Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

martaibartek 14:39, 10 kwi 2015


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Kubusiowo pomieści i powojniki

Kiedy teraz się wybieracie do Kubusiowa?
Pogoda cudna, aż nie do uwierzenia, że tydzień temu padał śnieg i chodziłam w zimowej kurtce...
____________________
Margarete 16:18, 10 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Widziałam relacje z zimowej Wielkanocy w Kubusiowie...nawet zimą jest tam fajnie i klimatycznie... a ozdoby na stole wszystko odmieniły, takie energetyczne
Najbardziej zdziwił mnie Kuba - jaki on juz wielki i prawie dorosły facet sie zrobił... nie podobny do tego którego widziałam przed laty u Tracza w Strykowie...kiedy jak pamietasz brzuchem froterował tam podłoge... naprawde juz duzy jest i sie zmienia, cóz ogród podrósł, syn wydorosłął...tylko my ciagle tak samo piekne i młode co nie ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margo 21:19, 10 kwi 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
Kubusiowo pomieści pewnie dużo więcej niż te kilka powojników
____________________
Gosia
an_tre 00:29, 11 kwi 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
kaisog1 napisał(a)
Opowiem Wam jak to baba miała szczęście w nieszczęściu.....

Wczoraj pojechałam poźnym wieczorem do Auchan. Zrobiłam zakupy i weszłam do ogrodniczego działu.... wybrałam sobie maliny do Kubusiowa i tuje Danica na balkon, poszłam do kasy, zapłaciłam, wróciłam do domu.... ja patrzę - malin nie ma. Dzwonię do AUchan a miła Pani mówi mi, że nie może ich dla mnie zatrzymać do jutra, że muszę po nie przyjechać natychmiast a jak nie to odbiorę pieniążki następnego dnia w dziale obsługi klienta. Machnęłam ręką i stwierdziłam, że pojadę dzisiaj odebrać pieniądze. No ale nie chodziło o pieniądze tylko o maliny więc weszłam znowu na dział ogrodniczy, znowu wybrałam sobie maliny i już miałam wychodzić kiedy jedna z Pań z obsługi ciągnęła za sobą wielki wózek z glicyniami i powojnikami. Stały tam dwie klientki, które nieco podsłuchałam bo zdziwione były ceną... podeszłam do nich i pytam po ile te rośliny a one na to, że po 2,99. Pani z obsługi zaczęła mi z tym wózkiem odjeżdżać więc rzuciłam się za nią. Wzięłam wszystkie odmiany jakie były czyli 5 różnych powojników, nie czytając nawet jakie to odmiany Wiem, że jest wśród nich Jan Paweł II i to tyle No ale za 3 złote bez grosza nie warto? I gdzie ja to teraz posadzę?
...to idę zbadać co kupiłam

Ale miałaś fart chyba ci trochę zazdroszczę...

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
kaisog1 14:12, 11 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Juzia hehhe zgadza się - szczęście w nieszczęściu

Marta w przyszłym tygodniu będziemy bo trzeba warzywnik obrobić i graby posadzić wokół niego... dużoooo pracy

Małgosiu my sie nie starzejemy! My kobiety nigdy! To tylko faceci tak mają Kuba wyrósł faktycznie... straszny urwis z niego ale od zawsze taki był - nie wiem jak to ogarnę ale jakoś trzeba będzie no chyba, że wcześniej się wykończę

Gosia no pewno się więcej zmieści Kocham powojniki ale one coś mi kiepsko rosną w Kubusiowie. Pewnie przez te wiatry hulające.... zobaczymy jak pójdą na bylinówke co z nich będzie

Ania Paweł mi powiedział, że trzeba było cały wózek brać! Miał rację Bo byłoby dla Was - zdziwił mnie bo on zawsze wrzeszczy jak cos przytargam do domu

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 14:14, 11 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A to zdjęcia odmian jakie nabyłam drogą kupna:
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 14:16, 11 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A tak wygląda mój balkon.... jak co roku przechowalnik sadzonek Tym razem i tak mało bo tylko kosmos, seler, por i naparstnica... Naparstnicy były trzy tacki ale wczoraj, o 1 w nocy, kot zwalił jedną z nich, świeżo podlaną na jaśniusieńki dywan... wyobraźcie sobie jak dywan wygląda teraz...


Tuje w doniczkach bo nie miałam kiedy wsadzić

I pomidorki na parapecie jeszcze...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 14:18, 11 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Jak co roku mam skrzydlach gości na balkonie.... murarki, które upodobały sobie takie dzwonki

Tylko z powodu pszczółek nie znikają...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 20:50, 11 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Fajny ten balkon a powojniki boskie, jednego takiego samego mam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monteverde 21:48, 11 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gosiu fajne zakupy, Purpureę mam a JPII został w rajskim, no ale przede wszystkim balkon i parapet Ty nasza pracowita kobitko buziole
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies