Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

martaibartek 13:19, 30 mar 2015


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Gosiu Kubusiowo wygląda na bardzo wypielęgnowane. Widać zima nie była mu straszna. Rabaty zachwycają nawet w takiej szacie.
Chili faktycznie urosła. Zdrówka dla Kubusia. Pozdrawiam!
____________________
kaisog1 13:39, 31 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Aniu no tylko tyłek mój na rabacie można było zobaczyć Jeszcze bardzoooo dużo pracy przede mną ale cieszę się. Jak siedzę w tych grządkach to czuję, że żyję Aneczko powiedz mi czy Ty swoje wiciokrzewy tniesz??? Bo te, które od Ciebie dostałam pięknie rosną i nie wiem czy je się przycina czy nie....

Basia ojjjj potrzebowała tego Jak wróciliśmy to jeszcze wczoraj odsypiała te wariactwa
Warzywnik faktycznie tylko do przekopania i sadzenie

Anusia duży ogród nie wybacza lenistwa wręcz Najgorsza robota za mną bo nie lubię tych traw ścinać po zimie bo strasznie brudzą. Mus brać sie za cięcie teraz

Beatko dzięki! Pozdrawiam gorąco

Karola tak na prawdę to ogarniam nasze mieszkanie i dom, i ogród w Kubusiowie i jeszcze ogród Teściów teraz Jak się wyrabiam - nie wyrabiam Czasem tak jest, że wracam z Kubusiowa i odpoczywam w domu patrząc na bajzel dookoła
Bylinówka faktycznie źle wygląda ....


..ale warto się namęczyć dla efektu późniejszego



____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 13:45, 31 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Juzia korę będę zmieniać.... wygląda faktycznie cudnie ale nie na takiej otwartej przestrzeni gdzie wiatr hula i ją rozwiewa a deszcz wymywa Kantów nie robiłam

Gosia faktycznie te krokusy "świecą" Szczególnie przy tej wszechobecnej szarości

Gocha dzięki na warzywniku będzie to co się u nas sprawdza. Nie będę już eksperymentować - chociaż kto wie, kto wie. Psica młoda ma 8 miesięcy.

Agata no warzywnik to najbardziej urokliwa część Kubusiowa teraz hahahahha

Wróbelku ja też tęsknie No Chilcia wyrosła ale i tak nie jest tak duża jak myślałam

Martuś zimy ostatnio łagodne więc po roślinach zbytniego uszczerbku nie widać. Ja nie lubię tej wczesno wiosennej szarości... wolę zielone



____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
malkul 13:47, 31 mar 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Efekt widać gołym okiem
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Gardenarium 13:50, 31 mar 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mnie się podoba bardzo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Juzia 14:16, 31 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
A na co będziesz korę zamieniać???

Kanty nie zarosły? Chyba w grudniu ostatnio robiłaś....
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kaisog1 22:22, 31 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gosia

Szefowa cieszę się! Bardzo! .....ale najbardziej cieszę się z Twojej ksiązki i już się nie mogę jej doczekać

Juzia korę chyba tak. A u mnie z kantami to jest tak.... nie musze ich ciągle przycinać bo mam rabaty niżej niż trawnik i one się trzymają cały sezon Ot taki myk
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Juzia 22:25, 31 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
Też mam niżej... ale to perzowi nie przeszkadza
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Matka 17:42, 01 kwi 2015


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
U Ciebie nawet zimą cudnie
____________________
U Matki
Tess 17:45, 01 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Sezon rozpoczęty? Zazdroszczę - ja dopiero po świętach się wybieram.
Chilli słodki.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies