Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Drzewulcowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Drzewulcowo

Aneczka 22:55, 20 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Kapibara napisał(a)
A na skalniaku najpierw zasadziliśmy kota



O ja cie dasz szczepeczkę Haha Nawet w doniczce wyrósł ci kotek ... i w murowaniu pomagają. Córcia słodziutka Bardzo fajnie już u ciebie. Pięknie ci wszystko porosło. Skalniak super wygląda. Obok też fajnie posadziłaś funkie z równymi przerwami. A co to jest pomiędzy nimi? Pozdrawiam
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
malgorzata_s... 09:43, 21 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
U mojej mamy dwie nowe szczepki są czarna i ruda. W koszyku je trzyma powiem że to na skalniak no chyba że ma inną odmianę nie zimującą na gruncie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Aneczka 20:16, 21 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Hahaha dobree
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Kapibara 20:57, 22 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Witaj Aneczko, każde miłe słowo to kolejne skrzydło u mych ogrodniczych ramion, qrcze w końcu odlecę Dziękuję
A to pomiędzy funkiami to Trzmielina Fortune'a chyba odmiana 'Emerald 'n Gold'. Krzewinka rośnie jak dzika i łatwa w uprawie. Na skalniaku mam też chyba 'Emerald Gaiety' ale jakoś mizernie rośnie.

Mogę wysłać łapkę, może się przyjmie, chcesz?

Małgosiu bierz i wsadzaj, tylko sprawdź czy nie rozrosną się za bardzo, zwłaszcza w kwietniu
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
malgorzata_s... 21:35, 22 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Mama mówi że woli je w koszyku bo nie wie ile mleka na skalniak wlewać.Podoba mi się bardzo twoje połączenie drewna z kamieniem .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Aneczka 21:51, 22 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Haha boskie jesteście Buziak Mam taką trzmielinkę przy schodkach przy skalniaczku. Będę musiała porozmnażać
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Kapibara 23:46, 22 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Dobranoc
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Kapibara 20:30, 27 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Zimno, mokro, brrr... Kilka fotek z malutkich robótek ogródkowych, reszta planów legła w gruzach, tak jak i skarbonka Moja mama mawia:" kupiłby wieś lecz pieniądze gdzieś" Ja bym tylko zamieniła tę wieś na sklep ogrodniczy

Dwie węgierki tuż przy bramie dostały wyrok. Stwierdziłam, że nie potrzebuję drzew, które miały rodzić dużo i późno, a od kilkunastu lat rodzą mało lub nic. Zresztą jakbym dzisiaj planowała wjazd do domu, to niekoniecznie byłby to szpaler drzew owocowych na linii 100 mb, po obydwu stronach. Ale to było w ubiegłym wieku

W miejscu po śliwach dosadzę chyba azalii, bo jedna bidulka już jest, M prawie ją przysypał ale jeszcze nie wiem. Może lepiej zostawić trawę, by nie zasłaniać klombu?



Jedyny wrzos / wrzosiec?/, który się uchował w tymże klombie.


A tak to wyglądało kiedyś z innej perspektywy:




i to są fotki sprzed 3 lat.
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
malgorzata_s... 20:39, 27 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Oj te nasze puste skarbonki .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kapibara 20:44, 27 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Skalniak zyskał dwa nowe głazy, które M ledwo dotargał na miejsce. Przydałoby mi sie takich jeszcze ze 20 a póki co na wiosnę czeka nas wymiana spróchniałych peńków, jak znajdziemy czas po powrocie z pracy i odpracowaniu obowiązków rodzicielskich Chociaż.... Nastka ogl adając ostatnio gazetkę bran żową stwierdziała stanowczo, że jak brat urośnioe / a ma pół roku / to będzie ze mną wyrywał chwasty i sadził kwiatki / o takie i takie i takie czerwone też! / a ona będzie z tatusiem kosić trawę No normalnie zaniemówiłam ze szczęścia



A to plon kilkudniowych wyjazdów do przedszkola po córkę M na początku się wzdrygał chodzić po czyimś polu i miedzy i zbierać kamulce, bo: " może ktoś sobie specjalnie odłożył" He he na pewno!
Aż któregos dnia właściciel pola go przyłapał i zaproponował wyzbieranie wszystkiego i jeszcze podarował skrzynkę jabłuszek To się nazywa uszczęśliwić 3 osoby na raz / Pana rolnika, mnie i córcię - fankę jabłek /.

____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies