Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

dorciabe 10:17, 30 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
monteverde napisał(a)

A gdzie ją kupiłaś? napisz do producenta i wyślij zdjęcia ja bym poobcinała kwiaty podkładki

Ania od razu pisałam do producenta i wysłałam zdjęcia, powiedział że Burgundy często wraca do formy rodzicielskiej. Mam poczekać na następne kwitnienie i poinformować go co i jak


Magda_ napisał(a)


świetne połączenie wyszło

Tylko trochę za mało bordo, tak pół na pół byłoby nieźle


Aniulka napisał(a)
A ja myślałam,że to dwie róże wsadzone obok siebie

A widzisz jaka zmyłka mam 2 w 1 promocja taka



Loosiuu napisał(a)
Trzeba chyba wyciąć wszystkie pędy kwitnące na biało. Wtedy ten ciemny się wzmocni. Chyba, że wolisz Iceberg to zostaw i ona się rozrośnie.

Filip biała też ładna, chociaż nie miałam zamiaru kupić białej róży Iceberg
Dopiero zaczynam przygodę z różami, i od razu taka niespodzianka
Pewnie utnę i zobaczymy która silniejsza odbije

____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
iwonaal 10:30, 30 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
____________________
Zakochana w ogrodach
dorciabe 10:40, 30 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Juzia_G napisał(a)
Siedzę w Twoim wątku już od ponad godziny!
Masz większość moich ulubionych roślin i wszystko tak pięknie wygląda... a ja na swój ogród patrzeć nie mogę.
Muszę się zainspirować

Szykuję się nawet na róże!!! O tak! W końcu mnie dopadło
The fairy czy Larrisa???



Juźka no co ty gadasz, że ogród cię wkurza, a chcesz kopa?

Mnie też wkurza, bo posadziłabym to i owo, a nie ma gdzie i co oko se wyjme? jak będę bez oka wyglądać?
Jeśli chodzi o róże, no cóż to taka zaraza, że pewnie na jednej się nie skończy
mam Larissę w ilości 5 sztuk, będzie kwitła ponownie, ma pełno pączków wypuściła nowe długie pędy nie mam natomiast porównania z the fairy
a może weź obie,weselej im będzie
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 10:40, 30 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
iwonaal napisał(a)


____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Juzia 11:12, 30 lip 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
dorciabe napisał(a)


Juźka no co ty gadasz, że ogród cię wkurza, a chcesz kopa?

Mnie też wkurza, bo posadziłabym to i owo, a nie ma gdzie i co oko se wyjme? jak będę bez oka wyglądać?
Jeśli chodzi o róże, no cóż to taka zaraza, że pewnie na jednej się nie skończy
mam Larissę w ilości 5 sztuk, będzie kwitła ponownie, ma pełno pączków wypuściła nowe długie pędy nie mam natomiast porównania z the fairy
a może weź obie,weselej im będzie


Kopa mogę dostać...na rozpęd
Ale serio u mnie jakiś koszmar się zrobił. NIc nie rośnie. Wszystko albo schnie...albo brzydko wygląda, bo przypalone słońcem. Podlewanie coś nie daje efektów....chyba bym musiała całą noc lać
Trawnika już nie mam
Chyba czas spryskać roundupem i zacząć od nowa...

Wyznaczę se nowe rabaty i będzie miejsce na róże
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
dorciabe 11:24, 30 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Juzia_G napisał(a)


Kopa mogę dostać...na rozpęd
Ale serio u mnie jakiś koszmar się zrobił. NIc nie rośnie. Wszystko albo schnie...albo brzydko wygląda, bo przypalone słońcem. Podlewanie coś nie daje efektów....chyba bym musiała całą noc lać
Trawnika już nie mam
Chyba czas spryskać roundupem i zacząć od nowa...

Wyznaczę se nowe rabaty i będzie miejsce na róże


Deszcze zapowiadają, u Ciebie na Mazurach też trawnik się zregeneruje, mój jak był suchy i paskudny to lałam magiczną siłą intwerencyjnym do trawników, pomogło
ja podlewam codziennie, rabaty żyją, ale donice tj. surfinie padają coraz bardzie suche od spodu i takie ogólnie wyłysiałe

a nowe rabaty zawsze możesz wyznaczyć tak na poprawę humoru
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
BusyBee 11:32, 30 lip 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
dorciabe napisał(a)


Deszcze zapowiadają, u Ciebie na Mazurach też trawnik się zregeneruje, mój jak był suchy i paskudny to lałam magiczną siłą intwerencyjnym do trawników, pomogło
ja podlewam codziennie, rabaty żyją, ale donice tj. surfinie padają coraz bardzie suche od spodu i takie ogólnie wyłysiałe

a nowe rabaty zawsze możesz wyznaczyć tak na poprawę humoru


Mój trawnik też biedny Za dużo go, żeby tak podlewać solidnie- leję co drugi dzień, ale u mnie od miesiąca padało tylko dwa razy po 15 minut !!! Jakiś dramat....
Myślisz, że można jeszcze tą magiczną siłą, nie za późno, bo to już prawie sierpień.
____________________
U BusyBee w ogródku...
agatanowa 11:51, 30 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
dorciabe napisał(a)
Moja Burgundy Iceberg, drugi posadzony krzaczek zakwitła na biało. W większości jest biała, czyli Iceberg, a tylko jedna gałązka Burgundy


Dorotko, a napisz mi proszę, czy te gałązki "wilki" z białymi kwiatami wyrastają spod ziemi (ponizej szczepienia)czy powyżej?

Jesli spod ziemi, poniżej szczepienia, to nie wycinaj, rozruszaj taką gałązkę wilka i wyrwij, bo jesli niedokłądnie się wytnie, to i tak wilk bokiem wybije. Wyrywanie wilków ponoc najskuteczniejsze
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Juzia 12:16, 30 lip 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
dorciabe napisał(a)


Deszcze zapowiadają, u Ciebie na Mazurach też trawnik się zregeneruje, mój jak był suchy i paskudny to lałam magiczną siłą intwerencyjnym do trawników, pomogło
ja podlewam codziennie, rabaty żyją, ale donice tj. surfinie padają coraz bardzie suche od spodu i takie ogólnie wyłysiałe

a nowe rabaty zawsze możesz wyznaczyć tak na poprawę humoru


Trawnik się nie zregeneruje, bo go prawie wcale nie ma. U mnie sam perz...a on jak wiadomo...zregeneruje się na pewno Chyba, że go chemią teraz potraktuję. I później jeszcze raz dla pewności

To nie nowe rabaty chcę wyznaczać....tylko stare powiększać
Ogólnie chyba total rewolucję zrobię, bo już mam dosyć kombinowania z tym "trawnikiem".

A inspiracji na rabaty znalazłam u Cię trochu
Dziękować!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
dorciabe 13:50, 30 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
BusyBee napisał(a)


Mój trawnik też biedny Za dużo go, żeby tak podlewać solidnie- leję co drugi dzień, ale u mnie od miesiąca padało tylko dwa razy po 15 minut !!! Jakiś dramat....
Myślisz, że można jeszcze tą magiczną siłą, nie za późno, bo to już prawie sierpień.


Kasia na opakowaniu jest napisane, że do wrzesnia można
U mnie trawniczka malutko, to można i konewką, ale ja mam dozownik na węża, rozrabiam nawóz i jadę szybko i konkretnie
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies