Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

Agatek 18:02, 20 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
tak widoki gliniane takie jak u mnie ale jednak roślinki rosną
kawał dobrej roboty Małgoś
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Bogdzia 20:50, 20 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiu rzadko u Ciebie bywam bo oczy musze oszczędzac ale dzis podziwiam wszystkich członków rodziny bo kawał roboty zrobiliście . Żywopłot grabowy moim zdaniem najładniejszy ze wszystkich. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 21:26, 20 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gosia obejrzałam relację z Kubusiowa równiutki ten Wasz grabowy żywopłot, bardzo się napracowaliście to widać, ale za Kubusia to byś ode mnie oberwała, a jakby sobie coś zrobił, serce mi zamarło myślę, że tata i dziadek pilnowali buziole ślę wszystkim
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 21:57, 20 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Beata hahha a widzisz!

Zbyszku dam mu spokój bo nie damy rady... no chyba żeby Wiesz co do gliny to ona jest wszędzie więc wyobraź sobie co ja miałam z kopaniem rabat Jednak graby dostały "kanapkę" - jest warstwa gliny, kompostu(gruuuba) i piachu i na to pójdzie ziemia

Beti nie śmiały by chyba zrobić inaczej Nie dość, że pogoda do bani to jeszcze ta glina... masakra Ale juz po wszystkim

Agata rosną, rosną ale trzeba pchać kompostu całe tony.... Dzięki!

Bożenko oszczędzaj oczka koniecznie! Faktycznie natyraliśmy sie strasznie ale latem to się zwróci z nawiązką mam nadzieje Graby faktycznie świetnie się sprawdzają na żywopłoty i nie tylko

Ania fajnie wyszło, trochę właśnie krzywo ale co tam! Za Kube to powinni Panowie moi oberwać.... Tatuś i Dziadek ja jak zobaczyłam to się wydarłam na nich ale Kuba był bardzo ostrożny, aż się zdziwiłam więc juz tak mocno nie krzyczałam


____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
KasiaWB 22:14, 20 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gosia, ale super ten żywopłot grabowy! za rok, za dwa będziemy do niego wzdychać pięknie
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 22:24, 20 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ich szczęście i Kubuś rozsądny chłopczyk
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 13:13, 21 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasia mam nadzieję

Ania hehehhe już Pawłowi powiedziałam, że mu się na forum oberwało
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
deszczowymaj 13:42, 21 kwi 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Małgosiu ależ kawał roboty wykonaliście
Piękną masz działeczke i tyylleee miejsca
w sam raz na ogrodowiskowe szaleństwa

Z pieleniem chwaściorów mam podobnie (oczywiście nie na balkonie)
zawsze zapomne co gdzie wsadziłam i wiosną połowe powyrywam a część przydeptam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kindzia 13:51, 21 kwi 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Na mech w trawniku preparat z żelazem pomaga, u mnie pomógł.
Trochę do wertykulowania masz, mój cały trawnik ma 500 metrów...

Coś wiem o weekendowych pracach wiosennych...wczoraj przywiezione z Wrocka buksiki sadziliśmy (musowy dzień urlopu na sadzenie był), wiało jak diabli, dobrze, że masę swoją mam, to mnie nie porwało Wy macie na dodatek jeszcze daleko...ja tylko 55 km jadę w jedną stronę...

Dziecko z siekierą? Też bym palpitacji serca dostała
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kasia73 13:54, 21 kwi 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
kaisog1 napisał(a)

....... Myślałam sobie -"co to jest? dwie godziny i po robocie" - ha! Jaka głupia byłam... Nie dość, że ta glina ciężka jak cholera i kopanie w niej to koszmar to jeszcze trzeba było kompost i piasek na górę wozić bo w tej glinie posadzić sie grabów nie dało... Mało tego! Tak wiało, że miałam wrażenie, że mi mózg wywiewa... No ale udało się!



[ /quote]

Podziwiam ile pracy i dobrze rozumiem jak ciężko jest coś posadzić na glinie i ta pogoda ciągle wieje, ale pięknie naprawdę pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies