Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Drzewulcowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Drzewulcowo

Kapibara 22:19, 09 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Wiosna przyszła do wszystkich z O, tylko do mnie jakoś się ociąga... Ale pocieszam się, ze będe miała dwie wiosny, bo jedna w Wawie, skwery żółte od forsycji, a i po drodze jak jadę, to już śliwy kwitną, a drugą u mnie, za jakiś tydzień. W raz na czas urlopu i kwitnących jabłoni

Gosiu tulipki powychodziły, niektóre mają pąki, ale sporo same listki, chyba za głeboko cebulki wsadziłam

Kilka fotek z wczorajszego obchodu Pierwsza odważna prymulka:


i nieśmiałe szafirki ze skalniaka


fiołki jakoś tak same się rozbiegły pod tują, miała być jedna kępka...


Malus - ek ma już czerwone listki
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
asiach 22:52, 09 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Kapibara napisał(a)
Piękną mamy wiosnę tej zimy, dzisiaj było 10 stopni na plusie, więc wybraliśmy się z M na mały, poświąteczny spacerek z dziećmi. Do ogródka również zajrzałam i niestety okazało się, że spacerek zrobiły sobie również kreciska - pod naszym trawnikiem



Marzy mi się futro z kretów....


Witam! My się jeszcze nie znamy wpadłam z wizytą. Położenie , okolica piękna. Ale te kretowiska - widok znajomy. Rozbawił mnie ten ostatni wpis o futrze - niezły żart ale się uśmiałam jak to przeczytałam. Sama borykałam się z kretami. Współczuję!!
A sam ogród bardzo ładny.
Pozdrwiam
asiach 01:09, 19 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile,
kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe!
Radosnych i pogodnych świąt
spędzonych wśród bliskich
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej Rodziny życzy Asia

Kapibara 23:05, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Święta, święta i po świętach jak mawia moja mama, co czasem doprowadza mnie do rozpaczy, zwłaszcza gdy słyszę ten tekst w Wigilię
Ale co tam, jest potem z czego się pośmiać I jeszcze to: po świątecznym śniadanku mama wróciła z porannego spacerku po ogrodzie z tekstem, że bardzo mi się w tym roku Ośmiornice wysiały!!!
Ciekawe czy ktoś zgadnie co autor miał na myśli, he, he.
Żeby nie było ja tez lubię nadawać swoje nazwy roślinkom, dla przykładu Cyprysik nutkajski to Leniwiec, tak jak ten oto poniżej



____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Kapibara 23:12, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
A to kilka aktualnych fotek:


Tulipki na skalniaku


Będą jabłuszka?
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
asiach 23:44, 26 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Pięknie i wiosennie
Pozdrawiam
malgorzata_s... 21:44, 27 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Blondasek z noskiem we floksach, urocza fotka Leniwcowi nawet oczu nie chce się otworzyć Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kapibara 19:02, 01 maj 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Piękna majowa pogoda, a mi kręgosłup odmówił współpracy Ale siedzę sobie na ławeczce pod brzózką i oglądam rabatki, starannie pomijając te, których nie dałam rady wyplewić

Kupiłam sobie trzy berberyski, całkiem przyzwoity rododendron i małą żurawkę, którą mam nadzieję uda mi się rozmnożyć w kolejnych latach. Reszta zaskórniaków poszła na przyjemność dla córci / kolejny mebel do ogródka, po piaskownicy /
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
malgorzata_s... 21:43, 01 maj 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Agnieszko tak to z kręgosłupem jest wysiada w nieodpowiednich momentach Odpoczynek jednak też potrzebny więc ciesz się oplewionymi rabatkami (ignorując nie zrobione) i czasem z córcią
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
asiach 00:17, 02 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Życzę dużo zdrowia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies