Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 19:42, 11 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
wiklasia napisał(a)
o raju !!! cudnie
gdzieś wylukałam u Ciebie fantastyczne obrzeża: takie podniesione, rdzawe - z czego to? i gdzie można zaopatrzyć się w takie cudeńka?

dziękuję to stal corten kupiona w arkuszach a resztę zmajstrował eM


nawigatorka napisał(a)
haha tylko u Oli i jej eMa,

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lindsay80 19:49, 11 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
leon60 napisał(a)

Z samego rada dostałam odpowiedz, że pomyłka na pewno nastąpiła u producenta a w ramach rekompensaty przyślą odpowiednią ilość odmiany, którą sobie wybiorę z aktualnej oferty.
Tylko dupa bo FA nie mają...


niby ładnie się zachowali, ale domyślam się, że zadowolona mimo wszystko nie jesteś.
____________________
Tu ma być ogród :)
leon60 19:52, 11 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
lindsay80 napisał(a)


niby ładnie się zachowali, ale domyślam się, że zadowolona mimo wszystko nie jesteś.

tak to jest jak się człowiek na coś napali a potem dostaje coś zupełnie innego
mają VW ale na tą rabatę będzie chyba za wysoka... na oczkowej mają 80-95cm
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lindsay80 19:59, 11 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
leon60 napisał(a)

tak to jest jak się człowiek na coś napali a potem dostaje coś zupełnie innego
mają VW ale na tą rabatę będzie chyba za wysoka... na oczkowej mają 80-95cm


do seslerii to faktycznie zbyt wysokie.
Ja swoje VW daje między rozplenice Hameln, a w plecach są limki.
____________________
Tu ma być ogród :)
leon60 20:10, 11 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
lindsay80 napisał(a)


do seslerii to faktycznie zbyt wysokie.
Ja swoje VW daje między rozplenice Hameln, a w plecach są limki.

one są w seslerii i molini Moorhexe
ewentualnie Green Eyes niby do 70cm tylko u mnie wszystkie jakoś wyższe rosną
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Luki 23:22, 11 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Tak się gapcze i wzdycham i chyba idę jeszcze raz, lepiej się będzie spać po takich widoczkach
Trzcinników na pewno sobie nie posadzę bo jak się okazało mój gust porozumiał się z organizmem... przy kwitnących trzcinnikach nasila się moja alergia na pyłki traw ale te molinie... kurcze no ładne i coraz bardziej mi się podobają.
Te różowiaste jeżówki FA, VW, GE oj też cudne, muszę pomęczyć pewnych państwo by sprowadzili na przyszły rok, a co do pomyłki to niestety możesz im wierzyć, że producent pomylił odmiany bo na własne oczęta widziałem jak potrafią namieszać i np kilkaset picollino nie jest picolino, albo na palecie z jedną odmianą są liście różnych odcieni zieleni, a później niespodzianki w kwiatach i o dziwo polskie firmy wcale nie wiodą w tym prymu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
makkasia 08:08, 12 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Bosko, bosko - kupiłam jezówki bez nazwy za 5 zł i chyba dostałam FA ale nie jestem pewna mają czarne pędy i czarne pąki - jak mi się uda to zrobię dzis fotki i wrzucę.
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
ivo 08:32, 12 lip 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Olka to jest Vintage Wine ? Cudna jest.


Zamówiłam 10 sztuk Fatal Attraction i myślę sobie że ta wintage wine piękniejsza jednak jest. Kupię na inną rabatę
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
nawigatorka 08:37, 12 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Luki napisał(a)
Tak się gapcze i wzdycham i chyba idę jeszcze raz, lepiej się będzie spać po takich widoczkach
Trzcinników na pewno sobie nie posadzę bo jak się okazało mój gust porozumiał się z organizmem... przy kwitnących trzcinnikach nasila się moja alergia na pyłki traw ale te molinie... kurcze no ładne i coraz bardziej mi się podobają.
Te różowiaste jeżówki FA, VW, GE oj też cudne, muszę pomęczyć pewnych państwo by sprowadzili na przyszły rok, a co do pomyłki to niestety możesz im wierzyć, że producent pomylił odmiany bo na własne oczęta widziałem jak potrafią namieszać i np kilkaset picollino nie jest picolino, albo na palecie z jedną odmianą są liście różnych odcieni zieleni, a później niespodzianki w kwiatach i o dziwo polskie firmy wcale nie wiodą w tym prymu
widzisz a dopiero co pisales ze nie rozumiesz tej fascynacji moliniami
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Makao_J 13:54, 12 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Zakupiłam w tym roku białe jeżówki bo zawsze chciałam mieć rumianek u siebie a że nie mogłam dostać to wybrałam jeżówki. Miałam mieszane uczucie ale jak zobaczyłam je u Ciebie w takim łanie to myślę że nie będę żałować. Muszę tylko jeszcze dokupić kilka szt.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies