Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

malgorzata_s... 18:18, 17 wrz 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Aguniu luzik powiadasz? Cudnie nawet jak na luzie,widač że dojrzały ogród można tak traktowaćBuziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 19:16, 17 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aguniu luzik powiadasz? Cudnie nawet jak na luzie,widač że dojrzały ogród można tak traktowaćBuziaki

O ten luz właśnie mi chodzi...cieszy mnie jutrzejsze leczo, które bez cukini nie istnieje...a to moje cukinie
do lecza wyglądają jak arbuzy



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
jolanka 20:35, 17 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Tak sobie pomyslałam oglądając Twoje zdjęcia, że siedzimy, planujemy, zmieniamy pomysly - to pasuje do tego, tamto do tamtego A przecież zawsze rośliny będą wyglądały super, masz racje lepiej iść na żywioł, intuicję Trzymam sporo roślin na przechowalniku bo ciągle zastanawiam się gdzie je posadzić. Ni ższe z przodu, wyższe z tyłu Może to wystarczy?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gruszka_na_w... 21:23, 17 wrz 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Lubię luzik w ogrodach. Ale on też wymaga sporych umiejętności od ogrodnika.
Pani Ogrodniczko! Piękny luzik Pani wyszedł.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
21:40, 17 wrz 2016
widziałam gdzies na fotach perowska ...u siebie doszłam do wniosku ze lepiej kocimietke posadzic wysoka np Wolkers Low nie mam z nia zadnych problemów i widze ja na rabacie
perowska u mnie beznadziejna w tym roku jest (3sezonowe sadzonki strajkuja)

wiosna narobiłam nowych sadzonek z patyków ...ładnie sie ukorzeniły nawet ładnie kwitna ...ale przesadzanie ich to porazka ..nie wiem czy sie przyjma? bo mocno omdlały
lindsay80 09:29, 18 wrz 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Agata, ogród juz masz taki dojrzały i wymuskany, że nawet jak musi sam sobie radzić, bo wcisnelas opcje luzik to uroku mu nie ubywa.
____________________
Tu ma być ogród :)
kasiek 10:14, 18 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Nawet maleńki deszczyk wystarczył by cudnie wyostrzyc kolory! Pieknie, na przyszły rok zarażam sie od Ciebie jednorocznymi!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 13:09, 19 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)
Tak sobie pomyslałam oglądając Twoje zdjęcia, że siedzimy, planujemy, zmieniamy pomysly - to pasuje do tego, tamto do tamtego A przecież zawsze rośliny będą wyglądały super, masz racje lepiej iść na żywioł, intuicję Trzymam sporo roślin na przechowalniku bo ciągle zastanawiam się gdzie je posadzić. Ni ższe z przodu, wyższe z tyłu Może to wystarczy?

Piętrowość w ogrodzie jest dla mojego ogrodu bardzo ważna, ja mam ogród z widokami i tych widoków przysłonić nie mogę, dobierałam drzewa, tak aby przecinały oś widokową taras-starodrzewa za moim ogrodem, kwiatom pozwalam na więcej swobody...swawolnie rozchodzą się po rabatach i tylko czasami coś przesadzę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:13, 19 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Lubię luzik w ogrodach. Ale on też wymaga sporych umiejętności od ogrodnika.
Pani Ogrodniczko! Piękny luzik Pani wyszedł.


Tutaj się z Tobą zgadzam, też lubię, luzik ogrodowy wcale nie wymuszony wręcz zaproszony...dziękuję za miłe słówka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:20, 19 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
widziałam gdzies na fotach perowska ...u siebie doszłam do wniosku ze lepiej kocimietke posadzic wysoka np Wolkers Low nie mam z nia zadnych problemów i widze ja na rabacie
perowska u mnie beznadziejna w tym roku jest (3sezonowe sadzonki strajkuja)

wiosna narobiłam nowych sadzonek z patyków ...ładnie sie ukorzeniły nawet ładnie kwitna ...ale przesadzanie ich to porazka ..nie wiem czy sie przyjma? bo mocno omdlały

Perowskia rośnie u mnie od lat, nie eksponowałam jej na fotkach, bo wrosła się w miejsce, które zarosło zawilcami, teraz biedna się wydostała, bo czas zawilców japońskich już się skończył

Perowskia przesadzana u mnie się przyjęła, ale po zimie zanikła, ta stara roślina rośnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies