Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 17:02, 01 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
babka napisał(a)
Cześć Kasieńko Przybiegłam z rewizytą i co widzę? moje klimaty Zanim poczyniłam radykalne zmiany to miałam podobne zacięcia i pomysły do Twoich wiec widzę trafiłam na bratnią duszę Prześledziłam kilka stron na początku i na kńcu wątku i widzę, że mamy podobne upodobania. Też przywożę różne trofea z nad morza i z lasu i kocham kamienne posadzki - miałam ścieżkę podobną do Twojej pod ławkeczkami. Też zbieram co ładniejsze kamyki ale narazie pomysłu na ich wyeksponowanie brak. Może zgapię coś u Ciebie ??
A z hortensjami ogrodowymi to jak sobie poradzić? Moją przesadziłam do gruntu dopiero w tym roku i boje się, ze zimy nie przetrzyma pod północną scianą budynku nawet pod pierzynką agro
Pozdrawiam

To fajnie Powinnyśmy razem wybrać się w takim razie nad morze, wtedy nie tylko na mnie dziwnie by patrzyli . Zwykle ludzie szukają tam bursztynów, a ja targam w reklamówce patole . Co do małych kamyczków to ja wyklejam nimi daszek studni . A co do średnich, to zamierzam zrobić z nich wiosną malutki placyk pod samą huśtawką. Zobaczymy jak to wyjdzie. Co do hortensji nie martw się. Ja mam takie maleństwa, które sama ukorzeniłam. W gruncie wylądowały latem i też będzie to ich pierwsza zima.
Jakoś je opatulę i może dadzą radę. A dużych nie zabezpieczam, bo mieszkam w dość dobrze osłoniętym miejscu i zazwyczaj zima im nie straszna. Pozdrawiam bratnia duszo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 18:46, 01 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Och te kule moje kochane, pieknie u Ciebie te miskanty mają pióropusze Pissardi piekna, moja Ola i Royality też w pełnym garniturze
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 19:53, 01 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)
Och te kule moje kochane, pieknie u Ciebie te miskanty mają pióropusze Pissardi piekna, moja Ola i Royality też w pełnym garniturze

Kasiulka na razie miskanty mają tych pędzelków parę na krzyż, ale jak się rozrosną do dopiero będzie na co popatrzeć
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
babka 20:04, 01 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
aaa zapomniałam dodać, że takie kule też mam
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Katkak 20:08, 01 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
babka napisał(a)
aaa zapomniałam dodać, że takie kule też mam

Trafił swój na swego
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 20:24, 01 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasiu jesienny ogród piękny a hortek ja też nie ścinam bo mi się podobają
Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 20:39, 01 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu jesienny ogród piękny a hortek ja też nie ścinam bo mi się podobają
Buziaczki

Dzięki Gosiaczku . Hortki są magiczne, bo piękne nawet zimą . Prędzej łapa mi uschnie niż je zetnę . Buziolki.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 18:06, 02 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)

Kasiulka na razie miskanty mają tych pędzelków parę na krzyż, ale jak się rozrosną do dopiero będzie na co popatrzeć


U mnie tylko 1 szt więc u Ciebie dla mnie to już las
Za rok będziemy razem liczyć
Buziak dla dzieciolków!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 18:11, 03 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Niektóre hosty wciąż są piękne (moim zdaniem )
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 18:31, 03 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ładne żółciutkie te hosty Ja wycięłam bo po mrozie rozplaskały się na ziemi
Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies