Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

katel 23:46, 04 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Agania napisał(a)

Kupiłaś


z pajęczynką


Dziewczyny, trzymam kciuki za wasze zawilcowe nowicjuszki w ogrodzie

Jednego kupiłam i kilka w jednej odmianie dostałam od Ogrodowiczanki .
Zdjęcia już zrobiłam tylko ze wstawianiem mam troszkę kłopot ale powolutku pójdzie - ale Ty potrafisz zmotywować .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
babka 00:22, 05 sie 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Nie mogę odżałować moich zawilców, będę u Ciebie nimi oczy cieszyć
Niesłychanie bogaty masz ogród I podziwiam jak pięknie wszystko ogarniasz i jeszcze na leżakowanie znajdujesz czas ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Dorota123 08:10, 05 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękne widoki z sierpniowego ogrodu.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Kindzia 11:39, 05 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Oko masz wrażliwe bardzo Agatko, zdjęcia zjawiskowe!
Wiesz, że nie mam ani jednego zawilca? Chętnie bym posadziła, ale nie mam dla nich dobrego miejsca...cieniście lubią, prawda?
Z gówienkiem to bym już ostrożnie w sierpniu...zawiera sporo azotu...jak już, to teraz jeszcze szybciorem.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gruszka_na_w... 14:12, 05 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Pięknie Ci kwitną hortensje. Podoba mi się połączenie sadźca z jeżówkami. A widoki niezmiennie zachwycające.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agania 15:15, 05 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
jeżówki fajny dają kontrast z hortensjami


Tak widziałam u Irenki to połączenie, u mnie rudbekie się wysiały pomiędzy hortensjami

dopiero floksy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:19, 05 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
viva napisał(a)
W powietrzu już czuć zmianę ale temperatury jeszcze nie wskazują na jesień więc leżaczki będą wykorzystane
Też mam jeżówki ze śmiałkiem i lubię to połączenie


Wiernie podpatruję Twój ogród , u ciebie jest więcej subtelnych trawek ciekawych kompozycjach, piękny ogród do edukacji i podziwiania

Masz rację co do leżaczków....przydadzą się jeszcze
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:21, 05 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Hortki bukietowe są super, a widoczki u Ciebie mniam
Odebrałaś od Kasi?


Ach dzięki, hortensje u mnie dopiero startują, pogoda dopisuje, humorek też, bo odebrałam od Kasi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:24, 05 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
katel napisał(a)

Jednego kupiłam i kilka w jednej odmianie dostałam od Ogrodowiczanki .
Zdjęcia już zrobiłam tylko ze wstawianiem mam troszkę kłopot ale powolutku pójdzie - ale Ty potrafisz zmotywować .


Byłam poogladałam, zawilce się teraz rozrosną...myslę, że będzie ich więcej i zawilców i fotek

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:32, 05 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
babka napisał(a)
Nie mogę odżałować moich zawilców, będę u Ciebie nimi oczy cieszyć
Niesłychanie bogaty masz ogród I podziwiam jak pięknie wszystko ogarniasz i jeszcze na leżakowanie znajdujesz czas ?


Ta zima była łagodna, ajednak szkód wyrzadziła w niejednym ogrodzie.
Ogród mam duży, jeszcze nie jest doskonały, ale mam juz wszystkie rabaty wytyczone i jak doczytałam u ciebie z potencjałem, więc jeszcze nie dokończone, tak sobie dawkuje robótki, żeby mieć chwilke na leżing i basenik
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies