Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 06:42, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Margarete napisał(a)
Ufff................nadrobiłam i jestem na bieżąco......ale cięzko było.........fotek dużo i żal uronic choćby posta bo ważne rzeczy u ciebie napisane, albo smieszne...

Różane szleństwo zawładneło toboba na całego i do tego te burgundy......usmiałam sie na pomysł Pszczelarni z bukietem buraków zamiast dyni do ozdoby przed domem..
Ale cos w tym jest mnie tez w tym roku zauroczyły odcieneie ciemnej czerwieni i bordo - bardzo podobały mi sie te ciemne kosmosy u Any, te tojeści z CHFS, ostatnio rozglądałąm sie za rdestem oraz ciemnymi rozchodnikami olbrzymimi - do tego stopnia że sama dokupiłam nowego miskanta purple fall (na próbe 1 szt - bacznie bede obserwowac czy zaczerwieni sie) oraz kolejną ciemnoczerwona róże wielkokwiatową odmiany tajga.

Zakochałąm sie w tych póżno-letnich zawilcach, mus nabyc i posadzic, koniecznie jak u ciebie obok miskantów ML ....tylko gdzie ? za mały mój ogród za mały..........
Pozdrawiam


Malgosiu bez obaw, wszystko zmieścisz
Ja zamówilam 10 miskantów ML mus je gdzieś upchać
Purpury mnie zachwycaja i liczę na spektakl za rok. Ah jakie fajne jest życie ogrodnika, będę czekać całą zimę na te purpury, bo keplozja juz wiosna w tylipanach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:42, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bdan napisał(a)
Marzenko przysłam podziękować za odwiedziny u mnie.
Jestem u Ciebie bardzo często, bo Twój wątek to jak już kiedyś pisałam, lektura obowiązkowa. Nie tylko pozachwycać się można, ale szkolenie z ogrodnictwa zaliczamy przy okazji.
Dziękuję bardzo za odwiedziny


Nacieszyłam oczy elegancją i przy okazji nabawiłam się kompleksów .... Już wiem jak nakeży wyżwirować rabaty

Zauwaźyłam, źe kora wiele wybacza.... Żwirek nie......
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bdan 08:22, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Marzenko jakbyś miała chwilę czasu, żeby wspomóc "zieloną" ogrodniczkę.

Mam dylematy w temacie, w którym Ty jesteś mistrzynią, u mnie na str 73.
Ewentualnie inne specjalistki od tulipanów też bardzo proszę o pomoc
aage 08:50, 11 wrz 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Marzenko jako znawca cebulowych tematów, proszę o opinię na temat białych czosnków? Masz z nimi jakieś doświadczenie? mogłabyś polecić jakąś odmianę?
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Kindzia 11:30, 11 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja mam białe Mount Everest. Jestem z nich zadowolona.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
aage 11:39, 11 wrz 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Kindzia napisał(a)
Ja mam białe Mount Everest. Jestem z nich zadowolona.


Kasiu a powiedz mi jak ich liście? tam samo mało atrakcyjne jak u fioletowych? mogłabyś pokazać je w swojej kompozycji?
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Tess 11:45, 11 wrz 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12108
Białe mają piękne zielone liście przez caly czas.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
aage 11:49, 11 wrz 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Tess napisał(a)
Białe mają piękne zielone liście przez caly czas.


Teresko, dziękuję za głos w sprawie. Uszczęśliwiłaś mnie
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Milka 11:53, 11 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
aage napisał(a)
Marzenko jako znawca cebulowych tematów, proszę o opinię na temat białych czosnków? Masz z nimi jakieś doświadczenie? mogłabyś polecić jakąś odmianę?


Też mam...liści cudne, w 3 roku kwiat coraz mniejszy...dokopalam się i to z przybyszowej cebuli, stara, 2 letnia nie dala kwiatu..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aage 12:18, 11 wrz 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Milka napisał(a)


Też mam...liści cudne, w 3 roku kwiat coraz mniejszy...dokopalam się i to z przybyszowej cebuli, stara, 2 letnia nie dala kwiatu..


Mam wrażenie, że większość cebulowych oferowanych dzisiaj to materiał dobry przez góra 2-3 sezony.
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies