Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

wrobelki 20:19, 19 sie 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Super skrzynie u mnie warzywniaku tradycyjny konik młodego i babci do tego roku nie wiedziałam że czterolatek może chętnie pielic marchewki i to bez strat
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Agania 20:19, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)



oj wyobrazam sobie zmartwienie...
dobrze ze sie znalazl
moja Kicia na szczescie nie opuszcza dzialki a w ogole najchetniej chodzi przy nodze swojego kochanego pana

Tego sobie życzę
Szukaliśmy z Lową

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:26, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
renatamama3 napisał(a)
Na cukinię szkoda miejsca w skrzyni ,ja posadziłam w tym roku w skrzyni i tak się rozpanoszyła ,że całą skrzynie zajmuje ,fasolkę zagłuszyła ,a ja chyba zacznę cukinią handlować ,dobrze że cukinie lubimy ,zupa krem z cukinii ,leczo ,makaron z łososiem i z cukinią mega pyszny .

Ja też cukininię lubię w kuchni i swoją, jak będzie rosła po za skrzynkami, to będzie super

Z ogrodu fotek mam nie wiele, bo Mańka szukaliśmy

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:32, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgataP napisał(a)


Agata a na dnie położyłaś siatkę? Ja za moment też będę robić skrzynie i nie wiem czy siatka na krety wystarczy czy szukać jakiejś innej...

Skrzynki mają wysokość 45 cm, nie kładę siatki, ani żadnej kratki, pod dwie pierwsze, pozostałe dwie nie zdążę wypełnić ziemią, zobaczę co czas mi pokaże, doświadczam się...nie umiem ci doradzić?

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:43, 19 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
wrobelki napisał(a)
Super skrzynie u mnie warzywniaku tradycyjny konik młodego i babci do tego roku nie wiedziałam że czterolatek może chętnie pielic marchewki i to bez strat

No patrz, a można się zadziwić...wszystko dzięki rodzącej się pasji wspólnej, sąsiedzkiej i rodzinnej więzi jest możliwe
i z psem przyjacielem



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 21:48, 19 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Agania napisał(a)

Wrzosy idą kwiatowo, a ja nie wyrabiam, plewię wszystkie rabaty, podlewam,
jeszcze stare wrzosowoisko muszę ogarnąć tylko skrzyp i tojeść mi tam wyrasta, ale kancik
sama rozumiesz więcej czau zajmuje
L. podziękuję i od Was...walczy dzielnie walczy...najemników na wsi nie znalazłam,
chyba letników przyjmują

To kto tą ziemię równał???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:59, 19 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
U nas raz kotkę u sąsiadów w nowo wybudowanym domu zamknęli przypadkiem, a Kinaj ostatnio nie wracał przez tydzień, a jak wrócił to się okazało, że pokiereszowany przez samochód .....Dni młodzieży były ......my odcięci od świata bo poruszać się nie było wolno.....do weta nijak się dostać ......opiekowaliśmy sami i się wylizał , na szczęście chyba to była tylko tylna łapa, bo jak by coś wewnątrz to nie miałby szans teraz już sam chodzi, a chudy był niemiłosiernie przez ten tydzień chyba nic nie jadł
Dobrze, że znaleźliście nieboraka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 08:22, 20 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)

To kto tą ziemię równał???

eM równał, ja po pierwszym dniu tej pracy wysiadłam, przeszłam na lżejsze wyzwania, dzisaj podlewanie, bo za sucho jest.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:30, 20 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
U nas raz kotkę u sąsiadów w nowo wybudowanym domu zamknęli przypadkiem, a Kinaj ostatnio nie wracał przez tydzień, a jak wrócił to się okazało, że pokiereszowany przez samochód .....Dni młodzieży były ......my odcięci od świata bo poruszać się nie było wolno.....do weta nijak się dostać ......opiekowaliśmy sami i się wylizał , na szczęście chyba to była tylko tylna łapa, bo jak by coś wewnątrz to nie miałby szans teraz już sam chodzi, a chudy był niemiłosiernie przez ten tydzień chyba nic nie jadł
Dobrze, że znaleźliście nieboraka

Ratować z wypadku bez weterynarza, mieliście szczęście, właściwie wasz pupil miał dużo szczęścia, że dotarł do domu.
Ja z przeczesywania ogrodu wyszłam podrapana i polecieliśmy na okoliczne budowy nawołując Maniutka i prosząc sąsiadów o otwarcie garaży i chwilę ciszy, po 15 min przyleciał, co strachu najedliśmy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:24, 20 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Podlewałam.....susza jest straszna, czekamy na deszcz, Lowa odpoczywa na trawniczku trochę mu chyba za mokro...po moim podlewanku

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies