Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

jolanka 19:59, 06 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Buszowisko takie tajemnicze na zdjęciach, w realu na pewno też
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Piotr_ 23:52, 08 cze 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Jak zawsze podziwiam, dziś brak czasu u mnie na wszystko zapraszam do mnie i lecę dalej
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Katkak 13:13, 10 cze 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania napisał(a)
Zdjęcie, które zachowało się w internecie

Lowa, tuli go Lord

Ale cudne, obraz by byl cudny. Aganiu zobacz jak urosl wolczomlecz od Ciebie. Nie uwierzysz ze go ta sama roslina
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Margarete 16:10, 10 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Agania napisał(a)
Pozdrawiam Moich miłych ogrodowiskowych przyjaciół, pomału do Was wracam, nie ma takiej siły, żeby świat się szczęśliwie nie odmienił, czego sobie i Wam serdecznie wszystkim życzę

Witam Was....o tej porze roku wszystko jest piękne, wraca siła i z nią radość


Piekne kwiaty akacji, to znak żę wakacje za pasem....mam przyjaciół u których jadłam juz kilkakrotnie te kwiaty w cieście naleznikowym...taka wiosenna przekąska....

Cudny busz pokazujesz, twój ogród jest taki dojrzały i piękny....i derenie, i byliny, i drzewa i doniczkowe nasadzenia - nie wiadomo na czym skupić uwage w danej chwili. Cieszę sie że wraca ci humor - wszystkiego dobrego Aga
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anda 21:28, 10 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Piękne widoki ogrodu, goździki też lubię. Kiedyś myślałam, że są jednoroczne Akacje bardzo lubię. Ten zapach podczas kwitnienia i bzyczki zlatujące sie do kwiatów... Pamietam z dzieciństwa piękne drzewo przed oknem mojego pokoju... Fajnie było wtedy zasypiać przy otwartym oknie O, proszę, jak takie zdjęcia wspomnienia potrafią obudzić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BASIA8 01:24, 11 cze 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Miło mi było Aganiu gościć Cię w swoich skromnych progach Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 18:24, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
babka napisał(a)
W Twoim ogrodzie naprawdę można oczy nacieszyć, nie mogę przestać ogladać Fantastycznie artystycznie no i piesy przesłodkie
Goździki pachną cudnie

Teraz trochę się dzieje, jest inaczej niż u Ciebie, ale muszę popracować nad elegancją wymuszoną, trochę czasochłonną
Z kotem Mańkiem



przy tarasie czuję się najmocniej

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Lukasz2013 18:24, 11 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Boski kot!!!!!
Agania 18:28, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Szkoda mi ich wyrzucić

bratki viola kończą już swoje bytowanie, ale i tak długo wytrzymują


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:36, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
śliczne goździki. Osteo u mnie kaprysi, ale się przyjęło i się zaczyna rozrastać, może potem będzie lepiej.U Ciebie było zawsze ślicznie kwitnące.

a jakie warunki lubi kokorycz?


Osteo się rozkręci
Goździki kamienne teraz śliczne
Kokorycz jest bezwarunkowoa zawsze służy i rośnie tak jak jej pozwalam

Róża Rhapsody rozkwita..ale liście rurkowate już ma nimółkę ...wrr



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies