Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 09:23, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasial napisał(a)
Kasiu prześliczne zdjęcia dzieciaków i jak na moje oko podobni do Ciebie synek, to skóra zdjęta z mamusi, oczy, uśmiech
Uśmiechnięta cała rodzinka

Dzięki KAsiulka

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:24, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
Pozdrawiam dawno nie zaglądałam. Zdjęcia jak zawsze artystyczne, w Twoim obiektywie wszystko najprostsze rzeczy wyglądają pięknie

Ewcia nie przesadzaj, bo mi sodówa uderzy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:25, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)
pozdrawiam Kasiu teraz zamiast kwiatków będziemy ptaszki oglądać , taka pora niestety nadchodziu mnie brak drzew to i ptaszków prawie nie ma

Dokładnie tak sobie dziś pomyślałam Eluś - ptaszki zamiast kwiatków. Muszę im dziś żarełko kupić Buziole
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jola54 10:20, 29 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Pozdrawiam Kasieńko! Ja już swoje siklorki karmię, bo mi dziurę w szybie zrobią A mój kotek przyczaja sie za firanką, ale one ignoruja go Buziaczki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Nallar 18:08, 29 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu moją małą hortkę dziś w nocy zmroziło, zabezpieczyłaś już swoją? zadbaj o to, aby nie skończyła jak moja. Jestem zła i smutna, tak o nią dbałam.....
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 18:49, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Kasiu moją małą hortkę dziś w nocy zmroziło, zabezpieczyłaś już swoją? zadbaj o to, aby nie skończyła jak moja. Jestem zła i smutna, tak o nią dbałam.....

Ewcia nie zabezpieczyłam swoich. Ze 3 dni nawet nie byłam w ogródku bo nie miałam czasu. Dużych nigdy nie zabezpieczam, a z małymi też chciałam iść na żywioł, ale skoro mówisz żeby zabezpieczyć, to zrobię to pod warunkiem, że jest jeszcze co zabezpieczać. Może z moimi stało się tak jak z Twoją tylko jeszcze o tym nie wiem. Ale dzięki. Jutro polecę zobaczyć.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 18:50, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
jola54 napisał(a)
Pozdrawiam Kasieńko! Ja już swoje siklorki karmię, bo mi dziurę w szybie zrobią A mój kotek przyczaja sie za firanką, ale one ignoruja go Buziaczki!

Joluś, ale masz fajnego towarzysza. Zimą za oknem śnieg będzie malowniczo sypał, choinka będzie pięknie błyszczeć, a kiciuś będzie Ci cichutko mruczał na kolanach . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 20:01, 29 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Sikorki, dzięcioły - ale czad! Pewnie dzieci zachwycone!
Buziole zostawiam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
malgorzata_s... 20:36, 29 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ależ ptaszkowo Przez mojego znajdę kocura u mnie trochę mniej. Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 20:54, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)
Sikorki, dzięcioły - ale czad! Pewnie dzieci zachwycone!
Buziole zostawiam

Dokładnie Kasia, Filip też z aparatem na sikorki poluje
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies