Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

anax 09:51, 29 lip 2014


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Dorotko, pospacerowała u Ciebie i jest coraz piękniej. Pozmieniało się u Ciebie od zeszłego roku.

Pozdrawiam
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
dorciabe 09:57, 29 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Moja Burgundy Iceberg, drugi posadzony krzaczek zakwitła na biało. W większości jest biała, czyli Iceberg, a tylko jedna gałązka Burgundy


____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 10:00, 29 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
anax napisał(a)
Dorotko, pospacerowała u Ciebie i jest coraz piękniej. Pozmieniało się u Ciebie od zeszłego roku.

Pozdrawiam


Oj pozmieniało się Rozrosły się rośliny, doszły róże zmiany kolejne będą to pewne tu jest tyle inspiracji, że nie da się stać w miejscu
macham
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
BusyBee 10:08, 29 lip 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
dorciabe napisał(a)


Kasia szałwie kupiłam w Świdniku,ale takie różowe są w sklepie u Finki (Zielony punkt) Finka ma wypasione rośliny, dziewczyny zamawiają

MOje szałwie pościnałam i mają teraz pączki


Tak zrobię- zamówię u Finki Dziękuję Dorciu
A jest szansa,że szałwie jeszcze zakwitną, czy tylko się rozkrzewią?

Zakupy w Swidniku zrobiłam niewielkie, bo będę znowu niedługo. Trawy fajne, duże i zdrowe- warto tam kupić. Ale nie mają za wiele odmian, to samo wśród bylin.

Coś dziwnego z tą Twoją różyczką o co chodzi z tym kolorem??? Wygląda niezwykle...

____________________
U BusyBee w ogródku...
10:14, 29 lip 2014
Witaj Dorciabku
Róże prześliczne,oj coraz bardziej nie mogę doczekać się jak wrócę do domu i zamówię swoje.Twoje pachną?
Śliczne zdjęcia

Miłego dnia
anax 10:17, 29 lip 2014


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
dorciabe napisał(a)


Oj pozmieniało się Rozrosły się rośliny, doszły róże zmiany kolejne będą to pewne tu jest tyle inspiracji, że nie da się stać w miejscu
macham


Różana obsesja nie ominęła i Ciebie. Co mogę rzec łączę sie w bólu
Ja kombinuje, gdzie wepchać kolejny krzak. na razie czekam do jesieni ,żeby trochę uspokoić głowę
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
dorciabe 10:17, 29 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
BusyBee napisał(a)


Tak zrobię- zamówię u Finki Dziękuję Dorciu
A jest szansa,że szałwie jeszcze zakwitną, czy tylko się rozkrzewią?

Zakupy w Swidniku zrobiłam niewielkie, bo będę znowu niedługo. Trawy fajne, duże i zdrowe- warto tam kupić. Ale nie mają za wiele odmian, to samo wśród bylin.

Coś dziwnego z tą Twoją różyczką o co chodzi z tym kolorem??? Wygląda niezwykle...



Róża wróciła do formy rodzicielskiej, czyli Iceberg. Nie wiem czy tak zostanie, mam obserwować jesienne kwitnienie.
Szałwie po ścieciu przekwitłych kwiatostanów kwitną ponownie już nie tak wysoko , ale kwitną
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
10:20, 29 lip 2014
BusyBee napisał(a)


Tak zrobię- zamówię u Finki Dziękuję Dorciu

Właśnie zajrzałam do wizytówki ogrodu Finki...i odleciałam
dorciabe 10:31, 29 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
anax napisał(a)


Różana obsesja nie ominęła i Ciebie. Co mogę rzec łączę sie w bólu
Ja kombinuje, gdzie wepchać kolejny krzak. na razie czekam do jesieni ,żeby trochę uspokoić głowę


Nie wykonywać nerwowych ruchów
Kolejnego krzaczora nie upchnę raczej. Boję się że za rok jak się rozrosną to zeżrą sąsiadów
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
anax 10:37, 29 lip 2014


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
U mnie w ciągu 1 roku angielka przerosła moją skroną osobę
Bukiet z jej kwiatów
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies