Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 11:20, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
margaretka3 napisał(a)
Aaa, i pelargonie sobie zazdrośnie pooglądałam. Ładniutkie

Zaraziłaś mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:22, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)


Widziałam go w innym ujęciu, ma piękny kolor liści. U mnie uchowały się dwa, a ile ich już kupiłam sama nie wiem. One u mnie strasznie marnie wyglądają, pewnie przez suszę, bo liście przypalone, nieładne.

Susza dała sie we znaki klonom, u mnie odczuł jeden klon i judaszowiec, och zmartwiło mnie to bardzo i morwa ta co zawsze obrywa zimą, ma już mączniaka....
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:29, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Świetną mam pogodę na urlopie, bo pracy w ogrodzie nie brakuje,
ale deszczu brakuje, 30 stopni w słońcu i jeszcze zakręcili nam wodę w domu


Śmiało, teraz praca ze skrzynkami się posuwa...cześć pod dwie skrzynki przekopana, widać zrobioną skarpę, żeby złapać poziom

Najbardziej lubię uprawiać cukinię

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:35, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053

uszczeniamy folią kubełkową

ja zamawiałam potrzebne materiały, eM taperuje...szybko mu to idzie

pomału układamy i przymierzamy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasya 11:35, 19 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
wielkie te skrzynie
a co bedzie w skrzynkach ? tez cukienie tam posadzisz ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
margaretka3 11:37, 19 sie 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Agania napisał(a)


No to na relacę czekam , za zakupów oczywiście
Ja mam portfel na razie pusty, ale chciałabym co nie co zakupić,\... juz cebulowe podobno w sprzedaży, ale sie nie nakręcam, może spotkam gaurę i mieczyka abisyńskiego

Mój portfel dramatycznie pusty! Koleżankę zaraziłam ogródkowaniem, jadę z nią, żeby kupić coś do jej ogrodu Wyżyję sie nie na swoim
Z gaury zbierze się nasionka, a mieczyk abisyńki może ładnie przyrośnie...?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Agania 11:40, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)
wielkie te skrzynie
a co bedzie w skrzynkach ? tez cukienie tam posadzisz ?

Kasiu skrzynie standartowe z ogrodowiska
No coś Ty, pierwsze posadzę truskawki, które wysadziliśmy, teraz przejdą do skrzynek....reszta poczeka jeszcze, a co polecasz?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
11:43, 19 sie 2016
widzę postępy jednak urlop nie taki leniwy ...ale będziesz miała z tych skrzyń pożytek twoje te skrzynie to ci powiem wykonanie wysoka półka ja zawsze miałam warzywnik na gruncie ....i zawsze mnie wnerwiał zawsze sie tam mordowałam w kucki ...skrzynie sa eleganckie
Agania 11:43, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
margaretka3 napisał(a)

Mój portfel dramatycznie pusty! Koleżankę zaraziłam ogródkowaniem, jadę z nią, żeby kupić coś do jej ogrodu Wyżyję sie nie na swoim
Z gaury zbierze się nasionka, a mieczyk abisyńki może ładnie przyrośnie...?

To takie zapupy najprzyjemniejsze...ja sobie sprawię przyjemność, jeśli mi sie uda dostać lilie martagony...chcę je bardzo w ogrodzie, irysy gładkie do rozrśnięcia i tyle na razie, reszta należy do warzywnika i jego wykończenia i do kuchni, którą chciałabym zrealizować w tym roku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:49, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
widzę postępy jednak urlop nie taki leniwy ...ale będziesz miała z tych skrzyń pożytek twoje te skrzynie to ci powiem wykonanie wysoka półka ja zawsze miałam warzywnik na gruncie ....i zawsze mnie wnerwiał zawsze sie tam mordowałam w kucki ...skrzynie sa eleganckie


Sama jestem zaskoczona postawą L., ale sam przyznał, że o tym myślał, a to co zobaczył u Was, tylko go zdeterminowało...tym bardziej cieszę się, że mogliśmy zobaczyć uprawę skrzynkową u Was...piękna, przepiękna, a to co gruncie wiadomo, ze trudno utrzymać, dlatego ja tak się cieszę z bezproblemowej uprawy cukini

Chcę więcej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies