzewem na szpaler, ale to koszt, thuje bym zostawiła, tylko podlewaj dużo, to szybko urosną. Pozdrawiam z Wielkopolski.
____________________
borówcowy wizytowka
Gosiek 19:32, 25 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Wklejem ku pamięci. Dzięki Anitko!


U mnie azalie rosną w towarzystwie płożącego jałowca procumbens 'Nana'. Polecam bo naprawdę szybko rośnie i pięknie zadarnia.
____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 19:46, 25 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Borbetka napisał(a)
Tak, u Anity podobnie i trochę mi Twój ogród przypomina Jurajski. Macie tam takie spadkowe klimaty. Witaj Gosiu. Ale wielki ten dom sąsiada! Picea omorica byłaby fajnym drzewem na szpaler, ale to koszt, thuje bym zostawiła, tylko podlewaj dużo, to szybko urosną. Pozdrawiam z Wielkopolski.


Dziękuję Borbetko za odwiedziny. Jak patrzę na rozmiary tej "rezydencji"za płotem to aż mnie to przeraża ( ponoć 1500 m2 ) ale przynajmniej wyższe już nie będzie. Myślałam już o omorice przy okazji czyjegoś wątku, ładnie wyglada, szybko rośnie , no i przede wszystkim można zrobić wysoki żywopłot, tylko jeden minus cena. Ale kusi....
Zaglądnęłam do Ciebie, w prawdzie na szybko, ale wielka robotę zrobiłaś, z dość klasycznego(chociaż piękne go)ogrodu nadajesz mu powoli bardziej nowoczesną formę. To mnie mocno motywuje, że tak się da
____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 21:32, 25 kwi 2014


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Po dluższej przerwie wracam...
Nie powiem, żebym jakiś rewolucji dokonała ale coś działam na ile czas i pogoda pozwala.
Nana pod rh posadzona i pięknie się prezentuje. Mam tylko nadzieję, że w miarę szybko zadarni, bo skrzypy już atakują. Nie daje sobie z nimi rady. Macie jakiś sprawdzony sposób?

____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 21:54, 25 kwi 2014


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Sasaneczka z każdym rokiem coraz bujniejsza

Uwielbiam te kfiatuszki a jeszcze berdziej jak zmieniają się w "pajaczki".

tulipanki, z każdym rokiem coraz ich mniej . Chociaż przy tych oddzieielonych rabatach i tak nie jest tak źle.





____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 22:33, 25 kwi 2014


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Wziełam się też za jedną z rabat, która spędzała mi sen z powiek.
Dowiozłam trochę ziemi i zakupiłam kilka "pewniaków".
Tak wygląda teraz

A to zdjęcie z ubiegłego roku.
____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 18:00, 27 kwi 2014


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Poniżej to co zamierzam posadzić na tej rabacie. Po lewej rośnie dorodny już miskant chiński, po prawej chce posadzić te trzy stożki buksikowe, mam teaz pieć malutkich kulek :-*, dalej rośnie katalpa i tez musze zmiescic tu klon palmowy purpurowy.
Calosc do zagospodarowania ma dlugosc ok. 5 m. Co tu mozna dosadzić dla towarzyswa?
____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 18:19, 27 kwi 2014


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Zmieniłam też przytarasową rabatkę. Pojawił sie niewielki bonsai. Pod nim myśle posadzić karmnik, kostrzewy i mam kilka gloterii, które już tu rosły. Co wy na to???

____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 23:26, 29 kwi 2014


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Jeszcze troche wiosny...

____________________
Gosia No i masz misz masz
Gosiek 22:04, 30 kwi 2014


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
____________________
Gosia No i masz misz masz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies