Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

kasiek 19:48, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasia właśnie biorę udział w naszej gazecie w konkursie na najpiękniejszy ogród. Zerknij do mnie w wolnej chwili i zobacz jak zatytułowali mój ogród . Ja w tym paluchów nie maczałam .


Rany Kasiula - juz lecę oddać głos na Ciebie (właśnie wróciłam z wywiadówki)
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Lukasz2013 20:11, 16 wrz 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Witaj. U Ciebie jak zawsze romantycznie i tajemniczo. Pozdrawiam
Katkak 20:11, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dzięki Kasiulek. Ciekawa byłam co na ten tytuł powiesz. Ciut się nawet bałam, że może się zezłościsz . Ale sformułowania takiego użyłam w opisie i sami tak nazwali moje zgłoszenie. Zobacz co zrobiłam. Chyba jesień zaczynam czuć w kościach bo tak mnie powoli na hand made bierze . Dwustronna deseczka - wizytówka .


deseczka jest jakby nadgryziona zębem czasu, ale takie mają w sobie moim zdaniem to coś
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 20:16, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)

Oj tak, sa rzeczy ważne i ważniejsze. Ale ponegocjujmy do dwóch razycw tygodniu .


T Żydziorku, nic z tego, ja mam charakterek mocny
raz w tyg. foty, moze czasem się częściej odezwę ale nie sądze - teraz wywiadówki i duuuużo pracy z dziećmi - zwłaszcza z Daria bo leń....
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:20, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Dzięki Kasiulek. Ciekawa byłam co na ten tytuł powiesz. Ciut się nawet bałam, że może się zezłościsz . Ale sformułowania takiego użyłam w opisie i sami tak nazwali moje zgłoszenie. Zobacz co zrobiłam. Chyba jesień zaczynam czuć w kościach bo tak mnie powoli na hand made bierze . Dwustronna deseczka - wizytówka .


deseczka jest jakby nadgryziona zębem czasu, ale takie mają w sobie moim zdaniem to coś


No co Ty zwariowałaś - złości się na CIEBIE ? Chyba żartujesz - ja naprawde sie cieszę Twoim sukcesem Zreszta dziś wymysliłam nowy tytuł dla siebie na kolejne... cos
Deska w deskę ale to juz chyba mój tytuł ?
Ciesze się że niedługo się zobaczymy, u mnie weekendy obstawione do połowy października...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:21, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Ale sporo urosły ostrokrzewy. Miałam ostatnio smaka na takiego, ale narazie odpuszczam, zacsekam aż Iga podrośnie. I dzieciaki sasiadów. Nie mogę się już Ciebie doczekać.


Zobaczymy się niedługo - coraz gorzej z tym moim czasem, sporo mam znajomych, sporo imprez rodzinnych, chyba w listopadzie zwolnię...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 20:23, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Tytuł Twój i deska też Twoja
Dawaj co tam wymyśliłaś to zrobię żeby się zgadzało
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 20:23, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Wrześniowy ogród bajeczny, pogoda nas rozpieszcza, mój basen już całą wodę oddał ogrodowi...a ja mam teraz
prysznic ogrodowy i latam z konewką podlewać, Twoja konewka
jest przecudnej urody


Jest nie tylko cudna - jest symboliczna, kurcze tak bardzo ta wizyta Danusi mi zapadła w pamięć, wciąż rozpływam sie nad jej słowami ....
Basen już schowany, zrobie jutro nowe foty
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:24, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Tytuł Twój i deska też Twoja
Dawaj co tam wymyśliłaś to zrobię żeby się zgadzało

Mowy nie ma - ma być niespodzianka i już Może na nowy wątek
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:25, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Z dzieciakami tak jest moje w tym tygodniu jeszcze samopas były puszczone bo w pracy długo, a potem leki babci, sklep i już wieczór, ale muszę się poprawić , w tym tygodniu zaczynamy wywiadówki


Ja już po pierwszych wywiadówkach, teraz lecę z lekarzami u dziewczyn bo alergie się odezwały i kolano u Oliwii... Do tego kupa nowych zapisów na zajęcia... Ech - byle do lipca
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies