Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

06:58, 28 lis 2016
Agania napisał(a)

niechciana zimna kąpiel



niezły wymoczek
kasja83 07:44, 29 lis 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Agata-pięknie rudo i złoto u Ciebie...a śnieżek spadł teraz?Bo to fotki z zeszłego tygodnia...
Cieszę się, że wieści dot. synka na dobrej drodze
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
BASIA8 13:31, 29 lis 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Buziolki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
katel 18:13, 29 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Aganiu ale się u Was zadziało, aż mi ciarki przeszły po plecach, mam nadzieję że młody szybciutko będzie wracał do siebie. Trzymajcie się .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Agania 09:50, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Moi Drodzy, dzisiaj przywitałam grudzień, dzisiaj rankiem zastałam 5 cm śniegu i ogród okrył się lekką pierzynką..drzewa liściaste już uśpione i cały ogród, liście częściowo pozbierane do worków będą się kompostować
Zimno odczuwam, bo wiatr jest nieprzyjemny, czekam na słoneczną i bardziej przyjazną aurę pogodową do zdjęć z ogrodu

Dziękuję Wam za pozdrowienia, wpisy i ciepłe słowa dla "synka"...kuchnia już sformalizowana, podpisałam wczoraj umowę na realizację...dopiero to będzie początek marca....jeszcze sobie poczekam, ale wszystko spisane co było ustalane

Przepraszam, że nie wszystkim zdążyłam odpisać, wolę do Was pozaglądać

Buziaki dla Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:04, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)
Aganiu, ja jak patrzę na Twój ogród, w którym są takie klony (i magnolie) i te żółte rudbeckie to nie wiem, co napisać. Chyba tylko to, że to sztuka mieć ogród tak przyjazny dla klonów i tak spójny w całości. Powinien to być ogród otwarty koniecznie wiosną i jesienią - czy o tym już pisałam?

Udanych kuchennych meblowań.


Tyle się u mnie wydarzyło rozmaitości, że zapomniałam zareagować na tak pięknie opisujący mój ogród wpis, dziękuję Ewa

Klony, magnolie, rudbekie dobrze to ujęłaś, te drzewa stworzyły koronę mojego ogrodu, a rudbekkie aureolę, dodałabym jeszcze wrzosy jako koraliki wokół korony, też tak czuję, że mam już ogród w zamkniętych ramach i cieszę się, że dostrzegłaś w nim spójność tych połączeń
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:06, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Witaj Aganiu
Cieszymy się bardzo na wieść o obojczyku - z dnia na dzień będzie lepiej. Jeszcze sporo przed Wami , ale będzie dobrze
Foty ogrodu zjawiskowe
Buziaki ślę.


Basieńko mocno mnie wspierasz kochana, dziękuję...całus
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:08, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nallar napisał(a)

W glinie? tego bym już nie chciała zobaczyć.
Z natury to chyba koty nie lubią wody, więc mogę sobie tylko wyobrazić co robił pod tym prysznicem.

Dziękuję za porcję zdjęć Twojego pięknego ogrodu.

Był nieszczęśliwy i przestaszony, ale szybko odzyskał czyste futerko
jolanka napisał(a)
Biedny kocinka Ale miał przeżycia Pewnie dlugo będzie je pamiętał - szczególnie kąpiel

Jolanka, to kot twardziel, dzielny jest już zapomniał
eee_taam napisał(a)


niezły wymoczek

Wymoczek już suchy, oczka zamarzły już nie będzie się kąpał na dziko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:14, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
wrobelki napisał(a)
Cudna jesień u Ciebie Aganiu a czy wśród Twoich pięknych klonów jest taki zwykły 'Globosum'. Co prawda Danusia poleciła mi na skarpę 'Marikeny', ale ceny nie dla mnie i myślę właśnie o takich klonach do mnie. Bardzo mi się podobają w jesiennej wersji tylko zastanawiam się czy dadzą radę w słoneczku do 16?


Nie mam u siebie klona globosum, kulkowo rosną u mnie tylko catalpy, których korony mocno tnę wiosną, u mnie jest w ogrodzie już gęsto od roślin, więc nie razi mnie ich późny start, a lubię je za duże liście.

Acer Globosum, Acer campestre Nanum...polecem
a może głóg jednoszyjkowy u mnie rośnie takie niewielkie szczepione drzewko:

Crataegus monogyna 'Compacta'
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3772-ogrodowe-radosci-i-rozterki-ogrod-agani?page=1378&quoted_post_id=2537342#reply
albo zobacz jeszcze na głóg pośredni'Paul's Scarlet
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3772-ogrodowe-radosci-i-rozterki-ogrod-agani?page=1378&quoted_post_id=2537342#reply

Marikeny zawsze pięknie się prezentują....coś za coś...musisz wybrać
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:18, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)


No to mnie powaliło na kolana - witaj z powrotem Ale Cie brakowało

Ogrodowo jestem spóźniona...nie było mnie prawie cały miesiąc, to nie tak długo, ale wiesz jak ja bardzo jesieni i zimna nie lubię, już pomału do Was wracam
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kofam Twój ogród jesienią Klony cudne A co robisz potem z tą pryzmą liści???


Liście się kompostują, to co zostało, to już wiosną będę grabić, ja z liśćmi walczę cały rok, najlepiej liście rozrzucić na rabatach, ja tak robię
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies