Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

renatamama3 11:51, 19 sie 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Śliczne masz skrzynie ,moje to marnoty ,ale rolę spełniają .Astry ,fioletowe i białe widziałam w LM ,tą niską odmianę .Cebule od wczoraj w Biedro .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Agania 12:02, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
renatamama3 napisał(a)
Śliczne masz skrzynie ,moje to marnoty ,ale rolę spełniają .Astry ,fioletowe i białe widziałam w LM ,tą niską odmianę .Cebule od wczoraj w Biedro .


Skrzyniami sama jestem zaskoczona, ale tanie nie były, stolarz miał chwilę słabośći, to się podjął
Renatko bardzo dziękuję za niusy
buź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
12:05, 19 sie 2016
na cukinie szkoda miejsca w skrzyniach ...ja sadze gdzie popadnie ...ale w tym roku cos cukinia mi sie nie udała ..wygniła ...a zwykle miałam tyle ze kompostowałam ...a wtym roku ani jednej ..niby były 3 ...małe i zgniły ...dziwna sprawa ...albo jakies nasiona dziadowskie kupiłam no trudno cukinie kupuje w tym roku ...szokujace to jest ...ale takie zycie
margaretka3 12:09, 19 sie 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Agatko, na zdjęciach cień widzę w miejscu skrzyń. Będziesz mieć tam sporo słońca? Z 6 godzin potrzebują warzywa.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Kasya 12:11, 19 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
Agania napisał(a)

Kasiu skrzynie standartowe z ogrodowiska
No coś Ty, pierwsze posadzę truskawki, które wysadziliśmy, teraz przejdą do skrzynek....reszta poczeka jeszcze, a co polecasz?


no ja mam ziola, salate, i oczywiscie pomidory i papryke
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
sylwia_slomc... 12:40, 19 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Pooglądałam hortensjową ,wrzosy......muszę jeszcze między moimi podosadzać, Twoje wiesz, że cudne chyba najładniejsze wrzosowisko na O...
Urlopujesz się i widzę, że urlop tak jak u nas pracowity, doczekałaś się równania terenu pod skrzynki , a L mistrzowsko się spisuje powiem Ci , pogratuluj Mu od nas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 13:13, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
na cukinie szkoda miejsca w skrzyniach ...ja sadze gdzie popadnie ...ale w tym roku cos cukinia mi sie nie udała ..wygniła ...a zwykle miałam tyle ze kompostowałam ...a wtym roku ani jednej ..niby były 3 ...małe i zgniły ...dziwna sprawa ...albo jakies nasiona dziadowskie kupiłam no trudno cukinie kupuje w tym roku ...szokujace to jest ...ale takie zycie


Taki nie fart u Ciebie, moje trzy mają już 2 dwie cukinie, mam tyle terenu poza skrzynkami, że damy radę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:17, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
margaretka3 napisał(a)
Agatko, na zdjęciach cień widzę w miejscu skrzyń. Będziesz mieć tam sporo słońca? Z 6 godzin potrzebują warzywa.


Tak wiem, o czym piszesz, dziękuję za cenną uwagę, ten cień w tym miejscu to w samo południe, zdjęcia
wgrywam na gorąco i teraz od 13.00 jest już znowu słonecznko

Skrzynki mają słońce wschodzące i zachodzące
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:19, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)


no ja mam ziola, salate, i oczywiscie pomidory i papryke


Moje typy się potwierdzają...nie wiem co ja zmieszczę na 4 skrzynkach, ale na tym terenie jeszcze
łąkę kwietną tutaj chcę i studnię z pergolą różaną, to myśl projektowa moja, drzemiąca od początków
budowy domu...och kiedy ja ten mordor w cud zamienię?;(
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:23, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pooglądałam hortensjową ,wrzosy......muszę jeszcze między moimi podosadzać, Twoje wiesz, że cudne chyba najładniejsze wrzosowisko na O...
Urlopujesz się i widzę, że urlop tak jak u nas pracowity, doczekałaś się równania terenu pod skrzynki , a L mistrzowsko się spisuje powiem Ci , pogratuluj Mu od nas

Wrzosy idą kwiatowo, a ja nie wyrabiam, plewię wszystkie rabaty, podlewam,
jeszcze stare wrzosowoisko muszę ogarnąć tylko skrzyp i tojeść mi tam wyrasta, ale kancik
sama rozumiesz więcej czau zajmuje
L. podziękuję i od Was...walczy dzielnie walczy...najemników na wsi nie znalazłam,
chyba letników przyjmują
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies