Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

gosika67 17:50, 25 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Właśnie to była sasanka z tym szronikiem. U mnie dopiero wychodzą. Paulina kupiłam w biedronce kłącza łubinów, widzę,że żyją i mają zielone, a moje w donicach wzeszły,tylko ciekawe jak potem.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
paulina_ns 11:15, 27 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
frezja napisał(a)


Moją przejechałam elektrycznym sekatorem...fajnie wyszło. Zrobiłam wg tego instruktażu.


Ja właśnie Ewka zastanawiam się czy ja ścinać??? Zaczęła się zielenic praktycznie u samej góry i nie wiem. Chyba nie ma obowiązku ściecia?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:18, 27 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
gosika67 napisał(a)
Właśnie to była sasanka z tym szronikiem. U mnie dopiero wychodzą. Paulina kupiłam w biedronce kłącza łubinów, widzę,że żyją i mają zielone, a moje w donicach wzeszły,tylko ciekawe jak potem.


Gosia tak to sasanka, niedawno kupione, więc dla tego już pewnie kwitną widziałam właśnie w B. kłącza łubinów i się zastanawiałam nad nimi, ale ostatecznie nie wzięłam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:22, 27 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
A poza tym sprawa gorączki malutkiej się wyjaśniła,ze szczepieniem zbiegła się jej infekcja gardła, ma przepisany antybiotyk i mam nadzieję będzie już tylko lepiej.

Ogrodowo póki co nic nie działam, zimno i wszystkiego się odechciewa, przez weekend posadziłam jedynie kupiona wcześniej magnolię i tyle. Rabaty spowrotem zarastaja znów w chwastach, wszystko powoli budzi się z zimowego snu, a ja póki co odpoczywam i czekam na cieplejsze dni
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
BasiaLT 12:58, 27 mar 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Rewelacyjnie ci wyszły oszronione sasanki. W szoku jestem że już ci zakwitły. Moja hrabina dopiero zaczyna się zastanawiać czy wyjść z ziemi.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
MAD 13:05, 27 mar 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Oszronione sasanki piękne.
Przemyśl czy nie pouszczykiwać rozchodników jak trochę podrosną. Ja moje w zeszłym roku puściłam na żywioł i strasznie mi się pokładały odsłaniając paskudny, goły środek kępy i przygniatając wszystko co po sąsiedzku rosło. Chyba, ze masz jakąś odmianę niższą. Także w każdym razie swoje w tym roku będę uszczykiwać.
Lawendę też wg mnie powinnaś przyciąć bo zrobi Ci się rozlazły krzaczor. No, chyba, że jednak chcesz testować.

Pozdrowionka!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Dominika11 13:08, 27 mar 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
paulina_ns napisał(a)
U nas rano był dzisiaj przymrozek, pięknie wyglądał ogród cały oszroniony, niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć, bo malutka dalej gorączkuje, udało mi się teraz na chwilę wyskoczyć i jedynie sasanki załapały się na małą sesję

przepiekne
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
paulina_ns 13:47, 27 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
BasiaLT napisał(a)
Rewelacyjnie ci wyszły oszronione sasanki. W szoku jestem że już ci zakwitły. Moja hrabina dopiero zaczyna się zastanawiać czy wyjść z ziemi.


Basia,kwitną, bo pewnie podpędzane, dopiero co kupione
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 13:49, 27 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MAD napisał(a)
Oszronione sasanki piękne.
Przemyśl czy nie pouszczykiwać rozchodników jak trochę podrosną. Ja moje w zeszłym roku puściłam na żywioł i strasznie mi się pokładały odsłaniając paskudny, goły środek kępy i przygniatając wszystko co po sąsiedzku rosło. Chyba, ze masz jakąś odmianę niższą. Także w każdym razie swoje w tym roku będę uszczykiwać.
Lawendę też wg mnie powinnaś przyciąć bo zrobi Ci się rozlazły krzaczor. No, chyba, że jednak chcesz testować.

Pozdrowionka!


Madzia o ile dobrze pamiętamz wspominałaś o tym w tamtym roku, tylko za nic sobie nie mogę przypomnieć, czy w końcu tak zrobiłam, czy nie mogę prosić jeszxze raz instrukcje
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 13:50, 27 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dominika11 napisał(a)
przepiekne


Faktycznie są bardzo fotogeniczne
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies