Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 16:17, 30 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)

Uwielbiam je
A wiesz, że na noc się zamykają??


Tak wiem kładą się spać razem z kurami...takim to dobrze

Trochę moich donic


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:20, 30 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Co lubią zawilce? jakoś nie mogę się dochować tych pięknych kwiatów


Trafiasz na odmianowe, a one są za deliktne.

Mój clematis powtarza kwitnienie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:31, 30 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Zrobiłam kilka kilometrów u Ciebie ale fajnie tak brzegiem rabaty iść i zaglądać gdzie co pięknego rośnie

W szkółce spotkałam dziś wrzosy po 4zł. Jak przeliczyłam NA 20SZT. to musiałam odpuścić temat. A zresztą mam inne teraz prace i w ogóle nie wiem czy dojdę do tej drugiej części rabaty i do wrzosówsamo życie.

Ula wiem co czujesz, ja też mam finasowo do bani, drugie wesele mi się szykuje, dzieci chcą być na swoim
od teraz i teraz jest syna czas i nie czasu na ogród


do wrzosów jeszcze wrócisz, jak nie tera to później
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:32, 30 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdzia napisał(a)


Wilgoc lubią . U mnie nie są na słoncu ale jeszcze nie kwitną , większosc , własciwie prawie wszystkie zmarzły lub wygniły w ostatnia zime.Piekne zdjecia im Agania zrobiłas.

sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczne te zawilce Szkoda, że moje po zimie się nie pokazały więcej


Zawilce nie wszystkim spełniły oczekiwania, moje odmianowe też po zimie przepadły, chyba za mokro miały, teraz to już tylko pozostało nam podziwać to co jest niezawodne w ogrodach jeżówki




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 16:40, 30 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Pięknie u Ciebie i przepiękne masz zawilce Cudownie je pokazałaś. Ja mam na razie jednego i czekam na kwiaty.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 16:52, 30 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
Śliczne lilie wodne w oczku wypatrzyłam, trawnika idealnego zazdroszczę, bo w tym roku nie mam.
Dawno mnie nie było, więc nie wiem jak tam warzywnik u Ciebie?


Dawno Cię nie było, się stęskniłam, lilie/grzybienie, rosną mi na całego..ale więcej liści mam jak kwiatów,
nie ma chętnego do wchodzenia do oczka, żeby odmłodzić karpy.


trawnik jest regularnie koszony przez syna, lipiec dostarcza nam deszczu w dobrych ilościach
...na skoszonym trawniku nie widać, ale mam ekspansywną koniczynę i kurdybanka, niestety...
nie narzekam, bo nie ma suszy

Moje mini liliowce do Twoich nie dorastają, jeszcze nie do końca zwalczyłam mszycę...jak b ędziesz dzilić,
czy wyrzucać to wiesz, że ja mam potrzebę


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:19, 30 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)

Dawno mnie nie było, więc nie wiem jak tam warzywnik u Ciebie?

Pochwalę się są skrzynki

ale grunt pod skrzynki nadal nie jest przygotowany, w tym miejscu teraz rosną posadzone wiosną warzywa..
.plan jest taki, że jesienią je ustawimy i zmienimy ten mordor w sensowną, piękną i zdrową przestrzeń
teraz szukam pomidorów, odkryłam papryki, oddnalazłam cukinie


a to kosz pełen chwastów po plewewniku, których są pokłady na tysiące lat....

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:26, 30 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Och Aguś ale masz te widoki,ach


Te widoki mnie rozleniwiają

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:31, 30 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lindsay80 napisał(a)
Piękne zawilce, u mnie jeszcze w pąkach, ale zachwycam się też zadbanym trawnikiem, liliami wodnymi i kotem Grafitem - w dzieciństwie miałam takiego szarego kotka o imieniu Myszka i te zdjęcia mi go przypomniały

Kotka mam już długo, jest też już doświadczony przez życie, i to mnie cieszy najbardziej, że uratowałam go z wypadaku, samochód ciągnął go po kole, albo w czymś za skórę....
Przeżył, znałazłam go pod hostą, zawiozłam do weta i ten go uratował, tylko dla tego, że widział moją histerię... co ja się napłakałam, a teraz się śmieję
Mój ocalony brzydalek...na ŚDM całuję miłośnków naszych milusińskich i nie tylko


Macham i pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 17:44, 30 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Kocisko świetne a Ty masz olbrzymie serducho
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies