Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

ana_art 15:58, 26 paź 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)


lavender ice w kostrzewie ... Madżen dlaczego ja nie wpadłam na tę oczywistą oczywistość ??? ! ... hmmm ... aktualnie mam w kostrzewie The Fairy i coś mi mówi, że albo powstanie vis a vis obecnej lustrzana różanka w lawendowym odcieniu albo The Fairy czeka eksmisja ... chyba jednak lustrzany zabieg zastosuję na wiosnę pomiędzy musi się jeszcze ukokosić Queen of Sweden w wynoranej przez Admete aranżacji http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/e5/5b/d7/e55bd775c10d791904eba89c6f93ed3f.jpg ... no Heidi i Burgundy zgapię ... róże są niewiarygodnie uzależniające

kubik pod magnolią przeistacza się bardzo pięknie ... lubiłam gdy bonica przejmowała teren ... bo jak wspomniałam powyżej róże ogłupiają ... ale bez z kulami i trawami ten obszar staje się poukładany formalnie ... prawie poukładany formalnie albowiem trawy wprowadzają to coś co sprawia, że kochamy "wichrowe wzgórza " ...

czekam niecierpliwie na katalog i zimowe wieczory ... buźka

Iza a wiesz co to te różowe wiechy?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
butterfly 16:14, 26 paź 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
ana_art napisał(a)

Iza a wiesz co to te różowe wiechy?


Aneta, a to czasem nie kwiaty żurawki?
Przepraszam za wtrąckę...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Madzenka 16:17, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
mira napisał(a)
Dziekuje za rady afrykarium dzis otwarcie hehee do katowic mleko a teraz lampa pozdrawiam


Mam nadzieję, zę spędziałas piękny dzień we Wrocławiu Dzisiaj pogoda zachwyciła. Objeżdzilismy z M wszystkie okoliczne wsie na rowerze. Ach jaka piękna jest jesień, ptaki na dzikich różach rajcowały
Pewnie dziki tłum był w Zoo...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:19, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)


Mnie się nie podobało to co pokazywał. I to na teraźniejszy czas.( W ogóle mi się nie podobało, robię inaczej, po angielsku.

Sadzę głębiej, w dołek daję przynajmniej wymieszaną ziemię z kompostem, na dno obornika przegniłego (on sadził w grunt bez niczego) Przed zimą nie tnę (duże rany), tylko kopczykuję, śmieszne było to sypanie skoszonej trawy i garstki liści.

Tnę na wiosnę.


Uff uspokoijłaś mnie , bo jakoś brutalnie potraktował te piekne różyczki . No i trawa i liście...
Uff całe szczeście, ze rozwiałaś moje watpliwosci.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:20, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewakatowice napisał(a)
ufff... Jesten na bieżąco u Ciebie
zdjęcia wspaniele obrazują Twoje szaleńcze tempo zmian...
och, lubie cofnąć się aby porównać zmiany. Zawsze są piękne!!!



Uff
Po wiem Ci , ze piewszy raz lubie mój ogród jesienią Kula bukszpanowe i trawy nadały mu formy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:21, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
monteverde napisał(a)

Marzenko widzę z opisu, że róże posadzone ale jak Ty ładnie o nich piszesz z miłością oh wzięła Marzenkę różana miłość fajnie, ja też czekam na katalog Tantaua jak będzie jutro taka pogoda jak dzisiaj sadzę swoje


Aniu miłośc różana do purpur i bladawców wzięła mnie na całego. Za rok bedziemy cieszyć oczy tymi kolorami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:25, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


lavender ice w kostrzewie ... Madżen dlaczego ja nie wpadłam na tę oczywistą oczywistość ??? ! ... hmmm ... aktualnie mam w kostrzewie The Fairy i coś mi mówi, że albo powstanie vis a vis obecnej lustrzana różanka w lawendowym odcieniu albo The Fairy czeka eksmisja ... chyba jednak lustrzany zabieg zastosuję na wiosnę pomiędzy musi się jeszcze ukokosić Queen of Sweden w wynoranej przez Admete aranżacji http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/e5/5b/d7/e55bd775c10d791904eba89c6f93ed3f.jpg ... no Heidi i Burgundy zgapię ... róże są niewiarygodnie uzależniające

kubik pod magnolią przeistacza się bardzo pięknie ... lubiłam gdy bonica przejmowała teren ... bo jak wspomniałam powyżej róże ogłupiają ... ale bez z kulami i trawami ten obszar staje się poukładany formalnie ... prawie poukładany formalnie albowiem trawy wprowadzają to coś co sprawia, że kochamy "wichrowe wzgórza " ...

czekam niecierpliwie na katalog i zimowe wieczory ... buźka


Iza cudowna inspiracja. Ja mam kostrzewę Finkową chyba Elijah Blue - jest niemal srebrna ( to ten subtelny niuans kolorystyczny, którego nie rozumiał M...). Już oczami wyobraźni widzę ten blady róż i kostrzewę

Dla Ciebie dzisjasze zdjecie formalnej rabty z magnolią. Zakulkowałam ja na amen. Wiosną dotrawuję i wyżwirkuję i bedzie gi.t Oczywiście bedą tu tulipany Mam białe i filoetowe do posadzenia. Chyba za dwa tygodnie (długi weekend) wyciepię bergenię


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:26, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)

Iza a wiesz co to te różowe wiechy?



Cudne, przydałyby mi sie do moich purpurowych róz. Jak Ci sie uda zidentyfikować to prosze trąb. Chyba musze Finki dopytać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:27, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)

Znawcą nie jestem, a mi też się nie podobało …. szkoda mi było tej róży


Juz wiemy, ze to był brutal Nie godzi się
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:28, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
butterfly napisał(a)


Aneta, a to czasem nie kwiaty żurawki?
Przepraszam za wtrąckę...


W pierwszej chwili tak mysałam, ale prędzej to żuraweczka. Może Łukasz zobaczy?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies