Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 11:57, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
irena_milek napisał(a)
Mnie też jakieś okłady by się przydały, te co robię nie pomagają
Miłego dzionka, gdzie przepadłaś?


Imprezowałam a wcześniej byłam na jodze z przcy wróciłam o 18... 19 joga.... Potem impreza.... Wyspałam się dzisiaj do 10:00
Na razie nie mam motwacji do wyjścia na deszcz do ogrodu....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 12:01, 09 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Marzenko - dzięki Sebkowi buszuję po Twoim pinterest. Nie masz nic przeciwko? Wolę oficjalnie zapytać, bo... bo tak jestem wychowana
Madzenka 12:04, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
A mi potrzebne okłady .... na zakwasy..... teraz wiem jak dużo różnorodnych mam mięśni....


Na zakwasy kolejne katowanie się przyda Mnie martwi to, że nie wiem co to zakwasy odkąd chodzę na jogę. Za każdym razem poruszamy inne partie mięsni. Gdy prawidlowo oddycham (nie blokuję) to nie mam zakwasów. Gdy czasami zapomnę się to coś niecoś odczuwam, ale to nawet przyjemne.....
Aby Ci dorównać kondycyjnie dodatkowo biegam ( nie wiem czy nazwać to bieganiem???? Chyba bardziej marszobieg lub truchtanie.....). Biegam (????) z tytusem. Czy ja czy on schudnie zobaczymy... Ale wydolność oddechową poprawiamy


Ps dorównania umiejętnościom narciarkim nawet nie biore w najśmielszych myslach pod uwagę myślę tylko o kondycji.

Wczoraj na zajęciach dziewczyny (wszystkie min 10 lat młodsze) zdziwiły się, ze deskę i czy kij robię bez problemu a ja twierdzę, ze kilkaset worków z korą i sekator w rękach wmocnił moje ręce
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:04, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zielona napisał(a)
Marzenko - dzięki Sebkowi buszuję po Twoim printerest. Nie masz nic przeciwko? Wolę oficjalnie zapytać, bo... bo tak jestem wychowana


Zielona a buszuj do woli po to założyłam te katalogi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:11, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Robaczek napisał(a)
Witaj Marzenko,
Pędzisz z tym wątkiem z prędkością błyskawicy i zanim doczytalam poprzedni, tutaj już nowa lektura na długie, jesienne wieczory
I pomyśleć, że jeszcze 3 lata temu walczyliście z chwastowiskiem, a teraz cieszysz się pięknym ogrodem z dojrzałymi roślinami. Ale z takim zapałem, mozna zdziałać cuda!
Masz sporo traw, które fantastycznie łagodzą ostre linie rabat i bryły topiarów. Wodna ściana na środku przykuwa wzrok - czy planujesz przed nią jakies nasadzenia czy celowo ta bryła dominuje w ogrodzie?
Zauważyłam też róże, J.Galway i Alnwick Rose należą do moich ulubienic! Cieszę się, że znalazłaś dla nich miejsce, choć rzadko je pokazujesz...zbyt rzadko
Nie wiem czy ktoś już zidentyfikował sliczną NN za bukszpanową obwódką, koło perovskii. Wygląda mi na odmianę niskiej rabatówki - Mariatheresia (Tantau), zarówno ze zdjęć jak i Twoich opisów. Świetna róża.
Będę zaglądać dalej, pozdrawiam serdecznie!


Robaczku widzę Cię od niedawna na forum w rożnych wątkach i cieszę się , ze dotarłaś do mnie
Ściana wodna ma zmienić oblicze, marzy mi się front wykonany ze stali nierdzewnej idonice z takiej samej stali po bokach i z przodu albo bloki granitowe.... Albowiem wykonawca posadzowil ścianę zbyt nisko wobec poziomu trawnika.... Ciągle są jednak inne priorytety finansowe ....
Ściana wodna to podstwowy widok z salonu, wieczorem gdy jest podświetlona i właczona koi moje nerwy Siedzę sobie na fotelu w ogrodzie zimowym i czytam forum

J.Galaway i Alnwick zadomowiły sie u mnie dopiero w czerwcu i na razie nie pokazaly na co je stać. Gdy obserwuję moja golden celebration to wiem, że angielki dadzą czadu w 2014 Nie opędzicie sie od zdjeć

Zaraz pobiegnę sprawdzić czy moja ulubiona roża to MariaTeresa moja mam ma tak na imie a ja na drugie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:13, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Margarete napisał(a)


Całkowicie sie z toba zgadzam, że rozmaitość traw u Marzenki i ich skomponowanie z innymi roslinami "robią" ten ogród cudnym. Widzę że mamy do czynienia z kolejna juz osobą która jest siłą fachowa w dziedzinie róż.
Witaj Robaczku - przywitam sie z Toba u Marzenki bo widze że swojego wątku nie masz.
A szkoda....
Pozdrawiam


Oj tak czytałam informacje o rożach u Syli i cieszę się, że. Robaczek dołączyła do forum. Liczę na wątek
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Syla 12:15, 09 lis 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzenko i ja przesyłam uśmiech na ponury dzień
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 12:17, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zielona napisał(a)
Machałaś nam pięknie u Sylwii, więc odmachuję u Ciebie. Marzenko - moim ostatnim dylematem jest to, co powinnam oglądać z okna kuchennego... Mam tam głęboką na 3m rabatę, którą muszę zaplanować tak, żeby cieszyła mnie cały sezon, bo akurat pod tym oknem mam blat roboczy i spędzam w tym miejscu wiele czasu. Póki co dumnie stoją tam tylko serby, ale muszę poważnie przemyśleć to, co będzie przed nimi. Czy mogłabym zajrzeć do Twoich inspiracji na printerest? Myślisz, że mogą mi pomóc? Jeśli się zgodzisz, to poproszę też o instrukcję, jak się tam dostać


Zielona widok z okna jest naważniejszy dla kobiety!! : Wprawdzie moją domeną jest tylko zmywanie ale to okno jest niezwykle istotne. Dlatego moja rabata dostała dużo zimozielonych, bo musi cieszyć przez cały rok.
Wpadnę do Ciebie wieczorkiem. Oglądaj pinteresta, bo on również kształtuje gusty ale też jest źródłem inspiracji w roznych stylach. Nie zapomnij o wątkach na pinsie Gabi, Noemi, Izykonstancji, Wieloszki, justychaz warto korzystac z inspiracji wyszukanych przez koleżanki. Ze sledzonych przeze mnie obejrzyj Wytwornie tlenu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:18, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)
Marzenko i ja przesyłam uśmiech na ponury dzień


Nom siedzę w szlafroku i myśle jak sie wypędzić do ogrodu ale sie cieszę bo jest dłuuuugi weekend i na dodatek nie taki zimny jak zwykle !
Macham Syla i cieszę się, że warunki atmosferyczne sprzyjają dlaszym pracom u Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:19, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Marta - w imieniu Madżenki już działam na PW


Sebuś dziękuję za rzecznikowanie Buziam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies