Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 23:21, 25 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabrysia_ napisał(a)


I obwódka bukszpanowa jaka mała


Wszystko było male... Tylko chwasty rosly.. Na zdjęciu wypalone w akcie desperacji roundapem... I widać jaka glina w skwarze ... Skoda że nie pękala jeszcze jak w Afryce...

A bukszpaniki już są miodzio, dwa lata odchorowywały przesadzanie z zachodnich rabat na południowe słońce... Dopeiro rok temu ruszyły
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:25, 25 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Witaj Wulkanie! Miło Cię widzieć ze szpadelkiem w dłoni i czytać o nowych układach strategicznych w ogrodzie.

Rośliny - bać się, Ogrodniczka ze zdwojoną energią wróciła!

Piękne hortensje, laurowiśnie i wszystkie "tyły".


Oj Ewuś przegapiłam Cię
ja mam za dużo energii po urlopie, bo baterie na pasta i wybornym winie doładowałam... Ale już mi po poniedziałku zasilanie będzie znów potrzebne... Daj znać kiedy jesteś abym ci podrzuciła liliowce, ktore cudem przeżyły ale co sie dziwic, skoro w donicy zimę przeżywłay u mnie. Są niezniszczalne..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aage 23:28, 25 lip 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Marzena2007 napisał(a)


Wstyd się przyznać ale od 2011 usuwam ręcznie... Teraz przy koniczynie podałam się i będzie Mniszek...


Szacun za usuwanie ręczne, albo ty masz tak ich mało albo ja taki leń

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
ana_art 23:37, 25 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)


Wstyd się przyznać ale od 2011 usuwam ręcznie... Teraz przy koniczynie podałam się i będzie Mniszek...

dlaczego wstyd? w tamtym roku wyrwałam kilka chwastów ręcznie i był spokój, ale w tym roku nawiało mi tyle badziewia, ze nie było innego wyjścia tylko zrobić oprysk..
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
wiunia 23:38, 25 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Marzenko gratuluję takich efektów ogrodowych - miło tak popatrzeć na "przed" i "po" Pozdrawiam!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
monteverde 23:41, 25 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marzena2007 napisał(a)


Aniu obiecalam koleżance... Tylko nie wiem czy one eksmisję przeżyją... Bo rosną u mnie od 2011..

trzeba nisko przyciąć ja swoja jesienią przesadzałam też już 3 letnią, trochę cieńsze ma wiechy w tym roku ale dojdzie do siebie lista róż u mnie już jest, możesz czytaćaha bardzo mi się podobają zdjęcia i wiesz Marzenko ja skłaniam się do tego żeby napisać, że ogrodowe jednak są najpiękniejsze, pamiętasz jakie miałam w rajskim?a u Dzidki jakie piękne pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monitka 23:46, 25 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Madżen stęskniłam się za tym Twoim buszem śliczności pokazujesz jak zawsze. Przegląd hortek fantastyczny chyba sobie skopiuję żywopłocik bukszpanowy i dam przed annabel.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Sebek 00:11, 26 lip 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Podziwiam każda rabate, bo wszystkie są godne uwagi Hortensje boskie!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 00:38, 26 lip 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Madżen, czy coś jeszcze dodać?już słów ni mam
____________________
U Matki
paniprzyroda 01:14, 26 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Pięknie rabatki jak zwykle inspirują, przemyślany i dopracowany ten Twój busz, przepadam za opisami Twoich szybkich zmian
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies