Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 19:55, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
ZbigniewG napisał(a)
Agata gdzie najlepiej będzie mojej Rhapsody bo chwilowo jest obok wielkokwiatowych

Zadowoli sie każdym miejscem, ale podpora jej jest potrtzebna...wymaga..u mnie spindra się się po wiązie Wredeii, ale trzeba drzewo marnieje, drzewo traci na sile, ja trzymam


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:59, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Urszulla napisał(a)
Nie znalazłam nazwy tej mojej róży, poszukam w wakacje jeszcze raz. Mi też szkoda wyrzucić bratki, dałam je od strony zachodniej domu a w tym roku masz pelargonie, one też bezproblemowe. Moje Osteo się rozrasta powoli to penie zakwitnie niedługo. czekam docelowo na busz rozplenic w tym miejscu.
Cudne masz widoki

Ta róża jest zagadkowa
Tarasowe mam na oku, pelargonie różyczkowe zaczynają


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
20:03, 11 cze 2016
a czy rudy-Maniek w umywalce siedzi i kropla wody go cieszy ...w rodzinie kiedys był taki pers rudy ..jak tylko do tesciowej go przywieźli to siedziła (bo to ona była) w umywalce i obowiazkowo woda musiała kroplami kapać ...a ta sie nia bawiła...był kłopot żeby skorzystac z umywalki
Gruszka_na_w... 20:12, 11 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22295
Czy rodgersję kupowałaś i sadziłaś w stanie wypasionym (tzn.kwitnącą). czy też ona dopiero u Ciebie masy nabrała i zakwitła? Jeśli na drugie pytanie odpowiedziałaś : Tak, to mam trzecie Jak długo się czeka na kwitnienie?. Moja od 3 lat obdarza mnie jeno listkiem kasztanowcowym (kupowana jako mikrusek).

Zachwyconym okiem zerkam na metalowe pojemniki z bratkami.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agania 20:37, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
eee_taam napisał(a)
a czy rudy-Maniek w umywalce siedzi i kropla wody go cieszy ...w rodzinie kiedys był taki pers rudy ..jak tylko do tesciowej go przywieźli to siedziła (bo to ona była) w umywalce i obowiazkowo woda musiała kroplami kapać ...a ta sie nia bawiła...był kłopot żeby skorzystac z umywalki

Kot Maniek, nie należy do kotów umywalkowych.. to kot milusi

towarzyski i drapieżca zarazem...jak to kot...jak jeszcze niebyło intruzów mieliśmy go na tarasie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:44, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Czy rodgersję kupowałaś i sadziłaś w stanie wypasionym (tzn.kwitnącą). czy też ona dopiero u Ciebie masy nabrała i zakwitła? Jeśli na drugie pytanie odpowiedziałaś : Tak, to mam trzecie Jak długo się czeka na kwitnienie?. Moja od 3 lat obdarza mnie jeno listkiem kasztanowcowym (kupowana jako mikrusek).

Zachwyconym okiem zerkam na metalowe pojemniki z bratkami.

Rodgersję mam od maleństwa, w trzecim roku zakwitła....to miła niespodzianka...z jednej sadzonki trudno o dzieci, nie wiem jak z nią postępować, po kwitnieniu:...dzielić czy nie dzielić, czy dokupić nową?....Uczę się jak ją ruszyć?..wiem jedno, że lubi komppost i próchnicę, ale nie szaleje z przyrostami, żadnych nie widzę... mam tylko jedną jednostkę, może powinna być para jak w życiu i miłość

Donice jak zauważyłam to je posiadłam...sowy też

i sowie oko


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:21, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Ogród w moim oku



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Lukasz2013 21:22, 11 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Pięknie a sowy super
Agania 21:28, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Szuwarkowo



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:45, 11 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Słońca coraz więcej



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies