Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 20:56, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ależ ptaszkowo Przez mojego znajdę kocura u mnie trochę mniej. Buziaczki

Gosiaczek u mojej sąsiadki też jest kot, ale dzięki Nuce nie specjalnie się do nas zapuszcza. Ale jak Nuka była malutka to głupek na nią polował i Krzysiek musiał ją ratować bo inaczej kot by mi zeżarł psa
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Ewa_w_ogrodzie 13:34, 30 paź 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Dopiero wyszukałam zdjęcia dzieci, super sesja i dzieciaczki. Oczywiście, ze synek podobny do Ciebie jak dwie krople, a córcia taka malutka, że jeszcze nie umiem powiedzieć.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Katkak 20:27, 30 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
Dopiero wyszukałam zdjęcia dzieci, super sesja i dzieciaczki. Oczywiście, ze synek podobny do Ciebie jak dwie krople, a córcia taka malutka, że jeszcze nie umiem powiedzieć.

Cieszę się, dzięki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasial 20:44, 30 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Katkak napisał(a)

Gosiaczek u mojej sąsiadki też jest kot, ale dzięki Nuce nie specjalnie się do nas zapuszcza. Ale jak Nuka była malutka to głupek na nią polował i Krzysiek musiał ją ratować bo inaczej kot by mi zeżarł psa


Haha co za dzika kocia bestia
Muszę zakupić karmnik dla skrzydlastych, tylko boję się, że moje tygrysy będą polowały 24 godziny na dobę, pod karmnikiem Choć moje własne strychowe wróble mają nasze koty w głębokim poważaniu
Dzisiaj Zygmunt polował na wiewiórkę, ale obszedł się smakiem. Zanim się zebrał wiewióra już dawno nie było
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Katkak 20:49, 30 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasial napisał(a)


Haha co za dzika kocia bestia
Muszę zakupić karmnik dla skrzydlastych, tylko boję się, że moje tygrysy będą polowały 24 godziny na dobę, pod karmnikiem Choć moje własne strychowe wróble mają nasze koty w głębokim poważaniu
Dzisiaj Zygmunt polował na wiewiórkę, ale obszedł się smakiem. Zanim się zebrał wiewióra już dawno nie było

Kasiula masz kota Zygmunta? ale bomba . Moja koleżanka miała kiedyś szczura Stefana . Spryciarz podkradał kanapki, jak tylko na chwilę się je spuściło z oczu (bo swobodnie chodził po mieszkaniu ) .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:58, 30 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

borówka ma jeszcze cudownie przebarwione liście
Żurawkowe maluszki

a ten wariat nadal kwitnie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Toszka 21:01, 30 paź 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
To do kompletu dorzucę "eLkę", wprawdzie ona ma imię od rozmiarówki "L", ale dla niezorientowanych brzmi bardzo po ludzku
Gatunek: suka
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Katkak 21:06, 30 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pissardi wciąż jest piękna Hortki moim zdaniem również

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:11, 30 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 21:12, 30 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Niezmordowany wariat jak go nazwałaś, robi za słoneczko w ogródeczku
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies