Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

bql3 20:32, 20 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Agania napisał(a)






Ten Shirasawanum bardzo piękie Ci się wybarwił - no poezja, popadłem w zachwyt i oczu oderwać od niego nie idzie

pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
roma2 11:33, 21 paź 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Cu-do-wnie!!! Kiełkują we mnie klony
____________________
Komendówka
Mixtoorka 12:21, 21 paź 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Twój ogród jest zachwycający o każdej porze roku! Ale jesienne mgły w tych kolorach, po prostu zachwyt! Pospaceruję jeszcze trochę u Ciebie. Cudownie, nawet zimno nie przeszkadza
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
kasiek 17:58, 21 paź 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale bajecznie, u Ciebie nie wiadomo co piekniejsze - wrzosy czy klony
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 20:33, 21 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lojalna_ napisał(a)
Cudna jesien masz ))))

Luki napisał(a)
Taką piękną barwną jesień to byłbym nawet w stanie polubić

jolanka napisał(a)
Kolory jesieni u Ciebie to cała paleta jak malowanie

sylwia_slomczewska napisał(a)
No wreszcie doczekałam się Twojej jesieni

iwonaal napisał(a)
Super

Dziękuję kochani, ze słońcem i mnie cieszy tegoroczna jesień, liście jeszcze na drzewach


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:42, 21 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)


dzis był taki dzień ...do lubienia i wystawiania sie do słońca


Dłużej mnie nie było na ogrodowisku, bo zapeszyłaś...deszcz też był potrzebny, więc ogród oglądałam oczami z za domowego najczęściej kuchennego okna

Jeszcze jeżówkę znalazłam


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:50, 21 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Lubię takie nieoczywiste, na pierwszy rzut oka, zestawienia: hortensja i irga, wrzosy i astry krzaczaste, berberysy i astry. Klony jak zwykle dają po oczach kolorem. Piękna jesień !


Lubimy podobnie tę nieoczywistość ogrodową i klony, które są niezawodne wiosną i jesienią
Acer palmatum Filigree Lace

nawet znając swój ogród zawsze coś mnie zaskakuje...pozwalam naturze na małą swobodę, tudzież np. chwasty
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:54, 21 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)
Moc kolorów, te różności iglakowe zadają szyku przebarwiającym się roślinom.
Wiesz, że ja je bardzo lubię.
Z warzywnika o tej porze też korzystam, właściwie jeszcze trochę, a zamieni się zupełnie w przechowalnię, całoroczną.


Iglaki są zimą pokryte śniegiem, tworzą przepiękne śniegowe rzeźby, za to też je bardzo lubię...są tłem, dla tych przebarwiających się akcentów liściastych i traw


Nasunęłaś mi dobry pomysł, na razie mam wypełnioną ziemią pierwszą skrzynkę z czterech i już częściowo ją obsadziłam, jeszcze dosadzę, to co zostało nie posadzone z braku koncepcji i czasu...planik jest i to dobra przechowalnia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:01, 21 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Prześliczne kolory jesień maluje w Twoim ogrodzie, Oby jak najdłużej trwała ciepła i kolorowa bez pluchy i szarości. Pozdrawiam


Takiej jesieni każdemu życzę...teraz deszczyk lecie z nieba, ale dobrze, że temperatura jest ciepła, dla ogrodu super

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:02, 21 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)



Aganiu pięknie jest u Ciebie Marzę o przekroczeniu bramy Twojego ogródeczka jest cuuuuuuudnie. Dziś postałam przy bramie wypatrzyłam oczka na śliczny krajobraz
Buziolki ślę.

Urszulla napisał(a)


Ja postoję dziś przy tej bramie

BASIA8 napisał(a)



Witaj Urszulko
Jeśli nie masz nic przeciwko to dziś też chętnie postoję z Tobą
Pozdrawiam.

To ja postoję u Was
U Uleczki podlądam sielskość i nową rabatkę wokół drzewa
U Basi podlądam majstersztyk budowlany i nowe nasadzenia

Dla Was dedykuję moją październikową niespodziankę



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies