Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 18:33, 24 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)
Paulinka ja nie mam sasanek i nic o nich nie wiem. Podziwiam je w ogrodach na O

Zimno u Ciebie? Jak ładnie było u mnie dzisiaj słonecznie. Niestety Kuba mnie zaraził i kiepsko się czuję


Mirelka to niedobrze, kiedy te chorobska w końcu się skończą..uważaj na siebie i odpoczywaj. Ja też padnięta jestem Wiktoria drugi dzień goraczkuje po szczepieniu i już nie mam siły. Oby jutro poczuła się już lepiej...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 18:41, 24 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
frezja napisał(a)
Pięknie na tarasie się robi..będą wyższe roślinki i wysokość murka ok
co do sasanek to zobaczysz wiosną srebrzyste, delikatne, owłosione kiełki.

O, takie http://static.swiatkwiatow.pl/user_galeria/201103/duze/sasanka_8531300299430.jpg


Ewka, dziękuję Ci bardzo, powinnam rozpoznać, bo ja tak już mam,że czasem myślę,że to chwast, a później okazuje się,że to była roślinka
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
gosika67 19:40, 24 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Paulina a te sasanki moje ulubione to co? Tegoroczne? U mnie też mnóstwo sasanek, mam fioletowe, białe i poluję na czerwoną. Rosną u mnie kępki sasanek też przy różach. Te iryski też moje ulubione, jakbym była u siebie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
paulina_ns 19:54, 24 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
gosika67 napisał(a)
Paulina a te sasanki moje ulubione to co? Tegoroczne? U mnie też mnóstwo sasanek, mam fioletowe, białe i poluję na czerwoną. Rosną u mnie kępki sasanek też przy różach. Te iryski też moje ulubione, jakbym była u siebie.


Gosia cieszę się, że trafiam w Twój gust . Iryski uwielbiam, zakochałam się w nich w tamtym roku i w tym kochać nie przestałam, bo ślicznie kwitną. Przez pomyłkę kupiłam też wysokie i ciekawa jestem czy też mi przypadną do gustu . Ja chciałam jeszcze różowa, ale już nie było, może jeszxze uda mi się dostać.

Ostatnio coś mam szczęście i trafiam na wszystkie rośliny z listy kolejna roślina, którą muszę mieć to różowa piwonia, chociaż pewnie nie tylko na różowej się skończy
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
gosika67 20:03, 24 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ty to tak jak ja, też idę po jedną rzecz a 5 razy obracam. Piwonie też moje ulubione, mam różową , miała 3 kwiaty w ub.r. Kupiłam w castoramie chyba ciemną ale sadzona była późnym latem i kwiatów nie widziałam, może zaszczyci mnie w tym roku.Irysów trochę mam, zobaczymy jakie mamy , to możemy się potem powymieniać.Ja od 2 lat sadzę też cebule lilii ale te szlachetne orientalne, mam na swoim wątku.One są fajne bo kwitną w sierpniu i jest kolorowo na rabatach. No jeszcze moje ulubione to łubiny, miałam je kiedyś, ale teraz się na nie uparłam, wysiałam w doniczki i czekam, może się doczekam.Kupiłam też chyba kłącza łubinów dzisiaj ale jeszcze za to się nie brałam.Jutro rzucam się w wie pracy.Daj znać co jutro planujesz i co zrobiłaś.Jakie regiony zamieszkujesz? Może klimat nam się różni.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
21:12, 24 mar 2017
Czy sasanki to to samo co jaskry?
frezja 21:14, 24 mar 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
MonikA napisał(a)
Czy sasanki to to samo co jaskry?


Nie.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Monia81 21:30, 24 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
jakie ładniutki te sasanki, moja się straciła chyba...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
21:31, 24 mar 2017
Bo dziś widziałam jaskry i anemony i trochę podobne mi się wydały
Dzięki Ewuś
21:36, 24 mar 2017
Paulinko spokojnie przejdzie jej, nie jest to łatwy okres, ale trzeba przetrwać. W najgorszym wypadku do pediatry.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies