Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Kindzia 12:07, 01 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czytam o Twoich kłopotach z serwisami sprzętowymi...ciężka walka. U mnie w piątek znowu Bosch był do płyty indukcyjnej...sklep ich wysłał (niezgodność towaru z umową)...i znowu to samo...jeszcze nie wiem, czy mam ochotę się z nimi sądzić...ale na wpisie na fejsie nie pomyślałam...spróbuję jeszcze tego. Dzięki.

Nowa rabatka pięknie wyszła. Co to za żółtawe trawki na obwódce? Jakieś carexy? Jakie?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Madzenka 12:08, 01 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agnieszka_B napisał(a)
Inspiracja cudna ! Nie sądziłam że lawenda daje tyle mozliowści - zwłaszcza stylistycznych Cudo!


Agnieszko od lat jestem zakochana w lawendzie... Tylko od lat nie mogę sobie poradzić z jej brzydotą zimą i wczesną wiosną dlatego szukam sposobów na nadanie urody rabatom z lawenda. Chciałabym zrobić reprezentacyjną rabatę przed płotem z miskantami (zebrinusy, które mi się pięknie rozrosły i mogę je wiosną podzielić) , z lawendą, kostrzewą siną i berberysami. Miały być tawułki ale zamieniłam je na lawendy, gdyż rabata będzie na skarpie z południowym słońcem, wysypana żwirkiem , na podwyższeniu, więc lawendzie i kosztrzewie powinno być tam dobrze
Aha mam jeszcze dwie kosdrzewiny do przesadzenia, ktore dodadzą uroku rabacie zimą.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:10, 01 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Czytam o Twoich kłopotach z serwisami sprzętowymi...ciężka walka. U mnie w piątek znowu Bosch był do płyty indukcyjnej...sklep ich wysłał (niezgodność towaru z umową)...i znowu to samo...jeszcze nie wiem, czy mam ochotę się z nimi sądzić...ale na wpisie na fejsie nie pomyślałam...spróbuję jeszcze tego. Dzięki.

Nowa rabatka pięknie wyszła. Co to za żółtawe trawki na obwódce? Jakieś carexy? Jakie?


Bosch=Siemens....


Żólte trawki niskie to tatarak, opisany dlaczego jest u mnie powyżej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Agnieszka_B 12:36, 01 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Marzena2007 napisał(a)


Agnieszko od lat jestem zakochana w lawendzie... Tylko od lat nie mogę sobie poradzić z jej brzydotą zimą i wczesną wiosną dlatego szukam sposobów na nadanie urody rabatom z lawenda. Chciałabym zrobić reprezentacyjną rabatę przed płotem z miskantami (zebrinusy, które mi się pięknie rozrosły i mogę je wiosną podzielić) , z lawendą, kostrzewą siną i berberysami. Miały być tawułki ale zamieniłam je na lawendy, gdyż rabata będzie na skarpie z południowym słońcem, wysypana żwirkiem , na podwyższeniu, więc lawendzie i kosztrzewie powinno być tam dobrze
Aha mam jeszcze dwie kosdrzewiny do przesadzenia, ktore dodadzą uroku rabacie zimą.



Będzie pieknie - jak zawsze u Ciebie. Juz to widzę
____________________
zapach-ziemi
Konstancja30 12:38, 01 wrz 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nowa rabata z kulkami obezwładnia ... i jakiego daje kopa Madżen widziałam ... ja wiem, że mi się zdarza o 3 posty smarować ale że Ty też ... joga ? ... rabata ... ? ... czy cuś ?
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Luki 13:20, 01 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marzenko gratuluje wygranej w konkursie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Domi 13:22, 01 wrz 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
A ile to się musiałam naprosić, żebyś wstawiła swoje aniołki konkursowe Gratuluję nie tylko wygranej, ale i nowej rabatki.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
ana_art 15:08, 01 wrz 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madżenko buziam niedzielnie i konkursowo!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
trafo 15:12, 01 wrz 2013

Dołączył: 17 kwi 2012
Posty: 144
Zmieniasz piękne na piękniejsze Poproszę o więcej obrazków bo zachwytów nigdy dość
____________________
Iwona
Madzenka 15:43, 01 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi napisał(a)
A ile to się musiałam naprosić, żebyś wstawiła swoje aniołki konkursowe Gratuluję nie tylko wygranej, ale i nowej rabatki.


Dominiko gratuluję ZŁOTA Należy się jak nikomu
zięki za mobilizację, bo nie planowałam uczestnictwa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies