Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

nicol21 00:25, 15 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Sliczne roze zapowiadaja sie fajne wiosenne kolorki
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
dorciabe 07:30, 15 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Filomena napisał(a)
Witaj Dorotko
podglądam jakiś czas Twój ogród - masz ślicznie. Powiedz, proszę, czy te pełne jezówki zimują Ci w gruncie bezproblemowo i czy sie sieją?
pozdrawiam

Filomeno witaj u mnie
Choroba jeżówkowa dopadła mnie tego lata, więc nie mam doświadczeń z zimoeaniem. Jednak obserwując inne ogrody, wiem że pełne nie rozsiewają się i zimują dobrze jak będzie to się okaże
Ja swoje jeżówki dzieliłam, bo duże kępy kupiłam i wsxystkie żyją.
Pozdrawiam
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 07:44, 15 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
nicol21 napisał(a)
Sliczne roze zapowiadaja sie fajne wiosenne kolorki


Ewelina wiosna będzie biało-różowo-różowa w jasnych i ciemnych odcieniach. Mam nadzieję, że nie trafią się żadne żółte niespodzianki, bo nie zniesę
Macham
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
07:57, 15 wrz 2014
Dorciabku dopatrzyłam u Ciebie jeżówki i doczytałam,że to nowa miłość,u mnie też.Jakie masz odmiany? I wypatrzyłam jarzmiankę.Jakie masz z nią doświadczenie?Zimowała Ci już czy masz ją pierwszy rok? Mam u siebie białe i różowe ale jakie odmiany nie mam pojęcia,to od córci ale nie miały identyfikatora.
Miłego dnia
07:59, 15 wrz 2014
Ja miałam żółte tulipany wśród różowych,purpurowych,fioletowych,białych bo taki był zamiar a tu niespodzianka..żółte się trafiły jak wiosna rozkwitły...ale nie gniewałam się na nie..potem wprost przeciwnie
Betka 09:12, 15 wrz 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
dorciabe napisał(a)
Tymczasem w ogródku....




Dorcia nadrabiam i nadrabiam i jak zwykle widzę piękne fotki bardzo lubię oglądać pismo obrazkowe a no i w końcu ukazałą się druga strona brabanciki podrosną podjazd już się robi super
Odród już jesienią pachnie ma to też swój urok !!Podoba mi się u CIebie ale to już pisałąm wielokrotnie
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
kamasja 09:20, 15 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Obrazy długo pozostają w pamięci. Ja też lubię oglądać zdjątka. Pozdrawiam słonecznie, pięknie dzisiaj za oknem.
____________________
Z miłości do bukszpanów
dorciabe 10:20, 15 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aniulka napisał(a)
Dorciabku dopatrzyłam u Ciebie jeżówki i doczytałam,że to nowa miłość,u mnie też.Jakie masz odmiany? I wypatrzyłam jarzmiankę.Jakie masz z nią doświadczenie?Zimowała Ci już czy masz ją pierwszy rok? Mam u siebie białe i różowe ale jakie odmiany nie mam pojęcia,to od córci ale nie miały identyfikatora.
Miłego dnia


Aniulka napisał(a)
Ja miałam żółte tulipany wśród różowych,purpurowych,fioletowych,białych bo taki był zamiar a tu niespodzianka..żółte się trafiły jak wiosna rozkwitły...ale nie gniewałam się na nie..potem wprost przeciwnie


Ania jeżowki mam w dwóch odmianach Southern Belle i białe kupione bez nazwy,ale stawiam na Meringue. Jarzmianka to świeżynka tego roczna, odmiana Moulin Rouge, to będzie eksperyment Posadziłam w towarzystwie róż. Jaśniejsze kolory też mi sie podobają, tylko jakoś nie mogę się zebrać żeby kupić.
Wszystkie tulipany żółte z czerwonym wykopałam,mam nadzieję że już taka niespodzianka sie nie trafi
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 10:27, 15 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Betka napisał(a)



Dorcia nadrabiam i nadrabiam i jak zwykle widzę piękne fotki bardzo lubię oglądać pismo obrazkowe a no i w końcu ukazałą się druga strona brabanciki podrosną podjazd już się robi super
Odród już jesienią pachnie ma to też swój urok !!Podoba mi się u CIebie ale to już pisałąm wielokrotnie
Pozdrawiam


Beaciu podjazd już jest bardzo mnie to cieszy,bo jest porządek Tujki muszę wyrównać zgóry i z przodu,ale mam niezbyt ostre nożyce. Chyba czeka mnie zakup nowych.
Jesień w ogrodzie lubię, tylko od siąsiadów liście z orzecha lecą i mam robotę z wybieraniem i grabieniem
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 10:31, 15 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
kamasja napisał(a)
Obrazy długo pozostają w pamięci. Ja też lubię oglądać zdjątka. Pozdrawiam słonecznie, pięknie dzisiaj za oknem.


Pismo obrazkowe wchodzi najlepiej
Pozdrawiam słonecznie i ciepło
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies