Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

dorciabe 20:44, 12 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Agania napisał(a)
Jak ja kocham te widoki różane do szaleństwa u Was..pokażesz mi Burgundy Ice jak Ci pokaże swój kwiat, zakochałam się w tej różyczce. a gdzie kupiłaś Angelique?

Dorcia pozdrawiam


Burgundy już kwitła u mnie jedna tak jak powinna ,a druga na pół biało. Te białe gałązki wykręciłam i chyba nie będzie już dwukolorowa. Jak tylko kwiaty sie pojawią,zrobię zdjęcia, tylko żeby udało się uchwycić ten piękny kolor...bo aparat ciut przekłamuje
Angeliki kupiłam w obi i w benexie
macham
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Madzenka 20:55, 12 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
dorciabe napisał(a)


Madżen ona nie jest jeszcze rozwinięta do końca, ale kwiat jest dość dużyma pewnie 10cm, jutro zrobię pomiary a ma jeszcze dwa pączki ale kolor mmmmmmmm cudny, ciemniejszy niż na moim zdjęciu i taki aksamitny....


Dlatego pokochałam kolor purpury. Prawdziwie aksamitna jest munstead wood .
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
dorciabe 21:06, 12 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Marzena2007 napisał(a)


Dlatego pokochałam kolor purpury. Prawdziwie aksamitna jest munstead wood .


Ja zamówiłam jeszcze The Prince gdzieś upchnę
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Madzenka 22:28, 13 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Prince też zamówiłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Aneta1309 08:58, 14 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
dorciabe napisał(a)


Anetko tam nie poszalejęprzed tujami może wejdą niskie trawki, może limonkowe żurawki po podziale dużych kęp i koniec.


Za wiele miejsca nie ma ale zawsze coś i na pewno będzie ładnie jakoś tego to jestem pewna.Te żółte żurawki u mnie nawet od wschodu przypala i kiepsko przyrastają myślę gdzie je przesadzić ale nie wiem czym je zastąpić na rabacie bo mają super kolorek
U mnie też od poniedziałku podjazd się będzie robiłw końcu zapanuje porządek.
W dalszym ciągu ściągamy darń przed dpmem a już mam pomysł na kolejne zmiany. Mam nadzieję,że sił i czasu starczy
Róze śliczne som
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
dorciabe 10:02, 14 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Marzena2007 napisał(a)
Prince też zamówiłam


Na fotkach wyglada rewelacyjnie, poczekamy, zobaczymy
Właśnie takie kolory pokochałam w ogrodzie, trochę przez Ciebie, nie ukrywam
Macham
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
10:11, 14 wrz 2014
dorciabe napisał(a)


Anula modelki jak się patrzy, to zdjęcia muszą wyjść ładne
Dziękuje w imieniu różyczekcieszę się że je posadziłam
A Ty zamówiłaś już?

Dorciabku moje planowanie różane przesunęło się na wiosnę..nie wyrabiam z czasem teraz.Do posadzenia jeszcze sporo roślin przewiezionych z Niemiec.Raz wena jest to lecę do ogródka a jak znika to nie wyściubiam nosa za próg
Twoje róże prześliczne i kuszą a kuszą ale muszę wstrzymać się do wiosny..
Miłej niedzieli,u nas słonecznie i cieplutko
dorciabe 10:15, 14 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aneta1309 napisał(a)


Za wiele miejsca nie ma ale zawsze coś i na pewno będzie ładnie jakoś tego to jestem pewna.Te żółte żurawki u mnie nawet od wschodu przypala i kiepsko przyrastają myślę gdzie je przesadzić ale nie wiem czym je zastąpić na rabacie bo mają super kolorek
U mnie też od poniedziałku podjazd się będzie robiłw końcu zapanuje porządek.
W dalszym ciągu ściągamy darń przed dpmem a już mam pomysł na kolejne zmiany. Mam nadzieję,że sił i czasu starczy
Róze śliczne som


U mnie rosną w słońcu Lime marmalade i naprawdę dobrze sie mają Zdarzały się przypalone listki, ale oberwałam i nadal były ładne polecam te żurawki
Mam juz kostkę zrobioną, jeszcze tylko kamykami dosypać tu i tam i można ludziom pokazać Najważniejsze, że suchą stopą do auta dojdę
Z darnią jest robota, ale będziesz miała miejsce na roślinki ciekawe co planujesz?
Buziaki
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 10:29, 14 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aniulka napisał(a)

Dorciabku moje planowanie różane przesunęło się na wiosnę..nie wyrabiam z czasem teraz.Do posadzenia jeszcze sporo roślin przewiezionych z Niemiec.Raz wena jest to lecę do ogródka a jak znika to nie wyściubiam nosa za próg
Twoje róże prześliczne i kuszą a kuszą ale muszę wstrzymać się do wiosny..
Miłej niedzieli,u nas słonecznie i cieplutko


Anula róże nie zając miejsce na pewno dostaną iście królewskie
Roślin przywiozłaś duuuużo, widziałam i życzę nieustającej weny twórczej, żeby dobrze je zagospodarować
Pozdrawiam ciepło
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Filomena 23:10, 14 wrz 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Witaj Dorotko
podglądam jakiś czas Twój ogród - masz ślicznie. Powiedz, proszę, czy te pełne jezówki zimują Ci w gruncie bezproblemowo i czy sie sieją?
pozdrawiam
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies