Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

AgnieszkaW 17:59, 09 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Listopad też piękny w Twom ogrodzie. Żurawki też mnie jakoś nie przekonały do końca (jeszcze zależy, jakie odmiany), bo słabo u mnie rosną. Mam plan na...bukszpany zamiast żurawek. Perukowca wyprowadziłam tak samo jak Ty - na pniu, bo mnie złościł taki "roztrzepaniec" przy domu. Czekam na metamorfozy ściany wodnej. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Luki 18:07, 09 lis 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ubolewam nad żurawkami to paskudne, wredne, ochydne i jak nie używam 'łaciny' to w tym przypadku sypałbym niemiłosiernie na te paskudy, ale chyba mam pomysł jak pogodzić żurawki z opuchlakami.... musze popytać wujka google
W kwadraciku pod magnolią są trawki Red Baron ?? bardzo łądnie to wygląda, a obwódka z bukszpanu perfekcyjna.
Te zdjęcia utwierdziły mnie w jednym w przyszłym roku muszę trzymać się kilku roślin, trawek bukszpanów i ewentualnie trzmieliny nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba
Napad na plantacje konieczny
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kindzia 18:14, 09 lis 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Moją żurawkę jednak nie krewetki żarły. Dzisiaj się wreszcie za pielenie skarpy zabrałam i znalazłam winowajców! Wypasione ufoludki!!!

U nas leje od południa Mało zrobiłam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Madzenka 18:39, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Moją żurawkę jednak nie krewetki żarły. Dzisiaj się wreszcie za pielenie skarpy zabrałam i znalazłam winowajców! Wypasione ufoludki!!!

U nas leje od południa Mało zrobiłam


Kindzia ufoludki? muszę wpaść do Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
yolka 18:41, 09 lis 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
No to teraz już wiem dlaczego moje dwie żurawki wylazły z ziemi
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Madzenka 18:41, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Ubolewam nad żurawkami to paskudne, wredne, ochydne i jak nie używam 'łaciny' to w tym przypadku sypałbym niemiłosiernie na te paskudy, ale chyba mam pomysł jak pogodzić żurawki z opuchlakami.... musze popytać wujka google
W kwadraciku pod magnolią są trawki Red Baron ?? bardzo łądnie to wygląda, a obwódka z bukszpanu perfekcyjna.
Te zdjęcia utwierdziły mnie w jednym w przyszłym roku muszę trzymać się kilku roślin, trawek bukszpanów i ewentualnie trzmieliny nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba
Napad na plantacje konieczny


Łuki ja już je lałam Dursbanem..... nie pomogło.... teraz kupie nicienie, bo na tej rabacie są setki malutkich larw... więc wszystko mi zeżrą... muszę wytrzymać do wiosny bo na sadzenie traw już za późno... Liczę na pomoc w znalezieniu antidotum...
Bukszpany, trzmieliny i trawy to jest to co tygryski lubią najbardziej

Pod magnolia rośnie red baron. W tym roku trawa już się rozrosła i coraz lepiej to wygląda. Wiosną po przekwitnięciu lekko podkrzesam magnolię aby red barona bardziej wyeksponować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:42, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
yolka napisał(a)
No to teraz już wiem dlaczego moje dwie żurawki wylazły z ziemi


To nie moje pierwsze.... to już czwarta rabata z żurawkami i opuchlakami....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:44, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AgnieszkaW napisał(a)
Listopad też piękny w Twom ogrodzie. Żurawki też mnie jakoś nie przekonały do końca (jeszcze zależy, jakie odmiany), bo słabo u mnie rosną. Mam plan na...bukszpany zamiast żurawek. Perukowca wyprowadziłam tak samo jak Ty - na pniu, bo mnie złościł taki "roztrzepaniec" przy domu. Czekam na metamorfozy ściany wodnej. Pozdrawiam serdecznie


Aga mam złą wiadomość... opuchlaki podgryzały mi też jedną kulkę bukszpanową.... zlałam go dursbanem... nie wiem czy przetrwa, wiosna się przekonam

Zaraz będzie historia ściany wodnej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:44, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Żurawek szkoda....Ale u mnie też się dorwały do tych przy ciurkadełku Jak padną to posadzę jak Ty trawy - mam dosyć...


Ja tez mam już ich dosyć... w tym roku była istna masakra... bardziej szpeciły ogród niż go zdobiły....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AgnieszkaW 18:46, 09 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Oj, to rzeczywiście zła wiadomość, ale może bukszpany im mniej smakują?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies